Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אז איך בעצם שוטפים\מנקים את הרכב?

שימו לב! השרשור הזה בן 4028 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן, לאחר יותר מעשור עם אותו הרכב, שהטיפול הנקיוני היחיד שהיה מקבל במקרה הטוב זה שטיפה חיצונית + פנימית במנהרה\ידנית בתשלום, לעומת טיפול מכני ללא רבב והשגחה צמודה לכל פיפס (מצד המוסך), הזמנתי רכב חדש שאמור להגיע שבוע הבא. אני רוצה לטפל ברכב בצורה הרבה יותר טובה מבחינת הנקיון והמראה שלו, מבלי לגרום לשריטות ונזק מיותר.

צינור לשטוף בחוץ? יש.

אז כמה שאלות ברשותכם:

1. מה לקנות לרכב, ואיפה? אם אפשר במקומות מרכזיים ופחות דרך קניה ברשת. אני גר ליד קרית שמונה, אבל מגיע לאשדוד מידי פעם והמרכז.

2. איך מנקים את הרכב חיצונית? שאלה מטומטמת לכם אני מניח, אבל אשמח לשמוע מה הדרך הנכונה.

3. ווקס זה משהו שהדיוט כמוני יכול לעשות לבד? לא מדבר על פוליש.

4. מה כדאי לתת לרכב איך שאני מביא אותו מהיבואן, למרוח משהו?

5. מה לגבי הפנים? מה הדרך הטובה ביותר לנקות מבפנים אם זה לא שואב, מה למרוח על הדשבורד,הגה ציפוי עור, חלקים פנימיים אחרים אם בכלל?

6. כיסוי לרכב, זה אותו סדין עתיק עם גומי של פעם? כדאי לשים בכלל?

תודה רבה :beerchug:

ארליך, תביא אורז, מקרוני וביצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4028 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...