Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 8 שעות, פינדר כתב:

זה פשוט חרפה.

רק עיתון שאין לו קוראים שהילדים שלהם נמצאים בעזה, יכול לחשוב לפרסם כותרת כזו.

גם כל מיני ״עיתונאים״ חרדים שממהרים לפרסם בטוויטר ובשאר הרשתות, כל פעם שהם רואים מסוקים נוחתים עם פצועים בבתי חולים, הם בהמות מנותקות.

image.thumb.png.376669859b161076bdc84a5b3c1a4edc.png

אל תדאג יגיע אליהם שליח נחמד ויגרום להם להפסיק לדווח.

יכניס אותם לתוך התלם עמוק עמוק לתוך התלם..

ראיתי את זה במו עיני עם כל מיני "מומחים" בטלגרם אז בעיתון שכזה.

ימשיכו לכתוב דברים כאלה, אולי תשרף מכונת ההדפסה שלהם או אולי מישהו יקבל התקף לב וימות או אולי פשוט יעלמו להם כספים ויסגרו להם את חשבון החשמל.

גורמים עלומים יודעים להשתיק טוב מאוד במדינה הזו אנשים. והם עובדים 24/7.

• אהבתי 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4916

• SlowRide

4790

• פינדר

3820

• m3x7r3m3

2926

לפני 20 דקות, David32 כתב:

אם אתה שייך לחברה, ומסרב לקחת בה חלק, אבל אין לך בעיה לקבל ממנה את כול הדברים החיוביים, והתירוץ שלך ללפסיק לקחת חלק בחברה כי מישהו כתב פוסט או הלך להפגנה - לא רק שלא התכוונת להיות שייך לחברה אלא גם לא מגיע לך כלום ממנה.

אבל אם אני שייך לחברה ולא מסרב לקחת בה חלק (ספציפית אני בשרות לאומי) ואתה עדיין שונא אותי למה שאני ירצה להמשיך בחברה כזאת?

מקרה שקרה לחבר~ חבר (חרדי) שהיה לפני גיוס הלך בתל אביב ניגשו אליו 2 אנשים והתחילו לצעוק עליו משתמט בוגד וכו וכשהוא אמר להם שעוד שבוע מתגייס אמרו לו אבל אתה עדיין חרדי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סטיגמה שמנהיגי החרדים מטפחים כבר הרבה שנים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 51 דקות, עוזי ל כתב:

ואתה עדיין שונא אותי למה שאני ירצה להמשיך בחברה כזאת?

תקשיב, אני לא תוקף אותך אישית, אבל את הדעה שאתה מנסה להציג פה. וזאת לא דעה נדירה שכבר חזרה פה כמה פעמים. גם מיובל שדיבר על הצבעה.

קודם כול, בוא נתחיל ''איתך'':

אם יש לך חברה אחרת שמוכנה לקבל אותך ככה בלי להשתלב בתוכה - אז כמו שאמרתי 'תודה, ולהתראות'.

אם לא, ו'אתה' בעצם כמו כול השאר שכן תורמים לחברה, ומתמודדים גם עם התנהגות שלילית בתוכה וגם עם חובות, אז אתה יודע... כתבו פוסט וכתבו, אין מה לעשות, מתמודדים וממשיכים פנימה.

אני - ולא רק אני - כשהייתי צעיר העבירו אותי מסכת 'חוסר נעימויות' רק על זה שאני/הורי עלו מברית המועצות לשעבר.

ו? מה?

מתמודדים וזהו. מה הייתי אמור לעשות? להגיד 'טוב מעכשיו אני לא משתתף אבל עדיחן חי פה?'

גישה של דיוות.

לגבי הסיפור על חבר שלך.

קודם כול, זה לא פוסט או הפגנה, אלא התקפה אישית במרחב פיזי. זה שונה. אבל, זה גם מדגים לאיזה מצב החברה שלך והמנהיגים שלך הובילו אתכם. איך נאמר? אבות אכלו בוסר...

