Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש עצה לתיקוני צבע, החלפת פגושים-לאון 2002

שימו לב! השרשור הזה בן 3988 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

לפני שבוע קנית לאון שנת 2002. הרכב מלא שריטות ושיפשופים קטנים, מרחוק לא ממש נראיות לעין, אך חלקן עמוקות עד הפלדה.

כמובן הייתי שמח לראות את הרכב מנצנץ ולא שרוט. אשמח לעצות איך אפשר לתקן זאת וסדר גודל של עלויות.

בנוסף רציתי לדעת עם אפשר בלאון הזה להרכיב פגושים וחצאיות של לאון 2003(20vt) ומעלה, בעלי מראה יותר ספורטיבי ומה עלות הפינוק שכזה?

מצרף תמונות של הרכה, מצטער על האיכות.

תודה לכל העונים

20130601_193950.jpg

20130601_194022.jpg

20130601_194134.jpg

20130601_194122.jpg

20130601_194045.jpg

20130601_194000.jpg

20130601_194332.jpg

20130601_194344.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלק ירד עם פוליש ללא בעיה (מה שעל פני הצבע) חלק תהיה צריך לצבוע מקומי.

דפדף למטה יש הסבר מפורט שלי אין ליישם זאת.

מתי יגיע היום שתכין איזה מסמך PDF מרוכז עם מידע ואפילו קצת תמונות?

אני כבר שמרתי במועדפים את כל התגובות שלך לנושאים האלו, ליום שיהיו לי נזקים קוסמטיים קטנים.:-)

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלק ירד עם פוליש ללא בעיה (מה שעל פני הצבע) חלק תהיה צריך לצבוע מקומי.

דפדף למטה יש הסבר מפורט שלי אין ליישם זאת.

אתה יכול לתת קישור או מילות מפתח לחיפוש, בבקשה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתי יגיע היום שתכין איזה מסמך PDF מרוכז עם מידע ואפילו קצת תמונות?

אני כבר שמרתי במועדפים את כל התגובות שלך לנושאים האלו, ליום שיהיו לי נזקים קוסמטיים קטנים.:-)

ביום שתעשה תקציר מפורט מה עושה החומר הסודי לרכב (לא יכול להזכיר אותו שוב) אחשוב על זה.

וזה לא "חומר אפל" אלא משהו פשוט יותר, אבל יעיל.

אני אולי נשמע כמו איזה צבעי רכב- למען האמת אני אפילו לא קרוב לזה.אחרי שנים רבות שאיני יכול לראות

רכב אחרי ניקיון עם שריטות, אפילו מכות קטנטנות של אבנים מוציאות אותי מדעתי (סוג של הפרעה)למדתי לתקן לבד.

עם השנים לומדים אין לעשות את זה טוב יותר, אפילו באופן מקצועית.

אני תמיד מחזיק צבע תואם בבית -מקפיד ללא חומר מקשה/מייבש מהיר. רואה חור קטן של אבן עפה,נותן נגיעה עם קיסם שיניים

יש שריטה חלילה -מתקן מיד ללא דיחוי. האמת זה לא מסובך כל כך. צריך ידיים יציבות,סבלנות, כמה דקות והרכב יראה אחרת.

תראה את הדלת כאן, תמונה למטה -רוב המסגרת (קצה הדלת) עברה מעט צבע לאורך -כמעט לא רואים כלום.

יש נקודות של צבע על הדלת, כנ"ל לא רואים כמעט.

קח בחשבון שאין רכב שלא מקבל מכות קטנות אם זה על ידי רכבים לא זהירים -או אבנים עפות (שזה לרוב)

היתרון בתיקון מידי הוא לא רק קוסמטי אלא שמירה מפני חלודה עתידית.

אם תצטרך עזרה בעתיד? אשמח לעזור.

מצרף תמונה לבקשתך.

כאן תוכל לראות בגדול

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=466404

621.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בערך מה שהייתי עושה בפולו שלי, לאורך 7 שנים. כמובן זה לא היה נראה מושלם.

אך ברכב שקניתי יש כל כך הרבה שריטות ושיפשופים שאני אפילו לא יודע מאיפה להתחיל. יש שפשופים עמוקים ורחבים בפגושים שאם אצבע באופן עצמאי אם מכחול זה בטוח יבלוט לעין. חשבתי אולי יש איזשהו פתרון קסם, אך כנראה שלא ,אצטרך להשלים עם מה שיש ולנסות לשפר. תודה רבה על העזרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3988 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...