Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתקשרים אליי ממספרים חשודים

פושה
שימו לב! השרשור הזה בן 3962 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הבעיה הגדולה יותר זה אלה שמתקשרים מחסוי ומציעים הלוואות וכמה שלא תנסה לצאת מהמאגר הזה אתה לא יכול גם שלחצתי שיחזור אלי נציג וצעקתי עליו עדיין לא מחקו אותי\והבעיה היא שאי אפשר לבצע חסימה לכל המספרים החסויים שמתקשרים לפעמיים כן צריך לענות למספרים אלו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש המצאה גאונית בטלפון... :roll:

חבל לעשות עניין מדברים כאלה, לא בריא למערכת העיכול.

iPhone-4S-Audio-Bug.jpg

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1) מה עושים עם אסמסים?

2) יש רשימה שחורה באייפון?

HU: Pioneer DEH-80PRS Woofers: SEAS Lotus Reference Tweeters: SEAS Lotus PerformanceSUB: Hifonics12" Wiring:KnuKonceptz,Omega-Audio,Sound quest AMPS:Lightning Audio,Phonix Gold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1) מה עושים עם אסמסים?

2) יש רשימה שחורה באייפון?

זה החיסרון של אפל מול סמסונג,

היה לי פעם סמסונג F480, הייתה שם אפשרות לחסום שיחות מחסום ומספרים ספציפיים.

ברגע שמנסים לחייג אליך זה נותן רבע צלצול ומנתק את השיחה, זה מורגש מקסימום בתור צנ'תוק קל.

מאז לא היה לי סמסונג אז אני לא יכול להעיד, מה שכן זה משהו שלדעתי חייב שיהיה בכל מכשיר נייד ואפילו לטלפונים נייחים.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...