• אהבתי 2

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, עוזי ל כתב:

אבל אם אני שייך לחברה ולא מסרב לקחת בה חלק (ספציפית אני בשרות לאומי) ואתה עדיין שונא אותי למה שאני ירצה להמשיך בחברה כזאת?

מקרה שקרה לחבר~ חבר (חרדי) שהיה לפני גיוס הלך בתל אביב ניגשו אליו 2 אנשים והתחילו לצעוק עליו משתמט בוגד וכו וכשהוא אמר להם שעוד שבוע מתגייס אמרו לו אבל אתה עדיין חרדי 

שמע יש הרבה אנשים הזויים (אלה שתקפו את חבר שלך הם חלק מהם), אבל אתה לא מבין מאיפה זה מגיע? שלא תטעה אני לא מצדיק אותם, ולהפך, בז להם ולהתנהגות הזו. אבל צריך להיות עיוור כדי לא להבין שהחלק הארי של הסקטור החרדי הוא לא חבר שלך ולא אתה, והוא מובל ע"י נבחרי ציבור שרק גורמים לסלידה רבה מהדת וחבריה (גילוי נאות אני מחשיב את עצמי מסורתי - חגים, קידוש, כשרות, תפילין, מברך אחרי שירותים וכיוצ"ב). 

האווירה הכללית של הציבור החילוני (ולא מעט מהציבור המסורתי/דתי) כלפי הציבור החרדי לא הגיעה יש מאין, ואפשר להגיד תודה על כך לנבחרי הציבור החרדי. המגמה הכללית אולי הופכת להיות חיובית (אולי, לא יודע), אבל זה לא מספיק. זה לא מספיק למה שהצבא צריך וזה לא מספיק כדי שהנטל באמת ירד משאר הציבורים. זה לא הגיוני שהשיקול שלך לגיוס יהיה שונאים/אוהבים אותי. מתגייסים כי חייב וצריך. מתגייסים כי אם אני לא יתגייס אז מישהו אחר יצטרך לשמור לי על התחת, וכציבור זו תפיסה לא הוגנת שיוצרת אנטגוניזם.

אז כל הכבוד לך ולחבר שלך, בכנות, ואני מקווה שרוב הציבור החרדי ילך בדרך הזו (אף על פי שמנהגי הציבור החרדי דואגים שלא).

• אהבתי 1

Peugeot 206 1.4  2007 manual  (past) 

Fiat Panda  1.2  2011 manual (present)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, David32 כתב:

תקשיב, אני לא תוקף אותך אישית,

לא אמרתי כזה דבר 

אבל אתה כתבת שכל החרדים שעמדו בצפירה זה בגלל תקציבים, זה משפט מטומטם ומנותק מהמציאות.

לפני 36 דקות, David32 כתב:

קודם כול, זה לא פוסט או הפגנה, אלא התקפה אישית במרחב פיזי. זה שונה. אבל, זה גם מדגים לאיזה מצב החברה שלך והמנהיגים שלך הובילו אתכם.

זה גם מראה לאן אנשים (מסוימים) בחברה "שלכם" הגיעו. וזה לא מקום טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נגיד את זה ככה, אני לא רוצה חרדים בצבא. מעדיף לתת להם את כסף וירדו ממני אחרי גיל 21.

כרגע החוק נותן להם עד 26 או 28, 5/7 שנים יותר מדי בהתאם.

אם אני לא טועה החוק שמביאים מדבר על הורדה לגיל 24.

אני בעד זה שזה ירד כמה שיותר ושיצאו לעבוד.

אבל בסדר, הקריסה הכלכלית של החברה החרדית בדרך, גמחים יפלו ויחד איתם כל הבתים ילקחו מהם או שהם יצטרכו ללכת לעבוד..

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, עוזי ל כתב:

אבל אתה כתבת שכל החרדים שעמדו בצפירה זה בגלל תקציבים, זה משפט מטומטם ומנותק מהמציאות.

