Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה אני אוהב כ"כ סובארו DL.....הסיפור האמיתי.....

mcyossi
שימו לב! השרשור הזה בן 7236 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהבתי.

שהבנאדם נהנה לנסוע באותו שלו...וזה עושה לו את זה זה לא חשוב עם זה סובארו או פרארי...

אני חושב שאם זה סובארו או פרארי זה כן היה עושה לו את זה :wink:

SEAT LEON 1.8 TSI

burn rubber,not your soul

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

צר לי לומר

אגב אני שמח בשבילך

אבל ככה זה עד שאתה לא מתנסה במשהוא חדש

גם אני אוהב את האוטו שלי ולא הייתי מחליף אותו בשום הון שבעולם (יש הודעת מכירה בפורום קנייה ומכירה על האוטו שלי).

אבל ככה זה כשלא מתנסים בדברים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין למה כלום יורדים על הרכב הזה.. אני נוסע איתו ... הרכב שלי בן 22 (מודל 82) והרכב נוסע מעולה.. טיפולים בזמן הכול. (לעולם לא עבר פתיחת מנוע וכו...) לא היה תאונה אחת (ושמשיך כך.!)

מה הבעיה ??

תראה לי רכב שמחזיק מעמד כל כך הרבה זמן ללא תקלות רציניות!

נ.ב

תמונה בחתימה 8)

המשך יום נעים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד דופקים את השחורים... :wink:

אבל בנושא הזה זה-

תמיד יורדים על השחורים...

יוסי-כל הכבוד שאתה ככה אוהב את האוטו.

אין לי עוד מה להגיד לך חוץ משתשמור עליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל המגיבים.

אני שמח שיש לי גב מסוים בפורום מחובבי היפניות למיניהם, מול הערות הציניות והסרקיסטיות של רוני ותומר.

בכל מקרה שוב תודה ואני מתכוון להנות מהאוטו כמה שיותר (לא לשחוט אותו :wink: ).

אני מקווה שנכנס לראש של כמה אנשים פה שהסובארו DL היא קצת (הרבה יותר) מסתם קופסה בצורת מלבן שנועדה לנסיעה בתנאים מינימליים עם מינימום פגישה עם המוסכניק.

אז נתראה בעליות של סדום, כשאתם תהיו עם ה205 106 או האונו שלכם עם עשן יוצא מהמנוע ומשולש אזהרה אדום כמה מטרים מאחורי הרכב ואני אטוס לי על 90 בעליות הקשות עם המנוע 1600 שלי פלוס 4 אנשים באוטו ומטען....

כנראה לא הבנתם ולא תבינו אם לא תרצו שסובארו DL היא יותר מרכב פשוט והיא חיה אמיתית אם היא (והנהג) רוצים.

תשוו את מצבם של אירופאיות אחרות כמו 205 או אונו משנת 89' ותבינו למה אני מתכוון. (לגודל האוטו או המנוע, במקרה הזה אין חשיבות רבה).

וכמו שפעם אמר אדם חכם....סובארו זה הכי, אחי. :D

יוסי.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל המגיבים.

אני שמח שיש לי גב מסוים בפורום מחובבי היפניות למיניהם, מול הערות הציניות והסרקיסטיות של רוני ותומר.

אני מקווה שנכנס לראש של כמה אנשים פה שהסובארו DL היא קצת (הרבה יותר) מסתם קופסה בצורת מלבן שנועדה לנסיעה בתנאים מינימליים עם מינימום פגישה עם המוסכניק.

אז נתראה בעליות של סדום, כשאתם תהיו עם ה205 106 או האונו שלכם עם עשן יוצא מהמנוע ומשולש אזהרה אדום כמה מטרים מאחורי הרכב ואני אטוס לי על 90 בעליות הקשות עם המנוע 1600 שלי פלוס 4 אנשים באוטו ומטען....

כנראה לא הבנתם ולא תבינו אם לא תרצו שסובארו DL היא יותר מרכב פשוט והיא חיה אמיתית אם היא (והנהג) רוצים.

תשוו את מצבם של אירופאיות אחרות כמו 205 או אונו משנת 89' ותבינו למה אני מתכוון. (לגודל האוטו או המנוע, במקרה הזה אין חשיבות רבה).

יוסי.

"מסמך אנושי מזעזע"

בקיצור יוסי....צא מהסרט שאתה חי בו.

אפילו סובארואידים פנאטים אדוקים לא היו אומרים את מה שאתה אומר על הלאונה שלך...

