Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 43 דקות, m3x7r3m3 כתב:

ביי דיפולט מי שנמצא בממשלה עם מרצ והעבודה, הוא שמאל, עד שיוכח אחרת

ביי דיפולט מי שנמצא בממשלה עם סער, גנץ ובנט, הוא ימין, עד שיוכח אחרת

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 59.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4853

• SlowRide

4693

• פינדר

3724

• m3x7r3m3

2926

לפני 17 דקות, יבגניפ כתב:

בוודאי. הוא העיד שהוא מצליח יותר טוב דרך המערכת. הוא יכל להמשיך ללכת להפגנות ובשעות הפנאי לגנוב סמלים של מכוניות של ראשי ממשלה. אני לא מופתע שהוא משתמש במערכת. אני מופתע מזה שלמרות שזה מצליח לו ואתם ממשיכים להתבכיין ואתה ממשיך לראות ב"מערכת" את הבעיה שהכי מטרידה אותך שיש.

אויש נו אתה לא רציני, הוא למד משפטים כי האשימו אותו בתיקים פליליים. אין אלטרנטיבה ובהפגנות לא קובעים אשם או זכאי. אפילו לא בהפגנות בלפור.

הא? לא, אתה בוליאני. אתה זה שמעביר את הקו שלך בין ימין ללא בצורה כל כך נחרצת שזה שולח אותך להצביע רק לבן גביר וגורם לך להתלונן על זה שאין ימין, בזמן שיש לא יודע.. 5-6 מפלגות שמגדירות את עצמן ככאלו. אני לא מציף לעצמי רף כל כך בלתי אפשרי לצד השני. והממשלה הזו די שמרה על הסטטוס קוו בכל מה שקשור ליחסינו עם הפלסטינאים. זה שמאל לדעתך? בסדר נו. בן גביר גם יפרק את הרשפ וילך להחליף את השוטרים הפלסטינאים בחברון.

אז מה אם הם מגדירים את עצמם ימניים? מילים לא קונות אותי אחרת הייתי בוחר בביבי.

הממשלה הזו ממש לא שמרה על הסטטוס קוו עם הפלשתינים ונתתי דוגמאות.

ובטח שזה שמאל, את אותו כסף של תשלום משכורות למחבלים הימין הקפיא, השמאל היה נגד, והממשלה הזו נתנה תמורתו "הלוואות" או "מענקים".

רק היום חשפו עוד 100 מיליון שקל כאלה. מהכיס שלי ושלך.

סורי זה לא מעשה ימני.

מה זה אומר בכלל?

מה זה אומר ימין מדיני? אתה בישראל מהיום?

כבר הדרדרנו למצב שבו מנסים לערער מה זה ימין ושמאל כדי לגנוב קולות?

מניסיון עבר תכף תתחילו לנסות לשכנע אותי להצביע למרצ כי הם בעצם מימין לבן גביר.

לפני 14 דקות, פינדר כתב:

ביי דיפולט מי שנמצא בממשלה עם סער, גנץ ובנט, הוא ימין, עד שיוכח אחרת

זו כבר בעיה שלך מול המפלגות הפוטנציאליות שלך.

לא בעיה שלי מול המפלגות הפוטנציאליות שלי.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, m3x7r3m3 כתב:

כי יש לו אלטרנטיבה אחרת?!

אתה מופתע שמשתמשים במערכת שהיא מונופול (בהגדרתה) ומתלוננים עליה, כאילו איזה אופציה אחרת יש? יגישו נגדו כתב אישום והוא יגיד שהוא מעדיף לנהל את התיק הפלילי בבית הדין השרעי? או תביעת דיבה בבית הדין הרבני? נו באמת.

הבית היהודי בכלל לא בכנסת (היו"ר הייתה חגית משה).

וכן גם אני מחכה למפלגה שתהיה בכנסת ותהיה ימין. ואז אולי יהיו לי יותר אופציות לבחור מאשר בן גביר / סמוטריץ'.

אתה מדבר כלכלית אני מדבר מדינית.

