Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור השעונים הזערורי

Liviur

פוסטים מומלצים

זה באמת בעיה. קארזפורום רק ישרוף לך את הזמן, טיימלורד ישרוף לך גם את הזמן וגם את הכסף.

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח ש-radio control מבוסס על משדר באיזור פרנקפורט. המשדר בד"כ לא נקלט בארץ, וזה טוב - כיון שכאשר הוא נקלט הוא מקפיץ את השעון לאיזור הזמן של גרמניה (כך, לפחות, בשעון שולחני שיש לאמא שלי).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו!

תתחדש!

כאלה שעונים אני אוהב, קלאסי ונקי.

פשוט יפיפה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת שעון יפה ואפילו המחיר סביר. זה קוורץ או אוטומטי?

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רואה שבאמזון הגדילו ראש ובעלויות המשלוח גם נכלל מכס (על שעון יד כמובן), משיטוט בתעריפי המכס כל מה שקשור לקטגוריית 'שעון יד' פטור ממס, גם מע"מ לא מוזכר שם (מדובר בשעון בעלות של קצת פחות מ130$).

אז מה הטעם בעצם?

מאיפה אתם קונים שעונים במחיר נורמלי אבל גם עלויות משלוח ריאליות (בניגוד לג'ומה משהו שמשלוח עולה מעל 40$)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו מכיר את האתר jomashop והזמין ממנו? השעונים שיש שם הם מקוריים וחדשים הבנתי, המחירים זולים בגלל שזה יבוא מקביל והאחריות לא של היצרן, נכון? תודה לעוזרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...