מה כן אפשר להגיד על סובארו לאונה מהאייטיז:

* אמינה

מה אי אפשר להגיד על סיבארו לאונה מהאייטיז:

* חיה

* קצת יותר מסתם קופסה בצורת מלבן

* צירוף המילים סובארו לאונה DL+ כביש ערד-סדום (פשוט לא נשמע נכון)

בהצלחה בכל אשר תעשה...

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל המגיבים.

יוסי.

"מסמך אנושי מזעזע"

בקיצור יוסי....צא מהסרט שאתה חי בו.

אפילו סובארואידים פנאטים אדוקים לא היו אומרים את מה שאתה אומר על הלאונה שלך...

מה כן אפשר להגיד על סובארו לאונה מהאייטיז:

* אמינה

מה אי אפשר להגיד על סיבארו לאונה מהאייטיז:

* חיה

* קצת יותר מסתם קופסה בצורת מלבן

* צירוף המילים סובארו לאונה DL+ כביש ערד-סדום (פשוט לא נשמע נכון)

בהצלחה בכל אשר תעשה...

ובוא נראה מה אפשר להגיד על צרפתיות כמו 205 או איטלקיות כמו אונו מהאייטיז:

*קטנות

ומה אי אפשר לומר עליהן מהאייטיז:

*אמינות.

*מהנות(אלא אם כיף לך בתור בעל רכב מהשנים האלה ללכת למוסך כל בוקר).

*עליויות אחזקה זולות.

*ובכלל כל צירוף מילים של צרפתיות ישנות (אפילו 95) + כביש ערד-סדום (גם פשוט לא נשמע נכון).

בקיצור מה שאני מנסה לומר זה שאין כל דבר רע ונכון שאפשר לומר לגבי הסובארו מהשנתונים האלה.

תראו איך הסובארו מהאייטיז ממשיכות לדהור להן בכבישי ארצנו, לעומת צרפתיות אחרות שיכולות לשמש כחלקי חילוף בפירוקיות לצרפתיות אחרות שבדרכן לשם.

אז תזכירו לי לצפצף לכם כשאחלוף על ידכם בכבישי סדום/ירושלים/חיפה/רמת הגולן ובכלל כל כביש עם קצת שיפוע כלפי מעלה.

יוסי.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בן אדם שמרוויח כמה אלפי שקלים לחודש וצריך לכלכל רק את עצמו (רוב הסיכויים שהוא גם גר בבית של ההורים כמו כמה פה מהפורום :roll: ) - יכול להרשות לעצמו , בתקציב לא כל כך רחוק משלך , סקסו VTS למשל או משהו בסגנון.

ועד כמה שהרכב לא אמין , והולך לו הילוך ראשון לפעמים :p - הוא נותן קצת יותר הנאה מסובארו DL , אתה לא חושב?

(חבר'ה - היה משעשע ללא ספק , וטוב שיש דיונים שמביאים לפה את תומר קצת , אבל בכל זאת , עד כמה שחייכתי :D - די. :roll: )

וואלק אתתתתה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה האוטו הריאשון שלו לכן הוא כול כך גאה בוא ומיתלהב מימנו וחושב עליו מה שאתם לא!

מה? ...לא זוכרים את ההתלהבות של האוטו הריאשון שלכם?!! :wink:

לדוגמה לחבר שלי יש דייהו ולי יש אופל אתה לעולם לא תישכנע אותו שאופל פי 10 יותר טוב מי דייהו..בגלל שזה האוטו הריאשון שלו ובגלל זה לעולם לא תישכנעה אותו...

הוא תמיד ימצא סיבה למה האוטו שלו יותר טוב...

ד''א

אני יושב ב4 ליפנות בוקר וניקרעה מיצחוק פשוט ניקרעה עד דמעות אני אומר לכם אתם מצחיקים רצח... עלאק אבי ימני,שער 11,ערבים ,חחחח ...דיי אני לא יכול :lol::lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע...כשעליתי על האוטו הראשון שלי (יונדאי לנטרה) הבנתי מהר מאו שזה לא זה.

הגה כמו מרגרינה במיקרו, שילדה רכרוכית (למרות שאז עוד לא ידעתי איך מרגישה שילדה ספורטיבית) בקיצור הבנתי עם מה יש לי עסק......מר בחור כאן לעומת זאת משום מה לא חושב כמוני. זכותו.

אבל למרות שאני חולק על דעתו אני מודה לו שטרח לפתוח את השירשור, כי זה פשוט 3 עמודים של שכרון חושים !

