Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני 5 דקות, Pika007 כתב:

ברוסיה

סוריה אבל לא קריטי 🤣

-------------

הרבה נשים לא מרגישות בטוחות לסתובב בסתם ערים (יעני ערים של יהודים / רוב יהודי) לבד בלילה, ולפעמים גם לבד ביום, ויש לזה ביסוס. אין קשר לערבים.

מעבר לכך, הרבה נשים מחוץ לישראל לא מרגישות בטוחות להסתובב בעיר X לבד בלילה. גם אם אין שם ערבים. וגם זה מבוסס.

----------------------

אור, לגבי ב.

אני מסכים, אני לא רואה איך זאת טעות בגישה שלי, אם כי לא קריטי.

אני גם לא חושב שהם רוצים לשבת בקואליציה, להיפך, כשביבי יוצא בקמפיין "או ביבי או טיבי" או מחזק בהרבה את מעמדו של טיבי. מה אני אעשה, זה משחק בדיוק למשחק שלהם.

הם מחר יכולים לפתוח מפלגה, שתדגול רק בעזרה לערבי ישראל, תוך כדי יציאה בהצהרות נגד הפלסטינאים/ מה שיגרום לרוב לישון בשקט ואם הם יפעלו לטובת זה (בוא נגיד שאשכרה יתחילו עם פירסום איזו תוכנית שינוי) אז בכלל, אני חושב שיקבלו אותם די סבבה, כמו שליאור רשם פה שבסך הכול עבאס בסדר - ככה זה גם יהיה. הבעיה היא שזה לא המשחק הקל, גם צריך אחריות, וגם לא תיהיה תמיכה מבחוץ, וזה באסה, והרבה יותר קל לשחק את הצד של "דופקים אותנו כי אנחנו ערבים - חרא על ישראל - תחיה פלסטין" ולקבל אהדה מידית, לגנוב כסף לכיס, וגם לקבל קצת כסף מבחוץ.

בגלל זה אמרתי, פה don't hate the player - hate the game מאוד מתאים. אם כי אני אומר - לשנוא את כולם אך באופן שווה. 

• רעיון טוב! 3
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 58 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4755

• SlowRide

4571

• פינדר

3604

• m3x7r3m3

2926

לפני 32 דקות, יובל .מ. כתב:

סלואורייד ויבגני, תהיו אמיצים, תשלחו את הנשים שלכם לבד בלילה לדרום תל אביב או לאחת מהערים הערביות ותגידו לי אם היה להן תחושה סבבה. לא אם קרה משהו, רק אם הייתה להן תחושת ביטחון (ואם אתם לא מבדילים בין ביטחון לתחושת ביטחון זאת בעיה שלכם).

עד אז אתם מבלבלים תשכל.

עריכה: אם כבר, האמירה של תפסיק לעקוב אחרי הצל מראה את הבעיה בדיוק.

טומנים את הראש בחול ומקשיבים למה שיונית לוי ואמנון אברמוביץ אומרים לכם. 

המצב דבש במדינה, בדוק.

כמו שנכתב לך, אתה היסטרי. אני גם חושש שאתה לא יודע מה זה "דרום תל אביב" או סתם מנסה לערבב בין בעיות שונות. עבדתי בדרום תל אביב כמה שנים טובות. גם אישתי. כשהייתי יותר צעיר הייתי גם יוצא למועדונים באזור. אזור מגעיל למדי. הבעיה הכי גדולה היתה נרקומנים בכניסה למשרד ומזרקים ברחוב.  גם לא הבנתי מה זה "אתם לא מבדילים בין ביטחון לתחושת ביטחון". 

בוודאי שיש בעיות בערים הערביות. מישהו הכחיש את זה? אז תחזיר שוב את המלך ביבי הראשון לשלטון, ושוב, אל תשכח לבקש שלא יקבל אותך רופא ערבי, שחלילה לא יאנוס את בת הזוג שלך, אם אי פעם תצטרך רופא טפו טפו טפו

לפני 32 דקות, יובל .מ. כתב:

מה שהופך את התגובה שלך ללא אינטלגנטית במיוחד זה שאישית כתבתי בשרשור הזה שאני מעביר ערוץ בכל פעם שאבמרוביץ מדבר, וסלואורייד לא מצביע לשמאל בכלל, עד כמה שידוע לי. אבל גם אם הייתי רואה רק את אברמוביץ - אז? מי קבע שהצל יותר אובייקטיבי? אתה כי גם אתה ימני, אז זה בטוח נכון? 

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 48 דקות, יובל .מ. כתב:

סלואורייד ויבגני, תהיו אמיצים, תשלחו את הנשים שלכם לבד בלילה לדרום תל אביב או לאחת מהערים הערביות ותגידו לי אם היה להן תחושה סבבה. לא אם קרה משהו, רק אם הייתה להן תחושת ביטחון (ואם אתם לא מבדילים בין ביטחון לתחושת ביטחון זאת בעיה שלכם).

עד אז אתם מבלבלים תשכל.

המצב דבש במדינה, בדוק.