כאילו ימין כלכלי זה אחלה, אבל זה במקום 3 בסיבות שלי לבחור במפלגה כלשהי, אחרי תיקון מערכת המשפט (כולל הפרקליטות) ואחרי נץ מדיני.

וחוצמזה להעלות מיסים זה לא מעשה ימני כלכלית, למשל.

להעלות הוצאות על קצבאות (לאוכלוסיות מסוימות מאוד כמובן) זה גם לא ימני כלכלית.

בטח שעשתה מעשי שמאל מדיני, לא חסר כאלה, החל מאישורי עבודה לעזתים, "הלוואות" ו"מענקים" לרשות הפלשתינית וכו' וכו'.

זה שאם הורוביץ או מיכאלי היו ראש הממשלה היו יותר מעשי שמאל מדיני לא אומר שהמצב הנוכחי אינו שמאל מדיני.

אתה בוליאני, אם זה לא מרצ אז לא עושים שום מעשה שמאל מדיני.

מסתבר שלא, ברור שלאופוזיציה יש עוד תפקידים, בעולם מתוקן, לא בשנה האחרונה.

אגב תמיד השאיפה של אופוזיציה זה להפיל את הממשלה, כי להחליף את הממשלה באמצעים אחרים קורה פעם באף פעם בערך בישראל.

אז מה נשאר? או לסתום את הפה ולחכות לבחירות 4 שנים בערך אחרי הקמת הקואליציה, או להפיל את הממשלה ולצאת לבחירות. זה מה יש.

הרי גם לך היה ברור שהנסיון של ביבי להקים ממשלה אחרת בכנסת הקיימת נועד לכישלון, וזה כשהקואליציה בעצמה איבדה את הרוב של עצמה. אז קל וחומר כשהקואליציה לא איבדה את הרוב.

מעשית הפלת הממשלה זה ה-Holy Grail של האופוזיציה, זה היה ויהיה, התפקיד מספר 1 של האופוזיציה.

כל דבר אחר מנותק לחלוטין מהמציאות הפוליטית בישראל.

אתה זה שטועה, כמה מפלגות בהיסטוריה שינו את העור מבחירות לבחירות?

אפילו תחת שרון הוא פרש מהליכוד והקים את קדימה בגלל זה, לבני הקימה את "התנועה", ברק הקים את "ישראל אחת", בנט ושקד הקימו את "ימינה", סער הקים את "תקווה חדשה" וכו'

הליכה לבחירות זה אלטרנטיבה שלטונית פר אקסלסנס, זה האלטרנטיבה השלטונית האולטימטיבית, ואם נדמה לך שלא אז תסביר למה בדמוקרטיה הולכים לבחירות בכלל. אולי אם תחשוב עם עצמך על השאלה הזו תגיע למסקנה הנכונה.

תקופה של בחירות זה גם לפני, כשברור שהממשלה נופלת. זה קרה גם הפעם וגם אצל ביבי.

ובכל מקרה בחירות זה האלטרנטיבה השלטונית האולטימטיבית בשיטה הדמוקרטית, זו הסיבה העקרונית שבגללה עושים בכלל בחירות.

בוא, לקח להם עשרות שנים להצליח לירות פצמ"רים, או קסאם לטווח של מאות מטרים או חד ספרתי של קילומטרים, ומאז, בעשור בערך הם הגיעו לעשרות ומעל מאה קילומטר.

מפצמ"ר בודד פעם ב... הם הגיעו למערכות רב-קניות נשלטות מרחוק.

אילולא מערכות הגנה עשרות הנפגעים כל חודש ברצועה היו הופכים לאלפי הרוגים כל חודש בכל ישראל.

אז אם תשווה, תשווה עד הסוף, לא רק מה שנוח לך.

אלמלא מערכות ההגנה סבב היה נגמר ב 3 ימים.

התהליך החל והתקדם מהר מאוד.  אם לא היינו יוצאים אז כץאולי זה היה לוקח עוד שנתיים אבל לא היינו יכולים להגיב אפילו עשירית ממה שאנחנו יכולים להגיב היום.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, Night Driver כתב:

אלמלא מערכות ההגנה סבב היה נגמר ב 3 ימים.

