Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 4 דקות, Coro כתב:

סתם דוגמה מהימים האחרונים,

מישהו מעלה על הדעת שמו"ל עיתון שהלך לזונה ממין זכר (בניגוד לחוק שכתבה מיכאלי כמדומני) ובעט בנותן ה"שירות" לפי תלונת האחרון, היה משוחרר ללא הגשת כתב אישום, במקרה של מגזר אחר?

תודה לך!

אתה מבין שאתה רק מחזק את הטענה שלי, לגבי חוק שונה למגזרים שונים? (בלי קשר לנכונות או אי נכונות הטענה שלך)

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4898

• SlowRide

4769

• פינדר

3784

• m3x7r3m3

2926

לפני 7 שעות, David32 כתב:

גם פיקה הלך פה למחאות (לטענתו). לכן הוא גם חלק ואשם?

יש לי חברים שרק עכשיו חזרו מעזה, והיו בכול הפגנה באיזור מגוריהם מתחילת המחאות - אשמים?

גם אבא שלי הלך פע-פעמיים למחאה ליד הבית, אתקשר לעדכן אותו שזה בגללו.

חוץ מזה לא מבין למה החלטת שהיא וחברים שלה *הם* אלו שהובילו ואחראים למצב.

כמובן שעינת גז אשמה, ולא מספר מצומצם מאוד של אנשים בממשלה שהחליטו לדחוף שינויי חקיקה רציניים ללא הסכמה רחבה. מי שפגע זה כמובן אלה שמחו נגד זה במדינה דמוקרטית.

יש אנשים שהם מחו כאנשים פרטיים שזה בסדר

יש אנשים שמחו שאנשים שמייצגים אוכלוסיה. מחאת ההיטקיסטים, המילואמניקים, הרופאים. אז אנשים כאלו לא יכולים מצד אחד לייצג ציבור (בלי שנשאלו) ומצד שני להגיד אנחנו אנשים פרטיים, לא עובד ככה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://www.israelhayom.co.il/news/politics/article/15230839

השר גולדקנופף: "מה שייכת הממשלה למלחמה"?

עוד אמירה מנותקת, והפעם - מבית היוצר של שר הבינוי והשיכון • בראיון לאתר "כיכר השבת" טען שהממשלה לא צריכה ליפול עד אחרי ועדת החקירה, שלא תסתיים לפני 2028 • "למי רע פה? יום אחרי המלחמה הממשלה צריכה ליפול?"

"אני גם לא רואה שאף אחד פורש מהממשלה הזו, למי רע פה? 64 חברי כנסת, יש להם משרדי ממשלה, יש תקציב. יום אחרי המלחמה הממשלה צריכה ליפול? מה שייכת הממשלה למלחמה"?

• אהבתי 3
  • מבאס 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

האמירות של הסתום הזה רק מוכיחות כמה חשוב להפיל אותם בהקדם האפשרי.

• אהבתי 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לאיש בית ב-10 מליון שקל בירושלים אם אני לא טועה בוודאי שלא רע לו, אם היה לי בית פרטי בקיסריה לא הייתי מבין על מה אזרחי מדינת ישראל מתלוננים, כשאתה חי בפאר הראש שלך באדמה, לא כולם כמובן אבל הוא בטוח. 

עריכה אחרונה על ידי Mikelt89
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, SlowRide כתב:

האמירות של הסתום הזה רק מוכיחות כמה חשוב להפיל אותם בהקדם האפשרי.

מי יפיל אותם? הוא צודק לגמרי, אף אחד מהם לא יזוז.

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Coro כתב:

סתם דוגמה מהימים האחרונים,

מישהו מעלה על הדעת שמו"ל עיתון שהלך לזונה ממין זכר (בניגוד לחוק שכתבה מיכאלי כמדומני) ובעט בנותן ה"שירות" לפי תלונת האחרון, היה משוחרר ללא הגשת כתב אישום, במקרה של מגזר אחר?

ברור, כי ידוע לכל ששייכות מגזרית קובעת אם אדם אשם. לא יכול להיות שהוא... לא.

