Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ההבדל בין KW ל Weitec coilovers

yosbar
שימו לב! השרשור הזה בן 4115 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני בוחן כיצד להקשיח את ה Z3, לאחר שקבילתי החלטה על קוילאובר (ע"ח סט בולמים+קפיצים) , אני בודק את האפשרויות.

בדרך כלל , אם ההפרש לא מהותית גדול (בכסף) , הורדתי את ה Vmaxx ואני מתמקד בגרמניות KW ו Weitec , משיחה עם פיטסטופ והציטוט המצורף מסתבר שההבדלים לא מהותיים - רק סוג של מיתוג.

Okay, after talking to them...the main points I was advised of were (between KW and Weitec)...

1) Branding & Colour is different

2) The body of the shocks of KW is galvanised (IIRC)

3) There is a small valve in the KW shock that helps stabalise the car slightly quicker (when varying rebound occurs quickly)...apparently this is only really beneficial when racing.

4) The springs are EXACTLY the same...same rating, same spring, except for the colour.

5) The ride quality should therefore be the same

In summary, save some cash and get the Weitec's...

לסיכום, כנראהששוה לקחת Weitec ברמה אחת יותר במחיר של ה KW ברמה אחת נמוכה.

לידיעה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה כנראה מפספס משהו, WEITEC הם בבעלות KW.

WEITEC היו ויהיו בולמי "כניסה" במחיר טוב, לעומת KW שיעודם הוא מקצועי יותר.

WEITEC מיעדים את רוב המוצרים שלהם לשימוש STREET לעומת KW.

ובוא נעזוב רגע את העניין היופי (galvanised גם WEITEC עושים) שיטת השיכוך או "העבודה" של הבולם הפנימי והשסטומים שונה מעט. העמידות של הבולמים שלהם גבוה יותר כמו כן וכמו שציינתי כבר השימוש שלהם הוא בעיקר RACE.

על כל מקרה מסכים איתך לחלוטין שמי שמחפש את הטוב משני העולמות WEITEC הם בהחלט הבחירה במיוחד לאור המחיר האטרקטיבי, מי שלא מוכן להתפשר לא ברמת הבולם ולא ברמת הכיוונים וכו ורוצה "קרב" נטו אז KW הם הבחירה (אבל המחיר אוי המחיר).

עכשיו דעה אישית, כבעלים של קווילאוברים WEITEC לשעבר, אין אפס הם פשוט עושים את העבודה במחיר, ואפילו עושים אותה מצויין, מבחינת כיוונים וקשיחות היה חסר לי, עם הזמן ושיצא שידרגתי לKW, וההבדל כמובן מורגש, כמובן שההבדל בכיוונים צפוי בגלל הדגם הגבוה יותר והשימוש, אבל גם באותו מצב הKW קשיחים יותר, מאוזנים יותר ככה זה הרגיש אצלי.

אני בטוח שתהנה לא משנה מה תרכוש מהחברות האלה 8) תהנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה כנראה מפספס משהו, WEITEC הם בבעלות KW.

WEITEC היו ויהיו בולמי "כניסה" במחיר טוב, לעומת KW שיעודם הוא מקצועי יותר.

WEITEC מיעדים את רוב המוצרים שלהם לשימוש STREET לעומת KW.

ובוא נעזוב רגע את העניין היופי (galvanised גם WEITEC עושים) שיטת השיכוך או "העבודה" של הבולם הפנימי והשסטומים שונה מעט. העמידות של הבולמים שלהם גבוה יותר כמו כן וכמו שציינתי כבר השימוש שלהם הוא בעיקר RACE.

על כל מקרה מסכים איתך לחלוטין שמי שמחפש את הטוב משני העולמות WEITEC הם בהחלט הבחירה במיוחד לאור המחיר האטרקטיבי, מי שלא מוכן להתפשר לא ברמת הבולם ולא ברמת הכיוונים וכו ורוצה "קרב" נטו אז KW הם הבחירה (אבל המחיר אוי המחיר).

