Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דונגל Android Auto מ-USB לאלחוט

BeBest
שימו לב! השרשור הזה בן 229 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 4 שעות, Johnik כתב:

מה מונעה לעשות חיבור USB לרכב שיש בו טעינה אלחוטית לזה שאין לו משטח טעינה אלחוטי

שום דבר לא מונע, כבר ראיתי התקנות מקומיות של יבואנים שונים שזה פחות או יותר מה שהם עושים.

רק ציינתי שלפי התקן פורט USB מוציא לכל היותר 500 מיליאמפר שעה (תבדוק בלפטופ / מחשב / סוני / כל מוצר שמתחבר אליו USB), לעומת שקע ייעודי לטעינה שבו הזרם גבוה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

קיבלתי את זה לפני כשבועיים:

https://www.indiegogo.com/projects/aawireless#/

עובד מצויין על היונדאי טוסון שלי, ומאוד נהנה. מאפשר סופסוף לטעון מהר את הסלולרי בעזרת מטען מהיר.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שאלות:

הבלוטוס מתחבר לרכב או לדונגל?

כמה זמן לוקח החיבור?

הוא עובד חלק ומתחבר אוטומטית ככה שאפשר להשאיר את הטלפון בתיק? (לפעמים יש מוצרי בלוטוס גרועים שכל הזמן מציקים עם להתחבר מחדש ידנית)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 שעות, Nemesis כתב:

עובד מצויין על היונדאי טוסון שלי, ומאוד נהנה. מאפשר סופסוף לטעון מהר את הסלולרי בעזרת מטען מהיר.

רציתי להזמין גם אבל הטריד אותי הכיתוב באתר של indiegogo בעמוד ההזמנה

Your donation is a way to support a project but does not guarantee that you will receive a perk.

זאת אומרת שיש מצב שאני לא אקבל כלום וסתם אשלם 75$ ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 29 דקות, BeBest כתב:

רציתי להזמין גם אבל הטריד אותי הכיתוב באתר של indiegogo בעמוד ההזמנה

Your donation is a way to support a project but does not guarantee that you will receive a perk.

זאת אומרת שיש מצב שאני לא אקבל כלום וסתם אשלם 75$ ?

הפלטפורמה הזו קיימת לגייס כסף לפני שיש מוצר, כדי לפתח אותו.

היום כבר יש מוצר, ומשתמשים בפלטפורמה עבור התשלומים.

זמני ההספקה קצת ארוכים, יש בעיות אספקה כמו בכל תחום הסמיקונדקטור, אבל המוצר קיים עובד ונשלח כבר לאלפי אנשים.

נראה לי סיכוי נמוך שלא תקבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשית קצת סלט כנראה. אתה צריך להפריד בין טעינה אלחוטית לבין חיבור AA בחיבור אלחוטי מה שנקראה Wireless Android Auto. 
1. טעינה אלחוטית ישנה היום ברוב מכוניות חדשות בשוק ומאפשרת לבצע טעינה של נייד ללא צורך בחיבור כבל טעינה USB. פשוט מניחים את הנייד למקום טעינה ברכב וזה מתחיל טעינה. אין לזה שום קשר לחיבור אלחוטי כלשהו לא BT לא WIFI לא התממשקות כלשהי למולטימדיה ברכב.
2. על מנת שתוכל להתחבר ברכב שלך בחיבור Wireless AA אתה צריך 2 דברים בגדול זה שהטלפון שלך יתמוך בחיבור Wifi בתדר 5Gz (רוב הטלפונים החדשים בני כמה שנים כבר תומכים בזה) והדבר הכי חשוב שמולטימדיה ברכב שלך יתמוך בחיבור Wifi. שכאן רוב הרכבים שאני מכיר בארץ עדיין לא תומכים בניגוד לחיבור BT לדוגמה שיש ברובם.
מכאן אתה צריך לבדוק מול הרכב שלך מה יש לך או אולי חסום מסיבה כלשהי בארץ ולפתור את זה. במידע וזה לא קיים פיזית ואתה עדיין רוצה לבצע חיבור ל-AA בצורה אלחוטית תצתרך לרכוש דונגל אשר מוסיף בין היתר את החיבור החסר לצורך זה שזה Wifi.
שיהיה לך בהצלחה מקווה שעשיתי לך קצת סדר [emoji4]
הבנתי, ממש תודה!.

לדעתי הספארק 2019 שלי לא תומך בwifi במערכת, ו אישית לא מפריע לי הכבל, אבל לא הולך להוציא כסף על זה :-).

אבל תודה שוב על ההסבר.

Enviado desde mi SM-G975F mediante Tapatalk

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 9 חודשים מאוחר יותר...
בתאריך 18.4.2021 בשעה 15:48, Nemesis כתב:

אשמח לביקורת אחרי 10 חודשי שימוש.

כרגע אני רואה שלהזמין עכשיו יאפשר (אולי) משלוח במרץ. בסוף החודש מוטורלה אמורה להוציא מתאם משלה בעלות דומה. מתלבט בין שניהם.

בלי קשר - המיקום של הUSB והמצית בקונה פשוט דביליים. ברגע שמחברים לשם משהו כמעט בלתי אפשרי לשים את הטלפון לטעינה אלחוטית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש אינטנסיבי ב-AAWireless כבר 3 חודשים. פשוט מעולה! 

בכל התקופה היתה תקלה אחת בה עבר רק סאונד ללא תמונה. חיבור מחדש של ה-usb של המשדר פתר את העניין. 

חודש לפני שקיבלתי את המוצר החלפתי טלפון וגיליתי שבחדש, חיבור ה-usb לאנדרויד אוטו רגיש באופן קיצוני (נבדק בשתי מכוניות). ה-AAWireless פתר את זה לגמרי. מהר הזמנתי מכשיר נוסף לרכב השני.

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש עכשיו גם דונגל של מוטורולה, יותר בשיתוף עם גוגל מהדונגל הקודם.

https://www.androidpolice.com/motorola-ma1-review/

דעתי? אם הקודם עובד טוב, להמשיך לקנות אותו. המפתח שלו תרם המון לקהילת פיתוח של אנדרואיד, מגיע לו להתפרנס מזה קצת😁

אבל אין לי ניסיון עם אף אחד מהדונגלים, אז לא באמת יכול להמליץ. רק מעדכן בחדשות בנושא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 229 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...