פחחחחח, היו דוגמאות לסבבים לפני מערכות ההגנה, למשל עופרת יצוקה לא לקח 3 ימים אלא 3 שבועות...

עובדות וזה.

לפני 3 דקות, Night Driver כתב:

התהליך החל והתקדם מהר מאוד.  אם לא היינו יוצאים אז כץאולי זה היה לוקח עוד שנתיים אבל לא היינו יכולים להגיב אפילו עשירית ממה שאנחנו יכולים להגיב היום.

כי היום אתה חופשי בתגובות שלך? איזה חומר אתה לוקח?

בלי קשר בוא נעצור את הדיון פה, כי ב-Wishful thinking ו-What ifs ומציאויות אלטרנטיביות אתם מובילים.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, m3x7r3m3 כתב:

כבר הדרדרנו למצב שבו מנסים לערער מה זה ימין ושמאל כדי לגנוב קולות?

אתה בישראל מהיום?

• אהבתי 1

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אויש נו אתה לא רציני, הוא למד משפטים כי האשימו אותו בתיקים פליליים. אין אלטרנטיבה ובהפגנות לא קובעים אשם או זכאי. אפילו לא בהפגנות בלפור.

אוקיי אז אין אלטרנטיבה. יש מערכת מתפקדת מספיק כדי שהוא יצליח "להתמודד" איתה ולתפקד כעורך דין, ברמה כזו שאפילו הוא מבין שזה עובד. זה לא אומר שאין מה לשפר. זה אומר שכנראה שהמצב לא כזה רע גם לימניים.

לפני 5 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אז מה אם הם מגדירים את עצמם ימניים?

יש כל מיני תשובות לזה. אחת היא מה שכבר כתבתי. אתה קובע רף בלתי אפשרי ואז פוסל את כל מי שלא עומד בו מלהיות ימין. אם אתה מבין שהעולם לא בינרי, אז אפשר להיות ימין ולא להיות ליאור או איתמר בן גביר. וםה ימין ממיליון ואחת סיבות. גם כלכליות. אבל לא רק.

לפני 8 דקות, m3x7r3m3 כתב:

הממשלה הזו ממש לא שמרה על הסטטוס קוו עם הפלשתינים ונתתי דוגמאות.

לא בטוח מה מהדוגמאות שלך זה לא הסטטוס קוו.

אני גם חושב שאתה מפספס משהו מאוד עקרוני. אתה יכול לחזור למה שפאלו ואני כתבנו על ביבי, על זה שהוא לא נועז וכו'. אומנם אני חושב שזה יתפוצץ לנו בפנים בסוף, אבל כרגע המדיניות של שמירה על סטטוס קוו דווקא די משרתת את הימין. לא יודע מה האלטרנטיבה שלך לרשפ וכו'. אבל בגדול נכון לעכשיו נתניהו צדק, העולם בכלליות שכח מהפלסטינאים ואנחנו עם הסדרים והסכמים עם מדינות ערביות שונות. שוב, אני חושב שזה עניין של זמן עד שהמצב ביו"ש יתפוצץ. אבל נכון לעכשיו הסטטוס קוו של העשור האחרון או יותר הוא ימני, כי הוא בגדול בוחר לא לנסות להתמודד בכלל עם הבעיה שיש עם הפלסטינאים מתוך נקודת הנחה שאם נתעלם מזה זו לא תהייה בעיה. וזה ברמה כזו שזה כמעט לא קיים בדיון הציבורי יותר בישראל.

לפני 8 דקות, m3x7r3m3 כתב:

מה זה אומר ימין מדיני? אתה בישראל מהיום?

לא, חגגתי 30 שנה בארץ השנה. לא כתבתי פה? מאכזב.

שמע, יש לך מבחר מפלגות שמגדירות את עצמן כימין מדיני. אתה פוסל את כולן. אז כן אני מנסה להבין מה אתה רוצה (גירוש מחבלים או משהו כזה אני מכיר. עוד משהו?).

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, m3x7r3m3 כתב:

פחחחחח, היו דוגמאות לסבבים לפני מערכות ההגנה, למשל עופרת יצוקה לא לקח 3 ימים אלא 3 שבועות...

