Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התקנת טאבלט ברכב.

dfoa
שימו לב! השרשור הזה בן 4141 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 76
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

איזה יופי של עבודה!! תענוג!

שווה לחפש איזה LAUNCHER או תפריט גדול ונוח, שדרכו יהיה אפשר להעלות את כל התוכנות.

אני זוכר שלגוגל היתה איזו אפליקציה במרקט שנקראת CAR MODE.

אולי היא עדיין שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

כל הכבוד :king:!, האם אתה יכול באותה הדרך גם להעביר שירים , או להעביר בין אפליקציות ?

וכמו שכבר שאלו .. איך ?

CarPc with Audison Bit 1, Morel elate 6 on Zapco 350.2

Morel CDM 880 on Zapco 200.2, Morel MT23 on Zapco z50s2

JL Audio W3 on Alpine MRP M500

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שוקל את אותו הרעיון (טוב, דומה) רק עם גאלאקסי S3

וחיבור שלו למסך המגע 7 אינטש ליליפוט שיש לי כרגע בשביל עוד קצת ויזיביליות ומצלמת רוורס.

הבעיה העיקרית עם הגאלאקסי טאב היא שיש לו הרבה מאוד כפתורים וחיבורים במסגרת מסביב עד כמה שזכור לי והבעיות שלי עם מכשיר שכזה היו:

1. איך אני ממתקן אותו למסגרת ככה שהוא יראה יפה ונקי - במקרה שלך נראה שיש הרבה מקום בתוך החלק הפנימי של המסגרת.

2. איך אני שולט בהדלקה וכיבוי שלו - זו הבעיה הכי רצינית עבורי.

בגדול אצלי אני מתכוון להוציא שמע בשתי צורות שונות -

1. כבל PL 3.5 לשני RCA - כבר הוכח לי מנסיון שזה מאוד איכותי.

2. מתאם HDMI לגאלאקסי שגם מחבר טעינה - משם זה יוצא למפצל HDMI שיפצל וידאו למסך ואודיו גם אנלוגי וגם דיגיטלי אופטי וSPDIF לתוך פרוססור ומשם למגברים.

הסיבה לכך היא שלS3 יש מסך בגודל למעלה מ5 אינטש וזה מספיק לי - יש לו תמיכה בכרטיס זכרון עד 60GB מה שאומר שגם יהיה לי מספיק נפח לMP3 ורדיו אינטרנטי מן הסתם וWAZE וחיבור לOBDII בBT או WIFI. הS3 הוא 4.7 או 4.8, לא זוכר.

יש הרבה דברים יפים שאפשר לעשות בפרוייקט שכזה ואני תמיד דואג להעלות את הרעיונות והגישה שלי לפרוייקט בכדי לתת לפותח השרשיר עוד כוון למחשבה.

באמת מעניין אותי לגבי השליטה בכיבוי הדלקה של המכשיר או שהוא פשוט ישאר דולק ברכב?

הייתי שוקל LG נקסוס 4. הוא זול בכ200-250 דולר (אם יש מי שירכוש לך בארה"ב) ולמיטב הבנתי עובד עם הדוק של הנקסוס גלקסי.

Mazda diesel rat in the making

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, שאלה שמופנית לאנשי הCARPC, האם DVB USB שכולל FM TUNER בתוספת אנטנה מוגברת יקלוט רדיו בצורה "משכנעת"? במידה ולא, מה הפתרון שאתם מציעים?

( פרט לרדיו אינטרנטי כמובן )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאני רואה את זה נכון לעכשיו -

דונגל FM - גרוע, בקושי קולטים משהו אם בכלל.

מקלט HQCT - בכל אזור בארץ אתה תקלוט תחנה אחת או שתיים נורמלי, לא מעבר.

DVB-T - הFM יהיה כמו כל דונגל רגיל, גרוע ורדיו HD\דיגיטלי עדיין בחיתוליו אם עובד בכלל בארץ -> עד כמה שידוע לי.

הפתרון היחיד שידוע לי שעובד טוב הוא מקלט הרדיו HD של DIRECTED שאפשר לקנות עם כבל מתאם דרך MO CO SO אבל גם כן מדובר בפתרון יקר.

בסופו של דבר נראה שהדבר הכי נכון זה לעשות את מה שסטולרקום עושה וזה רדיו על טווח אינטרנטי - סרגל כלים, רדיו ישראל או כל תחנת רדיו WEBית אחרת וזה מצריך שיהיה לך או סמארטפון שיכול לעבוד כראוטר\הוט ספוט או מודם סלולרי או טאבלט עם סים שיש לו גלישה.

ולפי מה שאני רואה הרדיו האינרנטי עובד נהדר.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4141 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...