Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תעיפו אותם !!! - שרשור הומוריסטי ברוח התכנית "צחוק מעבודה".

papikian
שימו לב! השרשור הזה בן 4144 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אנשים שטוענים שאמריקאיות בולעות (דלק,כן?) ואין להם שוק והחלקים יקרים והכי טוב זה יפני אמין וחסכוני.

תשאירו אותם !! בזכותם אני נוסע כמו מלך בגרושים.:ok:

כנ"ל! תשאירו תשאירו בריבוע! :lol:

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 215
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

צריך להעיף את פורום דיטיילינג, למה כל פען אני נכנס אליו במקום לייעוץ משפטי? כי הייתי רגיל שייעוץ משפטי הכי ארוך, ואז נכנס לי הדיטיילינג הזה באמצע החיים. תעיפו אותווווווווווווווווווווווווווווווו

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוכבי קטנוע 50 סמ"ק, שעוקפים אותך ברמזור ואז צריך לתת גז על הצד ולעקוף אותם ואז שוב ברמזור הבא עוד פעם..

תעיפו אותם כבר קיבינימט!

ילדים קטנים שנוסעים עם ההורים שלהם במכוניות יקרות כמו X6, A3 T, ופורשה פנמרה וצועקים להורים תראה תראה!! איזה אוטו יפה!!! יש לו פסים!!! ואז ההורים מסתכלים ורואים סקודה!!

תשאירו אותם זה מצחיק פצצות!

הפאביה נמכרה.:-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגים שעומדים חמש דקות ברמזור עם חיישן נפח ולא מבינים שהם צריכים להתקדם עוד 20 ס"מ כדי שהוא יתחלף לירוק.

תעיפו אותם!

Kia Niro, 1.6 (141), Hybrid Crossover, Rich Espresso, 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

הרשה לי לתקן,

נהגים שעומדים לפניך חמש דקות ברמזור עם חיישן נפח ולא מבינים שהם צריכים להתקדם עוד 20 ס"מ כדי שהוא יתחלף לירוק ואתה צריך לתת להם צפצופים קלים כדי שיבינו את הרמז..

תעיפו אותם!

.Your average Notepad

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים שההודעה הראשונה שלהם בפורום היא: "מע כורה אחים שלי....רציתי לשעול נכון שפרארי זה הכי תוב שיש"

תעיפו אותם ! :-o

להעיף? את אלו בכלל צריך להמית!

כשאתם מחפשים את המקומות המעניינים באמת!

👈 היסטוריה על המפה | :wave: פרוייקט טיגארט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאני עומד אם הקטנוע בין המכוניות ברמזור אדום לפני המעבר חציה כדי שאנשים יוכלו לעבור, וקטנוע אחר צופר מאחורה שאני יזוז קדימה ויעשה לו מקום להתקדם, לאן יש להתקדם? יש שם מעבר חציה!

תעיפו אותם!

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

לא מסכים איתך, אני גם הייתי צופר בגלל שמעבר חציה הוא ארוך ויש מקום לשתי קטנועים להתמקם עליו ואפילו יותר.

אין דבר יותר מפחיד מכשניהיה ירוק ברמזור ואתה תקוע בין שתי רכבים שבספק אם ראו שאתה שם, ועוד שניה מתחילים בנסיעה. אז אתה סך הכל צריך לקחת טיפה ימינה או שמאלה בשביל שהוא יוכל לעמוד לצידך ולא להשאר תקוע בין 2 רכבים.

מפתח אפליקציית פרטי רכב

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.OMApp.rechev

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגים שעומדים חמש דקות ברמזור עם חיישן נפח ולא מבינים שהם צריכים להתקדם עוד 20 ס"מ כדי שהוא יתחלף לירוק.

תעיפו אותם!

?

לא ידעתי שיש דבר כזה (רמזורים עם חיישני נפח).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

לא מסכים איתך, אני גם הייתי צופר בגלל שמעבר חציה הוא ארוך ויש מקום לשתי קטנועים להתמקם עליו ואפילו יותר.

אין דבר יותר מפחיד מכשניהיה ירוק ברמזור ואתה תקוע בין שתי רכבים שבספק אם ראו שאתה שם, ועוד שניה מתחילים בנסיעה. אז אתה סך הכל צריך לקחת טיפה ימינה או שמאלה בשביל שהוא יוכל לעמוד לצידך ולא להשאר תקוע בין 2 רכבים.

רק לידע כללי באור אדום אסור לך לעבור את קו ההפרדה ולעמוד על או אחרי מעבר החציה.

העובדה שהרבה עושים את זה והעניין לא נאכף לא אומר שזה תקין וכך צריך לעשות. על מעבר החציה בכלל אסור לעמוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נאכף וטוב שכך.

קרה לי פעמיים שהייתי רוכב צדיק ועמדתי מאחורי קו ההפרדה (דיי קרוב לרכבים מאחורה), ותנחש מה? בשניה שניהיה ירוק היא שמה גז וממש כאילו לא הייתי שם, פשוט נכנסה בי מאחורה וכמעט ריסקה לי את האופנוע, וזה קרה פעמיים!! בפרק זמן של 4 חודשים, מאותו רגע לא חזרתי על הטעות הזאת ועמדתי רק אחרי קו ההפרדה, כי לך תדע איפה זה יגמר פעם הבאה.

מפתח אפליקציית פרטי רכב

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.OMApp.rechev

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4144 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...