Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש ייעוץ בנוגע להחלפת/תיקון טמבון - יונדאי טוסון.

blue01
שימו לב! השרשור הזה בן 4254 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

בבעלותי יונדאי טוסון 2006.

אתמול, הייתי מעורב בתאונת דרכים קלה בה ספג הרכב מכה בפינה הימנית (צד הנוסע) של הטמבון הקדמי וכתוצאה מכך מכסה המנוע, באותו צד, התעגל טיפה.

על סמך התמונות המצורפות, האם לדעתכם המכה מחייבת החלפת הטמבון או שניתן לתקנו?

הרכב מבוטח בביטוח מקיף.חברת הביטוח הפנתה אותי למוסך הסדר וברור לי שתנסה לחסוך בעלויות. בכוונתי להתעקש על החלפה של הטמבון בחדש. מה הסיכוי שאכן יחליפו אותו בחדש?

בנוסף אשמח אם תחוו דעתכם על מוסכי ההסדר הבאים: צפון הארץ: "מוסך סאלח" רכסים , "מוסך חולי" חיפה, "מוסך הנוצץ" חיפה.

מרכז הארץ: "מוסך הזוהר" פ"ת, "מוסך כלים שלובים" רעננה.

תודה לכם ושבת שלום!

1.jpg

2.jpg

3.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להתעקש אתה יכול אבל..חברת הביטוח/שמאי מחוייבים לאשר להרכיב ברכב שגילו עד שנתיים חלפים חדשים (זו לשון החוק).

מעבר לכך,זה כבר רצון טוב של חברת הביטוח ו/או תוספת תשלום מצידך.

המכה נראית לא רצינית,יתכן וניתן לתקן את הטמבון והכנף ע"י פחחות ולא יהיה צורך להחליפם אך,אולי פחח מיומן יצליח לראות משהו שאני לא ממש ראיתי.לי בכל אופן התיקון נראה יחסית פשוט וגם לא צריך להיות יקר מידי.

לגבי מוסך,כדאי שהתיקון יתבצע באיזור מגוריך ולו למען הנוחות וכדי שאם תרצה לראות את הרכב/לבקרו במהלך העבודה תוכל לעשות זאת בקלות.

אם תבחר באיזור הצפון,הנוצץ הוא בהחלט מוסך טוב,(ד"א הם מורשי סובארו) ואני מאמין שיעשו עבודה טובה.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להתעקש אתה יכול אבל..חברת הביטוח/שמאי מחוייבים לאשר להרכיב ברכב שגילו עד שנתיים חלפים חדשים (זו לשון החוק).

מעבר לכך,זה כבר רצון טוב של חברת הביטוח ו/או תוספת תשלום מצידך.

המכה נראית לא רצינית,יתכן וניתן לתקן את הטמבון והכנף ע"י פחחות ולא יהיה צורך להחליפם אך,אולי פחח מיומן יצליח לראות משהו שאני לא ממש ראיתי.לי בכל אופן התיקון נראה יחסית פשוט וגם לא צריך להיות יקר מידי.

לגבי מוסך,כדאי שהתיקון יתבצע באיזור מגוריך ולו למען הנוחות וכדי שאם תרצה לראות את הרכב/לבקרו במהלך העבודה תוכל לעשות זאת בקלות.

אם תבחר באיזור הצפון,הנוצץ הוא בהחלט מוסך טוב,(ד"א הם מורשי סובארו) ואני מאמין שיעשו עבודה טובה.

הסיבה שרשמתי מוסכי הסדר בצפון וגם במרכז היא שאני ,אומנם, מתגורר בפ"ת אבל לא זמין לראות את הרכב במהלך העבודה עליו. לעומת זאת, משפחתי מתגוררת באיזור חיפה ויכולים לעקוב אחר ביצוע התיקון. אך יחד עם כל זאת, במידה ואקבל המלצות חמות על מוסך הסדר מאיזור המרכז בהחלט ייתכן שאגש אליו.

colauti 9, תודה על תגובתך!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4254 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...