Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

(המלצה לרכב) בתקציב 15-20K

tom jamus
שימו לב! השרשור הזה בן 4140 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן.

מרוב חיפושים התבלבלתי נורא, לא יודע במה להתמקד.

התקציב הוא 15-20 אשח.

הרכב אמור לשמש אותי רק לנסיעות בתוך העיר ראשון לציון באמצע שבוע, ובסוף שבוע ברכב משפחתי להרכב של זוג+תינוק וציוד נלווה+כלבה גדולה שלרוב מצתרפת אלינו לכל מקום.

חשוב לי מאוד שהרכב יהיה מרווח ככל שניתן, אמין, מפנק, אחזקה לא גבוהה(ממוצעת) וכמובן איך לא חדש ככל האפשר.

בגלל הקילומטרז' הנמוך הדלק לא פונקציה גדולה אבל כמובן שאשמח לרכב שיהיה יחסית לא משחטת דלק.

יש כמה אופציות ואין לי מושג במה להתמקדף

מאזדה 626 שנתונים 2000-1

לאנטיס 323 באותם שנתונים

גולף\בורה\לאון 2000-2

רכב מסחרי בגלל יתרון המקום ואפשרות לשים את הכלבה מאחורה,

הרחקתי לכת והרשתי לעצמי גם לחשוב על שברולט אימפלה2001, האמת שהחלום זה מאליבו דגם של 2005 והלאה אבל התקציב לא מאפשר.

אשמח לשמוע המלצות\הצעות ואופציות חדשות או כל דבר שיכול לעזור

הרכב מתוכנן לשמש אותנו במהלך השנים הקרובות והלאה, כרגע לא חושבים על רגע המכירה ככה שירידת ערך לא מעניינת אותנו מה גם שרכבים בסכומים האלו גם אם יאבדו תוך שנתיים חצי מהסכום בירידת ערך הכסף עדיין יהיה כסף קטן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוסף גם יונדאי אלנטרה בשנתונים 2003-2005

ממה שאני מבין עלות הדלק בתוך העיר אצל כל המכוניות תיהיה כמעט זהה סביב 1\8

השאלה אם כדאי להתקדם בשנתון ולרדת ברמה כדוגמת האלנטרה או לרדת לשנת 2001 ולקנות אימפלה\626 ולהנות מהאיכות ומהפינוקים שיש להם להציע במיוחד לאימפלה.

בגדול מה שעוצר אותי מללכת על האימפלה זה פחד מעלות חלקים וטיפולים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מציע לך להתקדם לשנתונים קדימה ולבדוק רכבים בתקציב, היונדאי היא בחירה נהדרת לדעתי , יש לא מעט מציאות במחירים אלו, יונדאי זה רכב זול , אמין , ידידותי , וזול בתחזוקה.

כשאתם מחפשים את המקומות המעניינים באמת!

👈 היסטוריה על המפה | :wave: פרוייקט טיגארט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלכתי עם הפרמטרים שהגדרת:

מחיר - עד 20,000

אמינות + שיקולי אחזקה כמרכיב משמעותי.

שנתון 2001/2000.

אלו הנתונים האובייקטיביים ונכנסים בקטגוריה הזו הרבה רכבים.

רכב מפנק זה כבר נתון הרבה יותר סובייקטיבי ופה אני אתקשה לעזור.

המלצתי היא הונדה סיוויק שנת 2001 - רכב אמין, איכותי ומתקדם במחיר ובשנתון שהגדרת.

פולקסוואגן חיפושית - איכות גרמנית בהישג ידך :lol:

CAR4 - פשוט לבחור את הרכב הבא שלך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר השנתון הוא 2001, לא כדאי ללכת על מכונית משפחתית מנהלים מאשר משפחתית כמו הסיויק שלא באמת נותנת ערך מוסף?

הייתה לי הונדה בעבר, לא אהבתי, השם שלה רץ לפניה הרבה מעבר לאיכות לטעמי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בראש סדר העדיפויות

כמובן שיש עדיפות לרכב בטיחותי אבל זה לא בראש סדר העדיפויות, אם יהיה רכב יותר מומלץ בהרבה אבל שיש בו רק 2 כריות אויר במקום 4 זה בסדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטיחות זה הרבה יותר מכריות אוויר.

אם לא בראש מעייניך אז לבריאות ובהצלחה.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4140 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...