Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

כל מי שהולך לקורס טייס (או חובלים, או קצינים, או עוד שורת מסגרות) מתחייב לתקופה ארוכה, וזה בגדר התנדבות. כאשר הלכתי לעתודה האקדמית חתמתי על חוברת שלמה של "התחייבויות להתנדב".

אני מכיר איזה טייס או שניים במילואים שבבוקר מפציצים בעזה, חוזרים הביתה, מחליפים בגדים ויוצאים בערב לקפלן.

• מעניין 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 59.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4856

• SlowRide

4701

• פינדר

3731

• m3x7r3m3

2926

לפני 3 שעות, Coro כתב:

אז הם גם יצרו תקדים מסוכן וגם יצאו שקרנים.

דוגמא קלאסית של you can't win
לא חשוב באמת מה הם אמרו או עשו, הם אנשים רעים ושליליים. (למה? כי הם מתנגדים לשלטון)

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אז אם ההתנדבות שלהם חובה הם בעצם איימו להשתמט?! לדעתי אתה טועה. בישראל אוהבים לאנוס את המשמעות של המילה התנדבות. הדבר הראשון שמלמדים אותך בטירונות בצבא זה כשהמפקד אומר אני צריך מתנדב כולם צועדים צעד קדימה. מי שלא "מתנדב" מקבל עונש.

לפני 42 דקות, Potato כתב:

פאדיחה של המדינה להסתמך על טוב לב של אנשים

נכון.

אף פעם לא הבנתי את זה, יותר מדי שירותים חיוניים זה בתרומות והתנדבות, כמו מד"א ומשטרה.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בצבא כל מה שמעבר לחובה הבסיסית מוגדר כהתנדבות. גם חתימה לשירות קבע נחשבת התנדבות. מצד שני, אף אחד לא מחייב אותך ללכת לטייס או חובלים, לעבור הכשרה ארוכה ותובענית ולשרת שנים רבות בסדיר* ומילואים. לכן זו התנדבות, שמרגע שחותמים עליה היא מחייבת.

*רק כדי להבהיר את המינוח הנכון, שירות סדיר כולל שירות חובה ושירות קבע.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 44 דקות, SlowRide כתב:

אף פעם לא הבנתי את זה, יותר מדי שירותים חיוניים זה בתרומות והתנדבות, כמו מד"א ומשטרה.

אכן הרבה מהשירותים החיוניים נמצאים בתפר של שירות ממשלתי לבין התנדבות.

סיטואציות הזויות ששמעתי ונתקלתי בהם, מתנדב שנותן חיסונים במהלך תקופת הקורונה, במד"א שקיבלו לבצע את זה בתשלום

חוסר ציוד בכיתות כוננות (עכשיו אין בעיה אבל לפני זה אללה ירחמו)..

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, Coro כתב:

מה יהיו הממצאים? אנשים במדינה איימו לירות בראש הממשלה, חקרו אותם על קפה ושחררו ללא כתב אישום. אז חייל שאומר שהוא יציית רק לראש הממשלה? יכנס לכלא ברור.

הוא לא ייכנס לכלא, הוא איש מילואים, הוא פשוט יודח מיידית. אגב השוואה נכונה יותר למחאת הטייסים היא אם הטייסים היו מצהירים שמעתה הם מקבלים פקודות אך ורק מראש האופוזיציה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Potato כתב:

אתה לא צודק פה.

אתה צריך אנשים מתפקדים בפנים, מי שמפחד/חושש/פוסט טראומה ברמה שמשפיעה על התפקוד לא יוכנס בכוח.

זה ברור. אני מדבר על אנשים שכשירים פיזית ונפשית.

לפני שעה, Potato כתב:

זו פאדיחה של המדינה להסתמך על טוב לב של אנשים.

חבל שמס הכנסה לא עובד על אם יבוא לי לנדב לו שקלים בסוף שנה.

יש בזה משהו אבל זה ההסכם שלהם. כל עוד זה החוזה שאיתו הלכו והפכו לטייסים זה מה יש וזו זכותם.

לפני כשעה, sperial כתב:

כל מי שהולך לקורס טייס (או חובלים, או קצינים, או עוד שורת מסגרות) מתחייב לתקופה ארוכה, וזה בגדר התנדבות. כאשר הלכתי לעתודה האקדמית חתמתי על חוברת שלמה של "התחייבויות להתנדב".

בעתודה אתה חותם על התנדבות למילואים לפני שהתגייסת בדומה למילואימניק שהגיע לגיל הפטור וחתם על התנדבות למילואים לעוד שנה. בשנה הזו יקראו לו והוא מחוייב כמו כל אחד אחר.

אצל הטייסים הסיפור שונה. בגלל המבנה של יום בשבוע כל צו שלהם הוא חריג מבחינת מרווח ולכן הם צריכים להסכים פרטנית לכל צו וצו. לא שייך להתנדבות לשירות מילואים או חתימה להסכמה להתראה קצרה 

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, Night Driver כתב:

חייל שלא נשמע למפקדיו צריך להיות בכלא. ככה זה עובד.

בזמן מלחמה החוקים קשוחים יותר.

• רעיון טוב! 1

מסי זה לא רק כדורגל,אסקורט, טריומף, אלפאסוד, מטרו, אונו, פונטו, I30, קונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@Night Driver אני מדבר על כך שחתמתי ב-1975 על התחייבות לשנתיים קבע שהתחילו ב-1986. כיום עתודאים מתחייבים מראש ל-3 שנות קבע, ועתודאיות גם לעוד שנת חובה. כל אלה נחשבים, פורמלית, התנדבות.

טייסים זה סיפור עוד יותר מורכב כי מלכתחילה הם מתחייבים למשהו כמו 7 שנות קבע ואז כל ימי המילואים לשמירת כשירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, sperial כתב:

טייסים זה סיפור עוד יותר מורכב כי מלכתחילה הם מתחייבים למשהו כמו 7 שנות קבע ואז כל ימי המילואים לשמירת כשירות.

זהו שהם מתחייבים לקבע.

המילואים זה רק בשחרור.

גילוי נאות: הייתי בגיבוש טייס למרות שהבהרתי עוד במיונים שאני לא רוצה ואין לי שום כוונה לחתום 5 שנים. על מילואים בכלל לא דיברו.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, oryo כתב:

dftb

התכוונת ל-dftt (don't feed the trol)?

כי dftb זה מושג מתחום המכניקה הקוונטית..

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@Night Driver אין בינינו ויכוח.

הנקודה שלי היא שגם שירות הקבע הוא בגדר התנדבות. וזה נכון לכל איש קבע, מהסמ״ר בחט״פ ועד הרמטכ״ל. מישהו פעם תאר לי את  הסטטוס של איש הקבע כמישהו שהתנדב, ובלי שום קשר מישהו משלם לו שכר.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו מה שכתבת רק ביביסט במקום טרול בסוף.

לפני 2 דקות, Gosser1860 כתב:

• אהבתי 1
  • מצחיק 3
  • רעיון טוב! 1

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 4 דקות, Gosser1860 כתב:

תוצאה ראשונה בגוגל זה בכלל don't forget the bubbles 

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, ניקו פ. כתב:

כמו מה שכתבת רק ביביסט במקום טרול בסוף.

rick-and-morty-this-guy-gets-it.gif

• רעיון טוב! 1

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...