Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעלי רכב הנפגע דורשים פיצוי גבוה מאוד

שימו לב! השרשור הזה בן 3945 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האמת שאתה הוא האשם.

פגעת ברכב של אדם אחר שהסכים לסגור איתך את העניין ללא ביטוח.

אף פעם לא צובעים חצי פגוש ולכן היה לך מזל שהוא בכלל הסכים להתחלק איתך חצי חצי.

עכשיו אתה, במקום לקפוץ על המציאה, להגיע אליו הביתה לתת לא ביד 500 ש"ח ולהחתים אותו שאין לא תביעות נוספות,

חיכית שהוא יילך לתקן ויביא לך קבלה?!

אתה אמיתי?

עכשיו תשלם את ההשתפות העצמית ותסגור עניין.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולם פה יוצאים מהנחה שבעל הרכב הניפגע מרמה ויכל בהחלט להיות שלא כך הוא. יתכן שבעל הרכב היה פזיז/תמים בהסכמתו הראשונית. יכול גם להיות מצב ששני הצדדים ללא בדיקת שמאי חשבו שמדובר בנזק של 1000 ש"ח כאשר לאחר מכן, בבדיקת עומק מקצועית הסתבר שזה מעבר לכך. לי אישית קרה מקרה דומה. בשטח שנינו חשבנו שמדובר בתיקון קל, לאחר שמאי הסתבר שמדובר בנזק של 8,000 שקל.

לכן אם זה כך, כדאי לתת לחברות הביטוח שזה עיסוקם לשבור את הראש בעניין.

זה לא משנה אם בעל הרכב הנפגע מרמה או לא, ואגב 7K על החלפת פגוש+צבע זה סביר ביותר. העניין הוא לא הסכום הכספי. העניין שהוא ניסה לתפוס טרמפ על מי שנכנס בו מאחור בתאונה השניה, וככל הנראה הנהג הפוגע או חברת הביטוח שמו לב שהוא גם תיקן "על הדרך" את הפגוש הקדמי ולא אישרו לו החזר כספי, אז עכשיו הוא חוזר אל התאונה שקרתה לו לפני חודש וחצי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שום דבר אל תשלם

תפסיקו להיות צדיקי סדום

הבחור מנסה לעקוץ אותך כי אישתו התרסקה כנראה על עמוד ואין ביטוח והוא מנסה להחזיר הוצאות.

אל תענה לבחור ונגמר הסיפור תשאל אותו אם הוא רוצה את ה 500 שסגרתם אם לא שיחפש פראייר אחר.

יוגב

Mazda 3 Spirit Canary Yellow

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה סתם לקשקש.

הבחור גרם נזק לרכב ומודה בכך- נקודה.

הם לא מסכימים על פיצוי מזומן ולשם כך יש ביטוח.

פה נגמר העניין.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא משנה אם בעל הרכב הנפגע מרמה או לא, ואגב 7K על החלפת פגוש+צבע זה סביר ביותר. העניין הוא לא הסכום הכספי. העניין שהוא ניסה לתפוס טרמפ על מי שנכנס בו מאחור בתאונה השניה, וככל הנראה הנהג הפוגע או חברת הביטוח שמו לב שהוא גם תיקן "על הדרך" את הפגוש הקדמי ולא אישרו לו החזר כספי, אז עכשיו הוא חוזר אל התאונה שקרתה לו לפני חודש וחצי..

7 אלף זה סביר להחלפת טמבון וצבע?

גם במוסכים מורשה המחירים לא עוברים את ה4 אלף.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי חדשות בשבליך.

לפני כחודש פגעו בי מאחור. החלפת פגוש חיצוני+פנימי+פנס (היה שבור למרות שאני לא ראיתי זאת) עלתה 6700 ש"ח (כולל עבודה וצבע). הרכב - סוזוקי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה,אנחנו מדברים פה רק על טמבון והחלפה שלו,במקרה אני יודע כמה עולה החלפה של טמבון חדש+ צבע במאזדה,4K.

אתה מדבר על החלק הפנימי של הטמבון + פנס,זה עוד 2000 ש"ח בכיף,בגלל זה המחיר.

ואם אתה חושב שחלפים של סוזוקי עולים פחות משל מאזדה אתה טועה.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה סתם לקשקש.

הבחור גרם נזק לרכב ומודה בכך- נקודה.

הם לא מסכימים על פיצוי מזומן ולשם כך יש ביטוח.

פה נגמר העניין.

עידן

לקשקש או לא לקשקש זה לא העיניין

הבעיה פה שהם סגרו שתשלום תיקון הטמבון מלכתחילה יסגר על 500 שח ₪ מצד הפוגע

אחריי חודש נכנסו בו או ההפך ועכשיו הוא דורש את מלוא התיקון על תאונה שלא נעשתה מצד פותח השרשור.

חביבי יש פה ניסיון עקיצה ברור ומבטיח לך שלא היית עובר לסדר היום בנושא כזה.

לפותח השרשור הסכמתם על 500 שח ₪,תן לו ושקל לא יותר.

שיתבע את מי שהוא רוצה...לא שיש עילה לתביעה.

חברים יקרים אל תיהיו פראיירים לניסיונות סחיטה של אנשים כי יש ים רמאים.

יוגב

Mazda 3 Spirit Canary Yellow

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על איזו מאזדה מדובר?

לי החלפת פגוש חיצוני בלבד במאזדה 3 2007 (זה היה לפני שנה וחצי בערך) + שכ"ט שמאי יצא 6.5K ש"ח.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

rgunv - הוא טוען שבמוסך היה שמאי ושהמוסך תיקנו את הרכב לפי דו"ח של השמאי. אך הוא מתחמק מלתת לי שם של שמאי או את הדו"ח או תמונות שהוא צילם.

זה הפיתרון לבעיה, במידה ויהיה דוח שמאי שבו מופיעה המכה הזו בלבד ופירוט התיקונים יש לשלם (לערב ביטוח וכו), אחרת שילך לחפש את החברים שלו.

אטרקציות לאירועים

פאביה על כביש זה כמו צ'אק נוריס בקטטה בבר.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

7 אלף זה סביר להחלפת טמבון וצבע?

גם במוסכים מורשה המחירים לא עוברים את ה4 אלף.

בדר"כ כאשר מחליפים פגוש חיצוני מחליפים גם פנימי (כי ברוב המקרים אפשר לתקן חיצוני בלי להחליף, בטח במקרה שעל פני השטח זה נראה רק שריטות).

וכן, זה יוצא 7 K

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב למספר הרכב, הוא מודבק עם קרטון, כנראה שהרכב הזה רגיל לעבור תאונות על בסיס יומיומי, אני חושב שבעל הרכב חשב שהוא מצא פראייר תורן ולכן ניסה להפיל עליו תאונה שהוא עשה בעצמו, ולא בא לו להפעיל את הביטוח.

בקיצור לכל המצטדקים אני רוצה לראות בנאדם אחד שהיה מוכן לשלם לו מעל 1000 ש"ח בשביל צביעת טמבון מסכנה.

cla 250 amg 2014 חבל שלא עם ההנאה הנכונה :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3945 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...