Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מגזין הגה סוגר את שעריו

LEGACY 1.8
שימו לב! השרשור הזה בן 4201 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון
החזון של סטיב ג'ובס היה שכל ספרי הלימוד יהפכו לאלקטרונים.

ואלכסנדר גרהם בל לא שיער לעצמו שההמצאה שלו בבוא הזמן תאפשר לאנשים לעדכן את הסטטוס שלהם מהשרותים...

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

את האמת היה צפוי המגזין הגה הידרדר מחודש לחודש ולפני כחצי שנה ביטלתי את המינוי.

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עיתונים\גופי תקשורת אחרים הרבה יותר גדולים קורסים: מעריב, הארץ, ערוץ 10.

אז זה לא כ"כ מפתיע, ובכלל, באופן כללי, כל העיתונות הכתובות נמצאת בירידה תלולה בעידן האינטרנט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עיתונים\גופי תקשורת אחרים הרבה יותר גדולים קורסים: מעריב, הארץ, ערוץ 10.

אז זה לא כ"כ מפתיע, ובכלל, באופן כללי, כל העיתונות הכתובות נמצאת בירידה תלולה בעידן האינטרנט.

מעריב "קורס" כבר 30 שנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל זה המציאו את הטאבלט. עצוב שעוד מגזין נסגר.

בהקשר דומה - הארץ בשביתה מחר, מעריב קורס ושני ערוצי טלוויזיה באחיזת השלטון, שלא לציין יומון שהוא בטאון המפלגה.

הכיוון לא טוב, כלכלית ופוליטית. סליחה על החטפ"ש.

עצוב לגבי "הגה". אתה טועה לגבי השאר. YNET והארץ מובילים קו מאוד קיצוני נגד הממשלה (יש אומרים המדינה, אבל אני חושב שזו הגזמה פרועה), אז יש עיתון אחד מאוזן שמציג גם שמאל (אלא אם ביילין ושולמית אלוני נחשבים אצלך ימין) וגם ימין, אז כולם קוראים לו קיצוני. וואללה יופי. עיתון יחסית מאוזן נחשב לקיצוני. ועוד מתפלאים שהשאר קורסים? אגב, אני מסכים שיש בו דגש לימין. אבל בוודאי שהוא נותן במה גם לשמאל, הרבה יותר מהבמה שמקבל הימין בעיתונים האחרים.

לצערי הרב, סוף הפרינט מגיע, ולכך יש מחיר כבד, אותו נשלם כחברה.

איזה מחיר בדיוק?

מישהו מכיר נוער שקורא עיתונים? את המחאה החברתית הדליקו בכלל בפייסבוק. גם במצרים וגם בישראל. הפרינט - וגם ערוצי הטלוויזיה הסטנדרטיים - אינם רלבנטים. SORRY. העובדה שדנקנקר, משיקוליו הוא - ועליהם הוא עכשיו נתבע - החליט להשקיע על חשבון הציבור (כמובן) סכומי עתק בעסק כושל, לא מעידה שלדבר הזה יש תקומה.

מעריב "קורס" כבר 30 שנה.

אכן.

לגופו של שרשור: העדפתי את "הגה" על "אוטו", אבל הייתי מנוי של "הגה" תקופה קצרה בלבד. היו להם בעיות הפצה ולא ראיתי ערך בלקבל את העיתון אחרי שהוא כבר בחנויות. זה היה לפני שנתיים בערך, מאז אני בכלל לא מתעדכן במגזינים אלא במקום אחר, אולי שמעתם עליו, קוראים לו קארזפורום :lol:

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגברים זאת מכה במיוחד,הרי מה נעשה עכשיו בשירותים? אצלי זה היה פק"ל קבוע.

טאבלט מוגן מים, לחות וכו'? :roll:

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שהאייפד ניראה טוב,כולו חלק,חזק,גדול וחכם,אני לא עושה עם האייפד שלי דברים מגונים.:oops:

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה מחיר בדיוק?

ריבוי דעות, ריבוי פרשנויות, ללא אלה, הבניית המציאות תהיה חד נקודתית, על פי שיקול העיתון הקובע היחיד.

