Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה יהיה עם משטרות התנועה ?

glansfor
שימו לב! השרשור הזה בן 4136 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שממתי אתמול דוד זרימה חופשית בנייה עצמית בסדנה,לא משנה.

מאתמול כל ניידת שעוברת לידי הלב שלי על 2000.

פשוט פחד אלוהים וכבר הורידו את האפלאוז שלי הקודמת מהכביש על אותם הדברים.

פשוט נימאס מהמדינה הזאת ואיך שדברים מתנהלים בא,הכל בפחד וחששות,אתמול עצרה אותי ניידת תנועה שבחורה נהגה בא,היא העירה לי על הפנס ברקס השרוף שלי,ולא על האגזוז,אז אני שואל בעצם,מה הם יודעים מהחיים שלהם.

מתי הכל יהיה חוקי ולא ניצטרך לחיות בפחד,אני אשכרה מפחד לסוע מחוץ לעיר מרגיש כמו מבוקש.

חייב לעשות משהו בנידון,ניכנסו תחרויות חוקיות של רכבים משופריםףאבל אגזוזים זה לא תקני,הזוי.

שבת שלום ורגוע לנו,ג'ינו.

57080_513204132042266_2095506008_o.jpg

265629_513204242042255_2086600282_o.jpg

266593_513203408709005_478555754_o.jpg

339787_513204012042278_1990850342_o.jpg

HU-Pioneer 5850UB Front-Focal 165A Monoblock-Mac audio fearless 1000D Amp-Pete 3800W subwoofer-Kicker "L7 12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא הבנתי על מה התלוננת - על זה שהתקנת במכוניתך משהו שחוקיותו מוטלת בספק, וכאשר שוטרת (שומו שמיים! אישה נוהגת בניידת משטרה!) עוצרת אותך אז זה כדי להעיר לך על אור בלימה שרוף?

אתה צודק, זה באמת לא בסדר. שוטר טוב היה מזמין לך בוחן שכבר היה מסדר לך הורדה מהכביש. ככה זה כשנותנים לנשים לנהוג, ועוד בניידת.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט נימאס מהמדינה הזאת ואיך שדברים מתנהלים בא,הכל בפחד וחששות,אתמול עצרה אותי ניידת תנועה שבחורה נהגה בא,היא העירה לי על הפנס ברקס השרוף שלי,ולא על האגזוז,אז אני שואל בעצם,מה הם יודעים מהחיים שלהם.

אתה כועס שלא הורידו לך את הרכב מהכביש?

נשמע שאתה כועס שבחורה האירה את עינך לגבי מפגע בטיחות שיש לך ברכב,

כדי שתטפל בו ולא תפגע חלילה.

אור ברקס מאוד חשוב, הוא "מודיע" בצורה ויזואלית לנהג מאחוריך על הנהיגה של הרכב שלפניו.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין את הנקודה שלו, למה הוא שם אם הוא מפחד? כי זה מה שהוא אוהב, מה לעשות.

אני מסכים מאוד עם מה שהוא אומר שדבר פשוט כמו דוד זרימה חופשית או להגדיל מידה בגלגלים לא חוקיים פה, זה פשוט בולשיט.

מה לא הייתי עושה בשביל שהרכב שלי היה נראה ככה: http://img.dooyoo.co.uk/GB_EN/orig/0/6/6/0/8/660844.jpg

אבל מה לעשות, כבר מהמידת גלגלים זה לא חוקי.

מפתח אפליקציית פרטי רכב

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.OMApp.rechev

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה באמת מגוכך שעושים צרות על כל דבר שולי כמו אגזוז, פילטר, או מידת צמיגים.

את מי זה כבר מסכן? ובכל שאר העולם זה בסדר וזה לא מסוכן? או שכן והם טיפשים וישראל חכמה?

ועדיין, יש לא מעט אנשים שהחוק לא עוצר אותם והם בכל זאת משפרים את הרכב, עם כל הסיכון שבדבר.

תראה כמה סדנאות לשיפורים יש בארץ, והם מתפרנסות, אני בטוח.

Black chaos,

בגולף שהראת אין שום דבר קיצוני,

אני די בטוח שב- mk4 אפשר לאשר מידות גדולות.

אפילו חיפשתי, לפי מה שכתוב פה אתה יכול לאשר עד 18 אינץ שזה מכובד מאוד.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=96688&page=127

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתכל'ס אין שום איסור שימוש בדוד לא מקורי - 99% ממערכות אגזוז שמותקנות בארץ הן לא מקוריות אלא תחליפיות.

אני מבין שהמראה שלו עשוי למשוך תשומת לב - אבל אם הוא לא מרעיש אז אין שום בסיס לאסור שימוש בו.

אם הוא כן מרעיש אז.......

let the sun shine, let the :idea: glow, let the life flow :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפעם הבאה שאתה רוצה להראות "שיפור" חדש ברכב, פשוט תפתח תרד חדש בנושא תחת כותרת של תראו מה עשיתי ופרגנו לי.

אין צורך בסיפורי אכלו לי שתו לי, זה לא מוציא אותך חכם.

נ.ב

תקן את אור הברקס, יש עוד אנשים על הכביש.

בשיפוצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לא הייתי עושה בשביל שהרכב שלי היה נראה ככה: http://img.dooyoo.co.uk/GB_EN/orig/0/6/6/0/8/660844.jpg

אבל מה לעשות, כבר מהמידת גלגלים זה לא חוקי.

לא רואה ברכב שבתמונה שלך שום דבר לא חוקי (כולל מידת הגלגלים), כך שאם תרצה - אין זו אגדה.

עם ההיכרות שלי עם הסיוויק (בניד פור ספיד) הייתי אומר שזה אוטו לא רע גם לסיבובים :wink:.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסבון ששטפת איתו את הרכב משופר?

איזה אוקטן המים?

האם לצבע הרכב יש טורבו? כמה הוא דוחס

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין מה הבעיה...

רוצה לשנות מידה, לך למכון רישוי ותחליף למשהו שמותר

אני החלפתי ברכב הנוכחי, ברכב הקודם, וגם בזה שלפניו ללא כל בעיה

לגבי אגזוז רועש מסדנה לא מוכרת ומנורת ברקס שרופה, עדיף שלא אגיב היום, ערב חג :-D

Keep The Rubber Side Down ...And...Pedal To The Metal

"מוות לשיעמום"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מציע לך בחום לפנות לטיפול, מאיבחון ראשוני נראה שאתה סובל מפרנויה

מפחד לסוע מחוץ לעיר מרגיש כמו מבוקש
והרס עצמי
שמתי אתמול דוד זרימה חופשית, מאתמול כל ניידת שעוברת לידי הלב שלי על 2000 וכבר הורידו את האפלאוז שלי הקודמת מהכביש על אותם הדברים.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מילא היית אומר לנו שברשותך רכב משופר ואתה מפחד ממשטרות. אבל אתה שם דוד זרימה חופשית שכך או כך לא עושה שום דבר חוץ מרעש שאולי גם מפריע לסובבים אותך ואתה עוד מתלונן על משטרה?

Citroen C4 Grand Picasso 2016 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסבון ששטפת איתו את הרכב משופר?

איזה אוקטן המים?

האם לצבע הרכב יש טורבו? כמה הוא דוחס

שמעתי שבדגם הזה אם אתה שם ווקס+מדבקה+קסנון בלי עדשה הוא הופך להנעה אחורית.

HU: CLARION 785 BI-AMP AMP:SUNDOWN SAX100.4C\SAE1200D COMP:HYBRID CLARUS 6C\ HYBRID L1PRO SUB: AA HAVOC 15

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4136 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...