Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריך את חוות דעתכם לגבי צבע

שימו לב! השרשור הזה בן 4050 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לקראת הקיץ אני וחבר רוצים לשבת על פרויקט צביעת רכב בפלסטידיפ,

יש מקום טוב לעשות, מתיז חשמלי, וחומר אין בעיה לקנות.

הרכב שלי נראה כך היום (תמונה למטה)

האם לצבוע את כולו בלבן ? או את הפסי קישוט להשאיר בשחור ? (במקרה ושחור יצבע בפלסטי שחור)

ומה לגבי הטמבונים ?

לצבוע את כולם בלבן ? או להשיאר את הפס השחור ?

20zy5qe.jpg

מה לפי דעתכם יהיה יפה יותר ?

תודה,

דניאל.

IMG_3691.JPG

Renault Clio MK2 ph1 1.4RT

Renault Clio Sport 172RS 2.0

FRANCE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי משאיר בשחור,נותן מראה מעניין יותר לדעתי.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. אני לא מבין את ההיגיון של לצבוע את הרכב באותו הצבע. אם כבר אתה משקיע לא בא לך לשנות גוון? סה"כ יצא לבן מט.

ב. לפני שאתה משקיע כל כך הרבה כסף ועבודה בפרויקט, אני ממליץ לך לבצע ניסוי על איזור קטן בכדי לבחון את החיים עם צבע כזה. לדוגמא, תצבע את מכסה המנוע בצבע שאתה בחרת (לבן במקרה שלך) ותבדוק לאורך תקופה את עמידותו, כמה מהר הוא מתלכלך לעומת שאר הרכב ובאיזו מידה, מה העמידות שלו לשריטות מכוונות (ילד עם מפתח שממש יתרשם מהצבע החדש), עמידות בפני לשלשת ציפורים, וכמה קל ונוח (או לא נוח) לנקות אותו ובאילו אמצעים.

יש יותר מידי דברים נסתרים לברר לפני שאתה צובע את הרכב.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההיגיון בלבצוע את הרכב באותו צבע זה בגלל שאני אוהב את הצבע הלבן,

הצבע הקיים במצב על הפנים, ומתקלף. (יש 2 שכבות צבע, עבודת פחחות גרועה בעברו)

בכל אופן, אם לשנות לשחור למשל, יהיה מכוער כי הדלתות מבפנים יהיה בלבן, ולפי דעתי לא יפה לעין.

ולא רוצה להתחיל לפרק את כל הרכב לשנות מלבן לשחור, כך שלבן יהיה מושלם עבורי,

לגבי הצבע עצמו, אני יודע שזה פרויקט לא קל, צבענו עד כה 4 ג'אנטים, ומכסה דלק

עבר כחצי שעה בערך לג'יפון שנוסע הרבה בשטח ומקבל הרבה מכות בג'אנט אני חייב לציין שנראה מעולה !

לגבי תיקונים אין בעיה מורחים קצת טינר על האיזור וצובעים עוד שכבה עם ספריי ככה שזה יהיה קל לתיקון גם.

לגבי ניקיון, המכסה דלק (בחרתי מקום קטן) נצבע בשחור, אחרי 3 חודשים שהרכב לא נשטף פשוט מאוד עם גרניק הכל ירד,

והצבע לא התקלף כמו שחשבתי שהתקלף למרות העובדה שיש רק שכבה אחת על המכסה דלק.

וברור שרגע לפני הצביעה הכללית, אני אבדוק בעוד מקום ברכב, זה יוצא לי יותר זול מצבע אצל פחח,

וגם הכיף בלעשות את העבודה לבד :)

לבחור ששאל על המתיז, מוכרים בארץ של Wagner W550 שדרך אגב הבחור מDIP YOUR CAR משתמש בו,

והוא מצויין !

יום טוב לכולם.

FRANCE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבן עם לבן? צריך קצת קונטרסט, תחשוב על זה.

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שלא יתפס ?

אני לא יודע איך הצבע אצלך ומה רמת הקילופים, אבל אם הוא מתקלף בחלקים גדולים ובתדירות גבוהה אז אולי לפלסטידיפ לא יהיה פשוט בסיס להיתפס עליו (הבסיס שאתה תרסס עליו יהיה משהוא לא יציב). אבל עוד פעם אני לא יודע עד כמה זה גרוע אצלך, בנוסף יש לי רק ידע תיאורתי על הפלסטידיפ אז זאת רק השערה שלי :-) .

דרך אגב, כמה צביעה כללית בפלסטידיפ תעלה לך (רק החומר)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע איך הצבע אצלך ומה רמת הקילופים, אבל אם הוא מתקלף בחלקים גדולים ובתדירות גבוהה אז אולי לפלסטידיפ לא יהיה פשוט בסיס להיתפס עליו (הבסיס שאתה תרסס עליו יהיה משהוא לא יציב). אבל עוד פעם אני לא יודע עד כמה זה גרוע אצלך, בנוסף יש לי רק ידע תיאורתי על הפלסטידיפ אז זאת רק השערה שלי :-) .

דרך אגב, כמה צביעה כללית בפלסטידיפ תעלה לך (רק החומר)?

זה לא כזה גרוע אני ישייף קצת, ויפסיקו הקילופים,

וכמו שאמרתי שברור שלפני ההוצעה הגדולה אני יבדוק את הכל לעומק,

פלוס מינוס 1200 ש"ח. :)

FRANCE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4050 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...