לא אני :)

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, רוןS כתב:

הסיבה העיקרית היא מפני שלא רצו להעקר מביתם

ההצעה הייתה שיעברו עם בתיהם למדינת פלסטין. כלומר ימשיכו לגור באותו מקום אבל יחליפו שלטון. הם הציגו את זה כטרנספר...

• אהבתי 1
  • מצחיק 1
  • מעניין 1

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, GaT כתב:

שמע יש הרבה אנשים הזויים (אלה שתקפו את חבר שלך הם חלק מהם), אבל אתה לא מבין מאיפה זה מגיע? שלא תטעה אני לא מצדיק אותם, ולהפך, בז להם ולהתנהגות הזו. אבל צריך להיות עיוור כדי לא להבין שהחלק הארי של הסקטור החרדי הוא לא חבר שלך ולא אתה, והוא מובל ע"י נבחרי ציבור שרק גורמים לסלידה רבה מהדת וחבריה (גילוי נאות אני מחשיב את עצמי מסורתי - חגים, קידוש, כשרות, תפילין, מברך אחרי שירותים וכיוצ"ב). 

האווירה הכללית של הציבור החילוני (ולא מעט מהציבור המסורתי/דתי) כלפי הציבור החרדי לא הגיעה יש מאין, ואפשר להגיד תודה על כך לנבחרי הציבור החרדי. המגמה הכללית אולי הופכת להיות חיובית (אולי, לא יודע), אבל זה לא מספיק. זה לא מספיק למה שהצבא צריך וזה לא מספיק כדי שהנטל באמת ירד משאר הציבורים. זה לא הגיוני שהשיקול שלך לגיוס יהיה שונאים/אוהבים אותי. מתגייסים כי חייב וצריך. מתגייסים כי אם אני לא יתגייס אז מישהו אחר יצטרך לשמור לי על התחת, וכציבור זו תפיסה לא הוגנת שיוצרת אנטגוניזם.

אז כל הכבוד לך ולחבר שלך, בכנות, ואני מקווה שרוב הציבור החרדי ילך בדרך הזו (אף על פי שמנהגי הציבור החרדי דואגים שלא).

אני בהחלט מבין מאיפה מגיעה שנאה 

אבל יש בציבור החרדי שינוי ענק.  והגישה של כל החרדים רוצים כסף או סתם גילויי שנאה על רקע שחור לבן לא מועילים. וגם קצת מראים על חוסר רצינות של הצד השני, 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, עוזי ל כתב:

חוסר רצינות של הצד השני, 

no shit

Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, David32 כתב:

לא אני :)

צודק.

סליחה, אתה בסדר

לפני 2 דקות, DareDevil כתב:

no shit

לא הכוונה שהצד השני טועה, אלא שהוא רוצה שאני ישתלב אבל לא נותן לי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אתה צריך להבין שרוב העצבים והכעס זה בגלל ההתנהלות השאננה והמנותקת של נבחרי הציבור שלכם. חוץ מכמה מטומטמים בודדים, שרואים זקן וכיפה ומתחרפנים, אין באמת שנאה לחרדים.

אתם בוחרים באנשים עסקנים ונוכלים שאומרים בלי בושה אנחנו נחזיק את הציבור החרדי בור ומנותק ונתמך במדינה על חשבון שאר הציבור וכל התנגדות לזה צועקים אנטישמיות ושנאת יהודים. מזכיר לך משהו?

עריכה אחרונה על ידי SlowRide
  • אהבתי 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, עוזי ל כתב:

קודם כל אף אחד לא שונא אותך. אולי חלוקים עליך, אולי כועסים עליך אבל לא שונאים אותך.

כשאתה עושה שירות לאומי אתה ממלא את חובך לחברה אבל אתב מיעוט בחברה ממנה אתה בא ופה הבעיה.

המאבק הוא בין תפיסות ולא בין פרטים.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...