Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הללויה! גולן טלקום עלו לאוויר ופרסמו תעריפים.

ya_pl
שימו לב! השרשור הזה בן 601 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עדיין ממתין :(

הסים של אורנג' נותק, אבל הקו של גולן עדיין לא פעיל ככה שאני מחמישי בלי סלולרי

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.9 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני הזמנתי מגולן טלקום את הסים ב 20/5/2012

ב31/5/2012 הוא הגיע

ביום שישי ב 8:30 הפעלתי את הסים, קיבלתי הודעה שבשעה 11:29 יתבצע הניוד.

בפועל עד עכשיו לא קרה כלום

הם ממש לא עונים ב 0058*

יניב

פורד מונדאו סטיישן 2011

פורד פוקוס 5 דלתות 1.6 2008

פורד פיאסטה 2000, כבר לא רכב כל כך פשוט...- נמכרה:cry: אבל עדיין עונה על שאלות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפייסבוק שלהם כתבו עכשיו לפנות למייל ב[email protected]

מסתבר שהם חסמו את האפשרות לכתוב להם בעמוד הפייסבוק...

רגל וחצי, 4 כ"ס.

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה כאילו הים אותו ים...

הצצתי בחשבון כרטיס אשראי, ולפתע אני רואה חיוב ע"ס 99 שקלים מגולן. כלומר, לא רק שהקו לא סופק, אלא חוייבתי על חודש שלם(!) - מאי, למרות שרק ב-1.6 בכלל התחיל הניוד.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם אתה צודק, אני חושב שזו חוצפה לחייב על שירות שטרם סופק

רגל וחצי, 4 כ"ס.

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין ממתין :(

הסים של אורנג' נותק, אבל הקו של גולן עדיין לא פעיל ככה שאני מחמישי בלי סלולרי

מחמישי עד היום אני בלי קיו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שלחתי להם מייל בנוגע לאי קבלת שיחות מבזק ואורנג' (זה היה ביום שישי) והיום ניסיתי לתפוס אותם במהלך היום, מספר פעמים ללא הואיל.

אממה, לפני מספר דקות החלטתי לנסות שוב את מזלי, ולמרבה הפלא תוך שניות (!) ענה לי נציג.

הסברתי לו את הבעיה הוא אמר שבמקרים כאלה הם שולחים פקודת ריענון לניוד ולרוב זה פותר את התקלות. כרגע נשאר לחכות כ 24 שעות לרענון הניוד (לרוב עד הבוקר זה מסתדר, אבל אמרו לחכות 24 שעות) ולקוות שהכל יסתדר.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משלישי בערב ללא שיחות נכנסות {למעט סלקום}. היום הצלחתי לתפוס נציג שלהם בסביבות השעה 3 אחה"צ {לאחר חיוג חוזר ונשנה במשך כ 6 שעות} שאמר דברים דומים. שהוא יפיץ את הניוד והוא מקוה שזה יסתדר בשעות הקרובות.

אני מאוד מקוה שזה יפתור את הבעיה. אם זה לא יסתדר בימים הקרובים, אשקול ניוד חזרה למי שכן יוכל לתת לי שיחות נכנסות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצבך עוד טוב, אני נפלתי לגמרי בין הכיסאות :| אין גולן, אין אורנג', אין קו.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נצל"ש, לאור המתנה שלי לאישור קבלת 2 סימים של הוט מובייל, ברגע שאני מבצע את הניוד האם הסים של אורנג' וסלקום (שאותם כאמור אני מנייד) שכרגע ברשותי סיימו את חייהם? או לצורך העניין, באם יהיו תקלות ואני ארצה לחזור חזרה לאורנג' וסלקום אני אוכל להשתמש בסימים הנוכחיים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא תוכל להשתמש יות בכרטיסים - מרגע ביטולם הם חסרי ערך. יתרה מזאת - גם אם תרצה להתנייד חזרה יהיה עליך לבחור בתוכנית תערפיפם עדכנית, לא תוכל לחזור לתוכנית הקיימת.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצבך עוד טוב, אני נפלתי לגמרי בין הכיסאות :| אין גולן, אין אורנג', אין קו.

אל תתייאש,

לקח להם לגולן שבוע תמים לנייד אותי. בערב יום שלישי לפני שבועיים הפעלתי את הסים (וכמובן קיבלתי הודעת שגיאה) ובערב יום שלישי האחרון, הסים של סלקום הפסיק לפעול בשל הניוד. שבוע שלם, זה פשוט הזוי!!!

אבל, אנחנו בעיצומה של מהפכה צרכנית שמתחוללת בשנה האחרונה ואני בהחלט יכול להבין שגולן והוט לא נערכו כראוי לגל ההסתערות של הלקוחות. אני בהחלט יכול להבין גם כמה קשה להם להתמודד עם הקשיים שמערימות עליהן פלאפון, אורנג' וסלקום.

וכן, אני בטוח שיש לא מעט קשיים שמערימים עליהם.

נויידתי מסלקום, ומאז הניוד אין לי בעיה לקבל שיחות מלקוחות סלקום הן בתקשורת הסלולרית והן בתקשורת הקוית.

מאידך, שיחות מקוי אורנג' ואחרים. לא מגיעות אלי.

בדיקה של מס. הטלפון שלי כאן מעלה שאורנג' {ואני בטוח שגם אחרים} לא עדכנו את הניוד שלי והטלפון שלי מופיע כמשוייך לרשת סלקום.

למה להם לטרוח לעדכן או לאפשר עדכון? לא עדיף לתת ללקוחות להתאכזב מגולן ולמכור להם חבילת אורנג' קליר, סלקום משפחה או פלאפון דיסנילנד?

אני משתדל להיות סבלני, ולתרום בכך את חלקי למהפכה.

יהיה עצוב אם הרשתות החדשות לא יצליחו להביא את המהפכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...