Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 5 שעות, Ooga כתב:

ככל שהזמן עובר אני לא מבין למה אני עדיין מתעסק בעיסוקים שלי ולא פועל אקטיבית להפלה של הנבלה הזו מהשלטון, מרגיש שאני יושב בחדר שלי בספינה טובעת ומתעלם ממי שקודח בה חורים.

אחרי השתתפות במאות הפגנות בשנה האחרונה אני באמת לא יודע מה אפשר לעשות כדי שהממשלה תוחלף. בקואליציית ה-64 יש לפחות 62 שאין להם שום אינטרס ללכת לבחירות או להחליף את העומד בראש הממשלה ואפילו להיפך. 

אני לא רואה דרך חוקית להחליף את הממשלה בשנה הקרובה. אני ממשיך ללכת להפגנות כדי שיהיה ברור שיש הרבה שמתנגדים לממשלה ההזויה הזאת, שומע את הדוברים שמבטיחים שהממשלה תוחלף ושואל בליבי: "איך? מה התכנית האופרטיבית?"

• אהבתי 8

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 61.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4952

• SlowRide

4838

• פינדר

3864

• m3x7r3m3

2926

לפני 13 שעות, David32 כתב:

אז ה 9/11 הוא חתיכת הצלחה, וגם העשרים שנה שלאחר מכן באפגניסטן. פשוט מוצלח.

המטרה הייתה לגרש את הסובייטים מאפגניסטן והם כן הצליחו, בלי שום קשר ל-9/11. גם סובייטים נלחמו שם 10 שנים. להזכירך גם אנחנו בשנות ה-80 גידלנו חמאס כמשקל נגד לפת"ח. חבל שלא היה לנו כדור בדולח שלך.

לפני 13 שעות, David32 כתב:

כי זה גירש סובייטים ממדינה באמצע שום מקום שאף אחד מעולם לא הצליח לכבוש כמו שצריך מה שאומר שבסופו של דבר הסובייטים היו יוצאים משם בכול מקרה (בדיוק כמו שהאמריקאים חתכו אחרי 20 שנה של ביזבוז כסף וחיי אדם).

הצלחה מדהימה.

גם על ווייטנאם וקוריאה אפשר להגיד באמצע שום מקום, אבל משום מה רבים ניסו לכבוש אותו. סובייטים לא יצאו מרצונם הטוב משום מקום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, mikyl כתב:

המטרה הייתה לגרש את הסובייטים מאפגניסטן והם כן הצליחו, בלי שום קשר ל-9/11. גם סובייטים נלחמו שם 10 שנים. להזכירך גם אנחנו בשנות ה-80 גידלנו חמאס כמשקל נגד לפת"ח. חבל שלא היה לנו כדור בדולח שלך.

קבעת עכשיו שזאת הייתה הצלחה, התעלמת מהטענה שלי שככה או ככה הסובייטים היו יוצאים משם. בסדר.

לפני שעה, mikyl כתב:

אבל משום מה רבים ניסו לכבוש אותו

רבים?

אף אחד לא עוזב מרצונו הטוב, גם לא האמריקאים מעיראק או אפגניסטן. אבל בסופו של דבר יוצאים.

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, רוןS כתב:

יודעים בדיוק מי אחראי בממשלה.

האלוף גדי שמני סיפר איך מתנהלות ישיבות הקבינט. האוירה קשה ולא נוחה, וההחלטות מתקבלות בהתאם.

בקבינט הבטחוני חייבים לשבת אנשים מתאימים, לא ארחי פרחי.

אולי הבנתי לא נכון, אבל למה שתהיה אווירה סבבה אם מדברים על המצב המאוד מורכב שיש כיום?

מי הם אנשים מתאימים? לדעתי לשים אנשי צבא לשעבר זה כמו לא לעשות קבינט, נראה שהם באותו ראש כולם אז אחד או עשרה התוצאה אותה תוצאה.

• רעיון גרוע 1
  • רעיון טוב! 1

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 55 דקות, David32 כתב:

קבעת עכשיו שזאת הייתה הצלחה, התעלמת מהטענה שלי שככה או ככה הסובייטים היו יוצאים משם. בסדר.

התעלמתי??? ומה זה: "סובייטים לא יצאו מרצונם הטוב משום מקום"? הם עזבו את מזרח אירופה לפני שברה"מ התפרקה? את אפגניסטן הם עזבו אך ורק בגלל התנגדות. 

לפני 55 דקות, David32 כתב:

רבים?

אף אחד לא עוזב מרצונו הטוב, גם לא האמריקאים מעיראק או אפגניסטן. אבל בסופו של דבר יוצאים.

נכון, אז? בסופו של דבר? בסופו של דבר פרנקו מת וספרד היום היא מדינה דמוקרטית. אז בשביל מה נלחמו בהיטלר? גם הוא היה מת בסופו של דבר. גם ברה"מ התפרקה בסופו של דבר. סה"כ היו צריכים להכות איזה 70 שנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 שעות, יבגניפ כתב:

״קפוץ לים פרקש״

מצד שני שרת העבודה וסגנית (שניה) של רה"מ ספרד, ממובלי היוזמה להכרה במדינה פלסטינית, יצאה (היום? אתמול?) באמירה חד משמעית "מהנהר לים".