לפני שעתיים, עדי-אל כתב:

יש אנשים שהם מחו כאנשים פרטיים שזה בסדר

יש אנשים שמחו שאנשים שמייצגים אוכלוסיה. מחאת ההיטקיסטים, המילואמניקים, הרופאים. אז אנשים כאלו לא יכולים מצד אחד לייצג ציבור (בלי שנשאלו) ומצד שני להגיד אנחנו אנשים פרטיים, לא עובד ככה.

לדעתי מי שנתפס כמנהיג המחאה לא יכול להתנער מזה שהוא נתפס כזה, ומי שאירגן והצליח להוציא המוני בני אדם לרחובות, או ניסה לתת דוגמא אישית בהוצאת כסף או חתימה על זה שלא יגיע למילואים, לא יכול גם להתנער מזה. זה מעשים שנעשו. וברור שיש להם השפעה. וגם זה שהרפורמה נעצרה ודי נגנזה עוד לפני ה7.10 זה חלק מההשפעה.

עכשיו השאלה שאפשר לשאול זה האם האנשים האלו *אשמים* במגה פיגוע שהיה כאן. כמובן, זה סובייקטיבי וויכוח שאפשר לנהל לנצח, אבל לדעתי לא. משתי סיבות. האחת קשורה למניעי ותכנוני החמאס. ביבי ואחרים דיברו על אפשרות שיהיה פיגוע כזה לפני שנים. החמאס הכין את המנהרות במשך שנים. הם היו עושים את זה בכל מקרה, אלא אם ישראל היתה פועלת נגדם, במקום, נניח, להעביר מעטפות של כסף כי "כל מי שלא רוצה מדינה פלסטינית צריך לראות בחמאס נכס".

השניה קשורה ליחסי הפנים בין היהודים בישראל. אין לאף אחד שלקח חלק במחאה מה להצטער בזה שהוא דחה את הקמתה של מדינת הלכה פרימיטיבית כאן לפחות בכמה שנים. אני יודע שהימין המשיחי ביביסטי יטען שזה כמובן לא נכון, וצבי סוכות ושמחה רוטמן ואורית סטרוק הם סימלי דמוקרטיה. וכמובן שזה ישמע מופרך בדיוק כמו שזה לא משנה כמה פעמים עוד הויכוח הזה ינוהל. ובסופו של דבר, המפגינים, על הכח הכלכלי תרבותי פוליטי שהביאו איתם, זה מה שבינתיים מנע את הפיכתה של ישראל לשעטנז מוזר של שטעטעל פרימיטיבי מתחום המושב מכיוון אחד והתנחלויות מכיוון אחר.

• אהבתי 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, פינדר כתב:

תודה לך!

אתה מבין שאתה רק מחזק את הטענה שלי, לגבי חוק שונה למגזרים שונים? (בלי קשר לנכונות או אי נכונות הטענה שלך)

אתה צודק, אבל אין מדינה אחת בעולם שהחוק בה שווה לכל המגזרים. בטח ובטח שלא מדינה מערבית.

לפני שעה, פינדר כתב:

מי יפיל אותם? הוא צודק לגמרי, אף אחד מהם לא יזוז.

כבר הפילו אותם למשך שנה לא מזמן, יפילו אותם שוב.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 6.2.2024 בשעה 02:30, Supertigre כתב:

תעשה לעצמך טובה בחיים, וצא מטוויטר ובטח ובטח שמכל ערוצי הטלגרם. מה הם מוכרים לך שם חוץ משנאה, שקרים בלי סוף, הסתה.... אתה שוכח משהו אחד, כל האנשים האלו זו הפרנסה שלהם והם מסוג האנשים שימכרו את האמא שלהם תמורת עוד כמה שקלים בחשבון הבנק. הם פשוט חלאות המין האנושי. 

בכלל, זו בדיוק הסיבה שאני חושב לאחרונה שחמאס לא רק ניצח אותנו אלא הביס אותנו. הוא אולי לא ישלוט בעזה יותר, ראשיו יחוסלו וכו', אבל מה שבטוח הוא שמדינת ישראל היא כנראה ז"ל, אם האסון של 7 באוקטובר לא שינה כאן כלום וכל האנשים האלו לא ברחו לחורים שלהם, בן גביר עם המפגרים שהצביעו לו ועדיין מעריצים אותו הם כבר 10 מנדטים, המשיחיים ועוד, פשוט לא יישאר מה לעשות במדינת הפח אשפה הזו שאני כבר די בטוח שביבי עדיין יהיה ראש הממשלה שלה לעוד שנים רבות. 