הפייסבוק הוא טוב ויפה, אבל הוא רק חלק מהעוגה, כשלא נצמדים למתכון העוגה לא טעימה.

אופנוען

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנוח עליך דעתך; התקשורת לא נעלמת אלא משנה פניה.

אני כמעט בטוח שהחשיפה ל YNET גדולה לעין ערוך מזו של ישראל היום, וכאן קל למדוד רייטינג.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עיתונאים טובים, כאלה שיש להם גם כשרון הסתכלות ,הערכה וביטוי (לדעתי פחות חשוב ויותר נפוץ) וגם אינטגריטי (חשוב ונדיר ) יש מעט מאד, - בן דרור,ליבסקינד, ס"גל אולי עוד 2-3.אותם לא אכפת לי להמשיך לקרוא באמצעים שפחות הורסים יערות, ויש.

רוב העיתונאים, אלה שמתפרנסים מהפרחת עשן וזיקוקי דברת לאותו כוון שבאותו רגע הם איתו - לי לא יחסרו.להיפך, אשמח לחיסכון בזמן מיון מבוזבז.

2000 איש ב"מעריב " ? איך "הארץ" מסתדר עוד מעט 100 שנה עם 300 ? ו(לצערי) לא נראה שבגלל צוות מצומצם חסר לו הד בארץ ובעולם.אולי בגלל שיעילות שנטע בו ייקה במשך 51 השנה הראשונות לא נעלמת ?

למפגיני "מעריב" צריך לענות - הציגו לפנינו את תפקידו של כל אחד מאיתכם ,בפירוט של סדר יום, לפני שאתם מבקשים את כספי משלם המיסים ל"הצלת הדמוקרטיה". אני בנתיים לא שוכנעתי שעדיף לתת לכם כסף לפני ממיינות גזרים ותפ"א או מסיקי תנורי זכוכית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עיתונאי טוב ישכיל להיות כתב טוב ברשת. לא צריכה להיות בעיה בגלל סוג המדיה.

עורך טוב ימצא הרבה יותר אפשרויות במדיה האינטרנטית. גם צורך לעבוד מהר ודינמי יותר.

כבר לפני שנים רבות, נוכחו שעיתון שמביט קדימה - פותח אתר דינמי ומשקיע את רוב באתר ולא במדיה הכתובה.

כן טוב, לא טוב - זהו העידן הנוכחי. אתה לא ברשת = אתה לא קיים. מי שלא הבין זאת מזמן - לא ישרוד.

גם ההכנסות מהרשת כבר מזמן עברו את אלו מהמדיה המודפסת (מכירות ופרסום).

יש איש אחד, רופרט מרדוק, שפותח וסוגר עיתונים מהר יותר ממה שאדם רגיל מחליף רכב, ש'במקרה' שולט חזק בתקשורת כתובה,

(ולא משנה איכותה) - שהודה השבוע בכשלונו מול הרשת, ופותח את הסאנדיי טיימס לגישה ברשת .

תחשבו כמה טוב למגזין רכב להיות במהדורת רשת: איכות התמונות, סרטונים, המחשות גרפיות.

ועם הטאבלט (שאין לי) אפשר ללכת למיטה ולשרותים ואפילו להציץ מהצד בסלון אם השיחה לא מעניינת...

אני שמח שבני דווקא קורא ספרים, והרבה יחסית. אם כי גם הוא ישמח לקינדל או דומיו במקום התיק הכבד לבית הספר.

אבל מה שכבר נכנס לשגרה בחו"ל (ספרים אלקטרוניים בבית הספר) - רחוק מאוד מישראל שלנו.

ילה גבר בא נראה! מר +1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לדעת מהם מגזיני הרכב בישראל מלבד אוטו והגה?

השרשור הטוב ביותר בפורום

אני לא הייתי הולך לקנות עכשיו דייהו נובירה - אבל אחרי הרמה שהורגלתי אליה בדייהו נובירה, אני מוכן לעבור רק לב.מ.ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4201 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...