Jump to content
בעקבות "מתקפת בוטים" הפורום הטכני נסגר לכתיבת אורחים. לכל שאלה, מוזמנים לפנות באמצעות ה"צור קשר" בתחתית העמוד
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוואטר מונפש

matansab
שימו לב! השרשור הזה בן 4088 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ראיתי שלחלק ממשתמשי הפורום יש אוואטר מונפש.

גם נפשי חשקה באחד כזה, והכנתי לי את הסמלון הבא:

2886722.gif

לצערי קיבלתי הודעה שלא ניתן להעלות אוואטר מונפש.

ראשית, עניין אותי מה עומד מאחורי זה, האם מחשש שמדובר בקובץ גדול וכבד? או אולי החשש שתוסח דעתו של הקורא בפורום?

שנית, לאיזה מהמנהלים כדאי להתחנף כדי שהאווטר שלי יוכל לראות אור?

מתן.

FIAT Punto SX75 1998 > Punto EVO active 2010 > Bravo sensation 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דמי החבר שאני משלם עבור כתיבה באוף טופיק לא מספיקים? :evil:

והפונטו יכולה לנסוע גם יותר מהר בשביל להתקבל למועדון האווטארים המונפשים

riy9.gif

FIAT Punto SX75 1998 > Punto EVO active 2010 > Bravo sensation 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת אופציה בתוספת תשלום.

יש לציין שלאחרונה משנה לסגן ראש צוות IT כתב Plug in שמאפשר העלה (בתשלום) של קבצי אנימציה בהם נוסעות מכוניות כמו טויוטה, מאזדה, יונדאי וכו' בלבד.

קבצי אנימציה עם מכוניות כמו פיאט, סיטרואן, פיז'ו נחסמים להעלה. הרכב באנימציה יכול להתקע, וזה יגרום ליציאה של עמוס לפטרולים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

האווטר לא התקבל כי חסר לרכב הכיסוי של פתח התדלוק והג'אנט ששמת לא במידה הנכונה. כל הליקויים האלה זה ועוד הרכב נוסע בלי נהג.

אי לכך ובהתאם לזאת הרכב לא כשיר לנסיעה באינטרנט.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4088 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...