אני לא אשלח את אשתי גם להסתובב במאה שערים, רמת בית שמש או קרית משה ברחובות אבל כן אשלח אותה לכבאביר או נצרת.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, פינדר כתב:

יש את הדיעה שלך ויש עובדות..

image.thumb.jpeg.60a874fcb344aec011622f8c217f5be2.jpeg

אז על חשבון מי?

לא הצגת פה שום עובדות. בין המסורתיים והחילונים יש בערך ממוצע של 2.5 שזה לא רחוק מהערכה שלי של בערך 3- שנתתי מהמקום העבודה שלי, מסתמא יש שונות מסויימת בארץ, וגם הערכה שלי גסה כי לא עשיתי סקר רישמי.

גם אמרתי שהילודה של החרדים יורדת- הגרף שלך איכשהו סותר את הטענה הזאת?

בקשר על חשבון מי- כבר התייחסתי לזה בפוסטים הקודמים. אם לא מוצאת חן בעיניך השיטה הסוציאליסטית שהעשירים משלמים יותר מיסים מהעניים- תצביע למישהו שישנה את זה. עכשיו שנה שלמה הייתה ממשלה ללא חרדים- למה לא שינו את זה? 

ובלי קשר, לעבוד רק לטובת לעבוד זאת לא אידיאולוגיה של כל העולם וגם לא החילוני. אני בטוח שאם יציעו לאנשים לשבת בבית בלי לעבוד ולקבל כסף- הרבה ילכו על זה (עובדתית ראו את זה שלאחר הקורונה אנשים רבים לא רוצים לחזור לשוק העבודה- ולא מדובר בחרדים). השאלה כאן, האיזון- בכמה תסתפק על מנת לא לעבוד. רב האנשים מעדיפים להרויח הרבה, גם אם יצטרכו לשלם יותר מס, כי המס הוא פרוגרסיבי, ועדיין נשאר להם יותר ביד ממישהו שלא עובד בכלל. אנשים אחרים יעדיפו לקבל הרבה פחות אבל לעסוק במה שהם אוהבים ולהסתפק במועט. ושוב, הרב המוחלט של הנשים החרדיות עובדות וגם יותר מ 50% מהגברים- אין באמת כל כך הרבה משקי בית שחיים ללא מפרנס

לסיכום, זאת בחירה של כל אחד לעשות במסגרת החוק במדינת ישראל. לא מוצא חן בעיניך- תשנה את החוק.

עריכה אחרונה על ידי laplug
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו, פספסתי כמה עמודים טובים בשבוע האחרון, פשוט היה לי אתגר קטן ונכנסתי לפה קצת פחות מבדר"כ.

אז ברשותכם נתקלתי בכתבה הזאת על הנמל הסיני ופריקת המטען הכללי שהיה בדיון פה לפני כמה שבועות.

מקווה שליאור ודוד יחזרו להתווכח על זה. רק חבל שהם לא מספקים נתונים כמה אוניות בכלל פרקו ברציפים של הנמל הסיני הזה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Night Driver כתב:

אני לא אשלח את אשתי גם להסתובב במאה שערים, רמת בית שמש או קרית משה ברחובות אבל כן אשלח אותה לכבאביר או נצרת.

אתה אמיתי?

כמו שכבר כתבו לך, תתלבש בצורה שמתאימה למקום - שערה לא תיפול מראשך באף ישוב יהודי בארץ.

עכשיו תתלבש בהתאם וסע לחלחול או לכפר קרע, במידה ותחזור בכלל, תבוא לספר לנו על החוויות שלך.

מי שחי לפי הספר - סופו שימות מטעות דפוס (ר' משה שפירא)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 48 דקות, korola כתב:

מקווה שליאור ודוד יחזרו להתווכח על זה. רק חבל שהם לא מספקים נתונים כמה אוניות בכלל פרקו ברציפים של הנמל הסיני הזה. 

אני כתבתי על הרציפים בתקופת זמן מסויימת.

אני מתאר לעצמי שזאת הכתבה של "כאן" לגבי המהנדסת? ראיתי ולא רציתי לעלות, כי גם לפי החישוב מהמספרים שלה - 6 אוניות בחודש.

וגם היא תיארה שהם פשוט שכרו כלים וזהו.

אבל לא העלאתי בכוונה, אין צורך לתקוע אצבע בעין 😄

עריכה אחרונה על ידי David32
  • מצחיק 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, - XM - כתב:

אתה אמיתי?

כמו שכבר כתבו לך, תתלבש בצורה שמתאימה למקום - שערה לא תיפול מראשך באף ישוב יהודי בארץ.

עכשיו תתלבש בהתאם וסע לחלחול או לכפר קרע, במידה ותחזור בכלל, תבוא לספר לנו על החוויות שלך.

איך מתלבשים לקרית משה?

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, Potato כתב:

מה מיוחד בקרית משה?

היא אפילו לא חרדית במיוחד.

זו שכונה שאפילו ערבים מפחדים להסתובב בה.

הפח זבל של החצר האחורית של שכונת המצוקה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...