עובדות וזה

אתה גר פה באיזור?

בעןפרת יצוקה עבדנו והחיים נמשכו. בסבב האחרון הגיעו לקרקע יותר טילים מכל עופרת יצוקה.

בעופרת יצוקה נפל לי טיל בכניסה לבית על המדרכה ואפילו חלון אחד לא נשבר (רק ארון של בזק נפגע). הטילעם של הסבבים האלרונים שונים לחלוטין (רק מהיירוט ביום שישי יש לי חור בגג בעבודה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, Night Driver כתב:

בעןפרת יצוקה עבדנו והחיים נמשכו. בסבב האחרון הגיעו לקרקע יותר טילים מכל עופרת יצוקה.

בעופרת יצוקה נפל לי טיל בכניסה לבית על המדרכה ואפילו חלון אחד לא נשבר (רק ארון של בזק נפגע). הטילעם של הסבבים האלרונים שונים לחלוטין (רק מהיירוט ביום שישי יש לי חור בגג בעבודה).

כשאתה לא באיזור הם מתעצמים.
כמו שרשמתי לפני כמה עמודים, יש שקט, אבל זה רק בגלל שהם מתכוננים לעימות הבא. נוח להם שנכנס כסף, שהפועלים יוצאים לישראל, יכולים לעבוד בראש שקט בלי לחשוש מטיל שיגיע לבקר אותם.

לפני 9 דקות, יבגניפ כתב:

שמע, יש לך מבחר מפלגות שמגדירות את עצמן כימין מדיני. אתה פוסל את כולן. אז כן אני מנסה להבין מה אתה רוצה (גירוש מחבלים או משהו כזה אני מכיר. עוד משהו?).

איזה מדהים זה דמוקרטיה? מישהו יכול להגדיר את עצמו בצורה מסוימת, אני יכול לבחור לא להאמין לו.
קטע אהה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, יובל .מ. כתב:

כמו שרשמתי לפני כמה עמודים, יש שקט, אבל זה רק בגלל שהם מתכוננים לעימות הבא. נוח להם שנכנס כסף, שהפועלים יוצאים לישראל, יכולים לעבוד בראש שקט בלי לחשוש מטיל שיגיע לבקר אותם.

אתה לא תוכל למנוע התעצמות. מקסימום לעכב אותה.

אתה צריך להוריד את הכדאיות להשתמש בה על ידי הרתעה שיכולה להיות גם צבאית וגם גביית מחירים אחרים (חיסולים, אישורי עבודה ועוד). 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, יובל .מ. כתב:

איזה מדהים זה דמוקרטיה? מישהו יכול להגדיר את עצמו בצורה מסוימת, אני יכול לבחור לא להאמין לו.
קטע אהה?

יש פואנטה לתגובה שלך?

תאמין למי שאתה רוצה. מה אתה רוצה ממני?

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני שעה, m3x7r3m3 כתב:

מה זה יותר מדי ימינה עד שהגיעו לשמאל? חלפו על "מוות לערבים" עד ל"קומביה כולנו בסה"כ בני אדם ורוצים לחיות בשלום"? רציני?

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Horseshoe_theory

היה פה כבר לפני כמה עמודים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, יובל .מ. כתב:

אין לך אפשרות כן להיות באיזור. 

זה גורם לך לבזבז חיי אדם וסכומי עתק במרדף אחרי פרחחים שיכולים להטריל אותך בעלות אפסית מבחינתם. 

ראה ערך רצועת הביטחון בדרום לבנון. 

עריכה אחרונה על ידי SurfHigh

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, David32 כתב:

אור אתה מוזמן לנסות. אולי לך הוא יקשיב.

image.png.cc810d26158ff7ee0ab91cfe2db529ac.png

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לידיעת הגולש @Night Driver, דרשה יפה באל אקצא:
העם הפלסטיני לא יתיר קיום של אף הומוסקסואל על אדמת פלסטין.

החרדים בינתיים היו בממשלה עם שר הומו.
עדיין מעדיף מדינת הלכה מוסלמית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...