Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מגזין הגה סוגר את שעריו

LEGACY 1.8
שימו לב! השרשור הזה בן 4205 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני כמה חודשים התקשרו אלי בשביל לחדש מנוי והודעתי שאני לא מעוניין. המגזין לא היה מספיק מעניין.

מאז שניצן רז הפך לעורך, פתאום משהו הרגיש אחרת לגמרי. הכתבות הפכו מעניינות יותר והיה קשר חזק יותר בין הכתבות השונות.

רק היום בבוקר קיבלתי את הגליון האחרון, עדיין מתפלא שתקופת המנוי לא הסתיימה. כל גליון חיזק את התחושה שאולי בכל זאת המנוי יחודש.

חבל.

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עיתון מעריב מעסיק 2000 עובדים (!) ומספר מנוייו עומד על 60K לערך.

מכירת עיתונים בדוכנים וקיוסקים סמלית בלבד, וקיימת לרוב רק בימי שישי.

מערך של 2000 עובדים אין בעיתונים שתפוצתם פי 30 משל מעריב, והוועד שלהם דאג שבפרה הקדושה הזו לא ייגעו.

העיתון מצוי בגירעון תמידי, ואף ממשלה אינה אמורה לכסות חובות של עסק לא יעיל.

מצבו של ידיעות אחרונות טוב בהרבה, מספר מנוייו מכובד, ויש לו אתר סופר מכניס - YNET.

אין מקום לארבע עיתונים יומיים, והחלש ביותר ישלם את המחיר.

אגב עיתונות, מה שבאמת נעלם זו העיתונות המפלגתית - דבר ב 96', על המשמר ב 95' ועיתון חרות ב 69' (היום).

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים חן, ולגבי העיתונות המפלגתית, טוב שכך. חבל שמה שעולה ופורח הוא בטאון לשכת רה"מ אבל זה לא הנושא כאן.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העתונות המפלגתית נעלמה כבר בשנות ה-60, לא ממש "עכשיו". האחרון שעדיין עובד אם אני לא טועה זה איזה עיתון מפלגתי של ש"ס שנקרא "יום יום".

עיתונות מפלגתית נועדה לא בכדי לעסוק בעיתונות, אלא בכדי לשרת מפלגה.

לכן זה לא על אותו משקל.

ריבוי דעות בעיתונות הוא דבר חשוב, ולכן כן יש מקום ל"חלש" כדברייך.

בקצב הזה האחרון המודפס שישרוד יהיה "ישראל היום", ואם אתה חושב שזה בסדר, אז קצרה מאוד היריעה מלהסביר כאן בפורום עד כמה שזה לא בסדר.

אופנוען

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל זה המציאו את הטאבלט.

החזון של סטיב ג'ובס היה שכל ספרי הלימוד יהפכו לאלקטרונים.

לכן אפל כ"כ השקיעה באפליקציית הספרים שלה.

לגבי העיתונות הכתובה שנעלמת, יש פלוסים.

פחות כריתת עצים, פחות זיהום.

יותר חשיפה לפרסומות (לא אמרתי למי הפלוסים...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צפוי .כנראה שאין בישראל שוק מספיק לשאת מגזין רכב רציני, על אף המחירים המחוצפים שלוקחים כאן, הרבה מעל אאוטו מוטור אונד ספורט,קאר,קאוטרורוטה, ל'אוטומוביל ודומיהם. איפה אנחנו ואיפה העיתונאים והכתבות שלהם.

ועד שיעלו מרמת עיתון בית ספר למשהו קריא,נמשיך בשפות לועז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:-P

העתונות המפלגתית נעלמה כבר בשנות ה-60, לא ממש "עכשיו". האחרון שעדיין עובד אם אני לא טועה זה איזה עיתון מפלגתי של ש"ס שנקרא "יום יום".

עיתונות מפלגתית נועדה לא בכדי לעסוק בעיתונות, אלא בכדי לשרת מפלגה.

לכן זה לא על אותו משקל.

ריבוי דעות בעיתונות הוא דבר חשוב, ולכן כן יש מקום ל"חלש" כדברייך.

בקצב הזה האחרון המודפס שישרוד יהיה "ישראל היום", ואם אתה חושב שזה בסדר, אז קצרה מאוד היריעה מלהסביר כאן בפורום עד כמה שזה לא בסדר.

העיתונות המפלגתית לא נעלמה בשנות ה 60' אלא באמצע שנות ה 90', הבדל "קטן" של 30 שנה.

מעריב לא ייסגר בשל הדעות שלו, שהן אגב מגוונות למדי - החל בקלמן ליבסקינד, בן דרור ימיני ואראל סג"ל וכלה בבן כספית.

עם כל הצער, בישראל אין מקום ל 4 עיתונים מודפסים, בנוסף לשלל אתרי אינטרנט; ברגע שמעריב יירד מהמפה, ואין ספק שכנראה הוא ישלם את מחיר הקדמה, ידיעות אחרונות ימשיך להיות הנמכר ביותר בארץ.

ישראל היום אמנם מחולק בחינם, אולם ההפצה לבתי מגורים רחוקה מאד מזו של ידיעות אחרונות, ובסוף היום נזרקים אלפי גיליונות למיחזור, וזה ממקור אמין מאד.

מישהו פעם ראה בחור צעיר קונה מעריב בקיוסק ?

המוצא הישר מוזמן להנציח את הרגע הנדיר.:-P

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליאור אתה לא תאמין ואבל בלב בררה אני עושה את זה,ולפעמים מביא את האייפד,אבל זה לא אותו דבר כמו להחזיק איתון,לחכות כול לחודש כדי לראות את כתבות יהיו,הרי לא היו רק מבחני רכב,היו הרבה כתבות מסביב.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עדיין אומר שנות ה-60 וגם אם תגיד שנות ה-90 בפעם השלישית זה לא ישכנע אותי.