אנטישמיות? אנטי-ציונות? בורות? 

אולי קצת מכל דבר, אבל היוזמה (או הכוונה) שלהם בהחלט מכילה אספקט של "קפוץ לים".

• אהבתי 2
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לדעתי זה בעיקר אם לא רק בגלל בורות.

• רעיון טוב! 2

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשילוב עם טמטום פרוגרסיבי ועלק שמאל מתקדם, כן, מקבלים בדיוק את זה.
אנחנו לא צריכים להתחמק מבידוד לנצח, בעוד 20 שנה כמות המוסלמים שם כבר תגדל למימדים כאלה שהם גם יהנו מיחסי שכנות עם בני דת השלום ואז נראה מה הם עושים.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הם כבר אומרים בגלוי שספרד זה אדמה מוסלמית שצריך לכבוש מחדש.

• מבאס 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התלבטתי אם לראות את המקור על מירי רגב. אני כבר יודע שהיא מושחתת וזה סתם מדכא אותי.

עכשיו ראיתי את החצי שעה הראשונה והפסקתי. זה יותר גרוע ממה שחשבתי ואין לי כח לזה כבר. רק עושה לי רע בנשמה. והכי גרוע שאני מכיר אנשי הייטק ועוד, שגם אם יראו את זה ימלמלו משהו על סתיו שפיר או אהוד ברק וימשיכו הלאה עם הממשלה הזו.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני התפלאתי שעיניין מירי רגב לא עלה פה

מצד שני, איך סלואורייד אומר - לא ציפיתי למשהו אחר.

מה שכן מעצבן שלשר.ת התחבורה יש כול כך הרבה כוח על דברים שהם מינוריים כמו מיקום של כיכר או שיפוץ של רחוב באיזו עירייה.

עריכה אחרונה על ידי David32

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Potato כתב:

אולי הבנתי לא נכון, אבל למה שתהיה אווירה סבבה אם מדברים על המצב המאוד מורכב שיש כיום?

רוה"מ ושר הבטחון לא מדברים ביניהם, הסגול כועס עליו. עשה ברוגז גם עם לפיד ולא ישב לחפיפה איתו. 

מי הם אנשים מתאימים? לדעתי לשים אנשי צבא לשעבר זה כמו לא לעשות קבינט, נראה שהם באותו ראש כולם אז אחד או עשרה התוצאה אותה תוצאה. 

מתוך היכרות עם אנשי צבא, לדעתי לא כולם באותו ראש.

• רעיון גרוע 1

מסי זה לא רק כדורגל,אסקורט, טריומף, אלפאסוד, מטרו, אונו, פונטו, I30, קונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, פינדר כתב:

והכי גרוע שאני מכיר אנשי הייטק ועוד, שגם אם יראו את זה ימלמלו משהו על סתיו שפיר או אהוד ברק וימשיכו הלאה עם הממשלה הזו.

בול. ובגלל זה המדינה הולכת לעזאזל, כי אנשים שאמור להיות להם common sense כל כך מהונדסים שלעולם יתמכו במה שאילפו אותם. גם הייטקיסטים, גם עו"ד, גם בנקאים, וגם כלכלנים* (שמבינים מהמקצוע מה סמוטריץ' מעולל לכלכלה עוד הרבה לפני 7.10).

*כלכלנים אני אומר מידע אישי. בעצם גם עו"ד. יודעים מה? גם הייטק.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסתבר שיש דתיים וחרדים שמתקשרים באופן קבוע למפעילים של נעים בסופ"ש (האוטובוסים החינמיים של עיריית תל אביב ועיריות אחרות), ומאיימים עליהם - כולל איומים ברצח. כי אתם יודעים, זו מדינה יהודית. וההוא שאסור לציין את שמו לא אוהב אוטובוסים בשבת. אני אפילו לא מדבר על הטמטום מאחורי ההנחה של המשיחיים שאם לא יהיו אוטובוסים - אנשים ישבו בבית. אבל דבר אחד מסקרן אותי: יובל ושאר אבירי הסימטריה: שמעתם על הרבה שמאלנים תל אביבים חובבי קפה אוברפרייסד, שמצלצלים לדתיים או חרדים ומאיימים עליהם שהם "יסבלו מאוד" אם לא יחזרו בתשובה? 

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 20.5.2024 בשעה 14:31, יובל .מ. כתב:

אם תפתח ערוצי טלגרם תראה חברה צעירים בגילאי ה-20+ שמחפשים רק לריב, לצעוק כל היום נגד המשטרה כמו שאתה עושה פה וכל מי שצופר להם בכביש מוצא מהרכב בכוח וחוטף מכות.

אני עוד מחכה לסרטונים האלו.

בשם הסימטריה המובטחת.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...