במונחים של השרשור הזה, זה כבר היסטוריה ישנה אבל אענה בכל מקרה. אני יודע מה התוכן שאני מעוניין לצרוך (לא ראשוניות אלא אמינות) וגם יודע שצריך לסנן אנשים כמוהו. זה שהמחשבות קופצות לי לראש ואני משתף זה כי אני רק רוצה להוציא החוצה את מה שעבר לי בראש. ינון מגל זה כמו אופירה וברקו בתוכנית שלהם, דיבורים וצעקות. אני יכול לשבת לראות אותם אבל האם אתפוס את אחד משניהם בתור אוטוריטה במשהו, כנראה שלא.

לגבי הפסקה השניה, הדעות של שנינו די דומות..

• אהבתי 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, MostlyWicked כתב:

אתה צודק, אבל אין מדינה אחת בעולם שהחוק בה שווה לכל המגזרים. בטח ובטח שלא מדינה מערבית.

כבר הפילו אותם למשך שנה לא מזמן, יפילו אותם שוב.

נכון, אבל היוזמה לבחירות היתה "שלהם", כלומר של נתניהו. קנופף מתכוון שלא ייפלו עד שיהיו בחירות, ואם הכל ילך כשורה (מבחינתו) זה באוקטובר 2026 (בהנחה שלא יהיה תירוץ לדחיית הבחירות). בינתיים העטינים שלנו יאכילו את העדר הזה.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיון שהיה הרגע עם "הנסיך הירוק" מסעב חסן יוסף שאומר סוף סוף את האמת: (אני בהשתאות)
- חמאס לא ישחרר את כל החטופים, הוא מחפש כניעה מוחלטת של ישראל.

- אם כן ישוחררו מספר חטופים במסגרת עסקה מסוימת (לא נראה לי שיוכלו להגיע לעסקה שלא תכניע את ישראל) את שאר החטופים הם לא ישחררו לעולם או ימשכו זאת למשך שנים כדי להישאר בשלטון. 

- חמאס רוצה לשחרר את כל המחבלים מהכלא הישראלי כולל רבי מרצחים.
- על ישראל לא להמתין ל"תשובת חמאס", על ישראל להודיע למתווכות (לא זכור לי אם ציין גם את מצריים או רק את קטאר) שאם חמאס לא ישחרר את כל החטופים ללא תנאים לישראל תהיה הזכות לחסל כל מנהיג חמאס גם בשטחה של קטאר\מצריים (מה שלטעמי צריך כבר לעשות מזמן). 

זאת הגישה היחידה שיכולה להזיז משהו, ולא זריקת סיסמאות "להחזיר את החטופים עכשיו", הם לא יחזרו (לא כולם לפחות) כואב כמה שזה נשמע, ואי-אפשר להיכנע להם כדי להחזיר את החטופים עכשיו, רק להשמיד אותם. 

משהו פה לא נכון? הגישה הליברלית שהייתה ב-6 לאוטובר לצערי גם קיימת היום. 

עריכה אחרונה על ידי Mikelt89
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, פינדר כתב:

בלה בלה בלה הניצחון המוחלט בלה בלה

חמחמ עעכככ הניצחון המוחלט!!

הניצחון המוחלט!!!!

אתה יודע מה? אם המטרה המוצהרת של ישראל הייתה ״כניעה ללא תנאי״ של החמאס, היה לגיטימי לדבר על ״הנצחון המוחלט״. אבל אתה לא יכול מצד אחד לנהל איתם משא ומתן ומצד שני לצעוק ״הנצחון המוחלט״. זה פשוט לא עובד אחד עם השני.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המטרה המוצהרת של הנאומים שלו היא למסמס את משפחות החטופים וכל מה שעלול לקלקל לו את המשך הכהונה.

בינתיים מודיעים על תוכניות להארכת השירות הסדיר, העלאת גיל השיחרור ממילואים והעלאת מספר ימי המילואים השנתיים. כל זה בזמן שמעלים את תקציב הישיבות. טירוף.

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...