ייתכן שמה שאתה מתכוון זה שהיו "עלונים" כלשהם, ההבדל בין עלון לבין עיתון הוא גדול.

ניתוח השוק שאתה מבצע למעריב אולי יסביר את המצב על פני השטח, אך בראיה קדימה, הפסד שלך, שלי ושל כולם. וגם אם בפוסט follow up תמשיך לטעון אחרת ושהכול בסדר, את שלי אמרתי ורק הזמן יוכיח.

אופנוען

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עדיין אומר שנות ה-60 וגם אם תגיד שנות ה-90 בפעם השלישית זה לא ישכנע אותי.

ייתכן שמה שאתה מתכוון זה שהיו "עלונים" כלשהם, ההבדל בין עלון לבין עיתון הוא גדול.

יצא לי לבקר כילד בכתה ו׳ במערכת עיתון דבר אי שם בסוף שנות השמונים.

הוא היה אז עיתון, לא עלון. לא מוצלח ומצליח במיוחד, אבל עיתון.

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני זכור שכשהיו לי מנויים למגזין "אוטו" ואח"כ ל"הגה", אכן הייתי מתרגש עם הגעתו של כל מגזין לביתי.

ואולם הפסקתי את המנויים שהיו לי כבר לפני שנים רבות, עם התפתחות אתרי הרכב באינטרנט, לאחר שכל כתבה שקראתי במגזינים הנ"ל על רכב מסויים, הייתה באיחור ולא רלבנטית מאחר שכבר קראתי על אותו הרכב באתרי אינטרנט שונים לפני כן.

מלבד זאת בכל מגזין היה מבחן אחד או שניים שעניינו אותי וכל השאר היה ידיעות קצרצרות ושלל פרסומות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי לבקר כילד בכתה ו׳ במערכת עיתון דבר אי שם בסוף שנות השמונים.

הוא היה אז עיתון, לא עלון. לא מוצלח ומצליח במיוחד, אבל עיתון.

אומנם הוא היה מזוהה עם מפלגת מפא"י, אבל בין מזוהה עם דעות פוליטיות לבין הצהרה שהוא היה עיתון מפלגתי יש פער עצום. זה כמו שנאמר שישראל היום הוא עיתון מפלגתי בראשות הליכוד. בדיוק, אבל בדיוק אותו הדבר.

משנות ה-60 עיתון דבר הפך לעיתון פרטי לחלוטין, שינויים לפה, שינויים לשם, אבל עיתון כמו כולם. ממש לא במודל המפלגתי.

אופנוען

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישראל היום אינו משרת את הליכוד, הוא משרת את נתניהו.

אם יהיה מועמד אחר שיהיה נציגו של שלדון, עיתון ימנף את הלז.

הכתוב הוא כמובן דיעה אישית ויכול להתברר כשגוי, מופרך וכיוצ'ב.

דיסקליימר מספיק?

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל , אבל ברגע שההפצה שלהם לא למנוים הלכה ודעכה , התרעתי שזה מה שיהיה

בעבר יכלתם למצוא הגה גם בסופרים וגם בחנות השכונתית.

כבר לפני כשנה הפסיק המגזין להופיע בחנות השכונתית , ואז נודע שהם מפיצים את המגזין רק בסטימצקי בצומת ספרים , פניתי לעורך והסברתי לו שזה יפגע במגזין כי שאני הולך לקניון הקרוב הגיליונות לא רבים ונגמרים אני נוסע לקניון רחוק יותר אבל ראיתי אנשים שויתרתי להם לפעמים לפני השבת על הגליון האחרון שהיה שם שלא יעשו זאת , אמרו שיטפלו לא טיפלו

אח"כ בסופר ואף בחנות השכונתית המשיכו להמכר שאר מגזיני מוטו תקשורת כמו דרך האוכל נישה וכו' , אבל הגה לא , לעומת זאת מגזין אוטו שכן מגיע למקומות אלו, כך מוכרים מגזין ,אם את לא זמין אתה לא קיים .

ואח"כ עוד העלו את המחיר של המגזין ל45 שקלים .

אבל אם הפצה כזאת שאתה נמצא רק במקום מצומצם ומסתמך כנראה הרבה יותר על מנויים אז נוצרת בעיה חמורה יותר ממה שחושבים , אני חושב שיש עדיין מקום לפרינט , אבל יש צורך להשתנה ולהשתמש במקביל במדיית הרשת

בדומה למגזינים בחו"ל , ונתתי כבר דוגמאות בעבר , כמו מקום מיוחד רק למנויים באינטרנט , כמו מכירת כתבות ישנו בpdf כמו טיזר ופלו אפ דרך הרשת , כמו שיתוף הקוראים כמו שעושים במדיה ואז במגזין . וכו'

אכן ידיעה לא משמחת בכלל , לעולם אמנם דיגטלי יותר , אבל עם המון פיזור דעת ואח"כ מתפלאים למה יש בעיות של הפרעות קשב וריכוז כה רבות בדורנו.

תגובת הסמנכ"ל מקוממת לא מעט הרי בחו"ל יש מקום רק בארץ אין. אגב גם שם המשחק שהיה מגזין הספורט היחיד בישראל , פתאום נסגר ללא כל הודעה למנויים או גליון פרידה משהוא , רק לאחר חודש בערך הודיעו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישראל היום אינו משרת את הליכוד, הוא משרת את נתנהו

י

מודע לכך לחלוטין, רק כיוון שנתניהו בראש הליכוד אז סה"כ ניסיתי להעביר דוגמה באמצאוותו.

הדסקליימר מספק בהחלט.

אופנוען

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4205 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...