עכשיו דעה אישית, כבעלים של קווילאוברים WEITEC לשעבר, אין אפס הם פשוט עושים את העבודה במחיר, ואפילו עושים אותה מצויין, מבחינת כיוונים וקשיחות היה חסר לי, עם הזמן ושיצא שידרגתי לKW, וההבדל כמובן מורגש, כמובן שההבדל בכיוונים צפוי בגלל הדגם הגבוה יותר והשימוש, אבל גם באותו מצב הKW קשיחים יותר, מאוזנים יותר ככה זה הרגיש אצלי.

אני בטוח שתהנה לא משנה מה תרכוש מהחברות האלה 8) תהנה.

אחדד את השאלה. לא מעוניין לבצע את המהלך שעשית (שידרוג) , בהנחה שאני רוצה להשקיע פעם אחת בסיגמנט הזה של הבולמים/קפיצים. האם לקחת הTX של weitec שהם המקבילים של KW var2 או ללכת על KW var1 - מתוך הנחה שהם אותו מחיר.

אתן עוד נתון : אני יודע לנהוג נהיגת מסלול (מגאן ספורט) והשדרוג הזה מיועד ל Z3 (בשלב זה לא מעוניין לגעת במגאן - עד תום האחריות) לצורכי נהיגת מסלול אחרת (יותר דריפטית).

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השיקול שלך הוא נכון ואני יכול להגיד לך בלי שום היסוס לך על הWEITEC, למה ?

באותו מחיר אתה תקבל קויילאובר שמציע כיוון קשיחות ולא נופל לשימוש שלך משום KW V2.

את ההפרש תשקיע בדברים אחרים :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב,

אני רוצה לחדד נקודה אחת ולעדכן במידע נוסף רלוונטי שנכנס לתוקף ממש השבוע.

1. WEITEC היא לא "חברה בת" של KW. זו טעות נפוצה שכדאי לתקן ולחדד.

WEITEC זה מותג של KW ולא "חברה בת". מה ההבדל?

"חברה בת" יכולה להיות חברה נפרדת במפעל נפרד ועם ליין מוצרים נפרד שהקשר היחידי שלה לחברת האם הוא בהקשר של בעלות על החברה.

לא כך הדבר במקרה של KW ו WEITEC.

WEITEC הוא מותג של KW (כמו גם LSD ו ST SUSPENSION).

גם KW וגם WEITEC מיוצרים באותו המפעל, על אותו פס ייצור וחולקים רכיבים רבים משותפים (אך לא את כולם).

בעניין המוצרים המשותפים והחלוקה בין המותגים - כאן יש שינוי משמעותי שנכנס לתוקף בתחילת השנה הנוכחית.

החל מ 1.1.13 - KW מחלקת את המוצרים בצורה מובהקת יותר מבעבר ומהיום, KW מייצרים רק קוילאוברים (לא עוד בולמים+קפיצים) ורק מפלדת אל חלד (לא עוד V1 BASIC עם גוף מברזל מגולוון).

מוצרי KW כוללים עכשיו את הסדרות הבאות בלבד (קוילאוברים בלבד)

V1

V2

V3

STREET COMFORT

COMPETITION

HLS

כולם מפלדת אל חלד (נירוסטה) בלבד.

קפיצים, בולמים וקוליאוברים מברזל מגולוון זמינים אך ורק ב WEITEC

מוצרי WEITEC נכון ל 1.1.13 הם:

קפיצים

בולמים+קפיצים (סט מלא)

קוילאוברים GT ו TX (ברזל מגולוון)

מהלך זה נועד לבדל טוב יותר את המוצרים ומצמצם את החפיפה שהיתה במספר סדרות מוצר. יש דמיון בין המוצרים אך אין יותר חפיפה מלאה כך שאין יותר את אותו המוצר בדיוק רק במיתוג אחר.

אם יש שאלות נוספות או הבהרות שנדרשות - אשמח לענות.

דודי

לשפר בלי להתפשר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4115 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...