הרגתם אותי מצחוק חברה תודה לכל מי שהגיב והפיל אותי מהכיסא

תודה לך אלוהים שהענקת לנו פורומים מוטוריים ואנשים שמוכנים להילחם על כבוד ה-DL שלהם :screwy:

לילה טוב לכל עם ישראל :turn-l:

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדיון הזה סיפק לכם דק' (שעות?) יקרות מפז של צחוק בריא לנפש.

על פרויקט סובא 1300 שמעתם? כי אם לא אז עכשיו אתם הולכים לצחוק עלי

תוכנית שלי (עוד מחנוכה האחרון) בנוגע ללאונה מודל 83-82, פשוט עכשיו חשבתי שזה הרגע הנכון להעלות אותו על כתב באופן מסודר ומפורט. נכון לעכשיו, בעיות תקציביות מונעות את מימוש הפרויקט נ"ל.

בואו בהמוניכם לקטול אותי - (תגובות, הערות, מכתבי נאצה ותמונות עירום אני מקבל גם בה"פ. תודה.)

תהנו -

פרויקט "סובא 1300"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי היקר,

סובארו DL אולי היתה נחשבת משהו בשנות ה 80 ותחילת ה90 (כמו עופר לוי)

אבל היום היא בערך במצב של עופר לוי :

מצורפת תמונה עדכנית לסמלון שלך :

473.jpg

אבא שלי נסע כמעט 12 שנים על סובארו לאונה DL (מ86 ואז ב91 בצורה החדשה יותר עד שנת 97) וזה אפילו היה הרכב הראשון שנהגתי עליו , אז מה ? זה לא אומר שאני אוהב את הרכב הזה אהבת אמת , זוהי קופסת פח מרובעת מכוערת ואמינה . זה הכל...

(נ.ב. ה DLים שלנו היו מליסינג ... כבר משנת 86!)

תעיף מבט שוב בתמונה של עופר לוי, ותבין מה קרה ל"מלך".... :D

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אטוס לי על 90 בעליות הקשות עם המנוע 1600 שלי פלוס 4 אנשים באוטו ומטען....

לא נעים לי להיכנס לזה שוב-אבל מצחיק שבחרת דווקא את ערד סדום....

אם יצא לך להיות שם בערך בכל שבת החל משעה חמש בבוקר עד לשעה עשר בבוקר,היית מבין ששם לא בדיוק מסתובבים בשעות האלה בעלי סובארו DL....

הרגת אותי...."אטוס לי על 90...."

:lol::lol::lol::lol:

ד"א-אני מצטער להגיד-אבל גם לאבא שלי היתה DL.אדומה.שנת 87.

אני חייב לציין שזו היתה המכונית הכי איומה שאי פעם היתה בבעלותו.

הרעש המחריד שהיה באוטו בערך בכל מהירות שהיתה מעל 50 די מנע כל אפשרות לשיחה תרבותית ברכב (אני יודע...סובארו DL ותרבותי לא כ"כ הולך ביחד).כשאבא שלי היה "טס" על 90 :lol::lol: בכלל אי אפשר היה לדבר באוטו.

הדבר היחיד שגבר על רעש המנוע והמזגן (הישראלי) היה החריקות מהרדיו "תדיראן" (סניו בדגמים מאוחרים) ששידר בעיקר VOICE OF PIECE ....

נראה לי שהכיסאות היו עשויים מזרע ממוחזר של גרבילים-מכיוון שאין חומר סינטטי שיכול להיות כל כך לא נוח-שלא לדבר על הדאשבורד וכפתורי האיוורור המצחיקים.

תשמע..אני בהחלט יכול להבין את ההתלהבות ההיסטרית שלך מהמכונית הראשונה שלך-כולם מתלהבים מזה.

המכונית הראשונה שלי לפני 10 שנים היתה טאלבוט סאמבה- זה לא אומר שאני טוען שהיא היתה מדהימה.להיפך-זו היתה גרוטאה שבסופו של דבר דירדרתי לתהום בחיפה (היום בנו עליה קניון....).

אתה מתלהב ממכונית שבלי שום כוונה להעליב-היא בערך אחת המכוניות הגרועות ביותר שעלו על כבישי הארץ.

המונח "סוברואיד" לא נוצר ע"י בעל אימפרזה טורבו- הוא נוצר בשנות ה80 המוקדמות ומסמל ישראלי מצוי אשר רוכש מוצר נחות (בחו"ל אין DL,ובקושי תמצא הנעה קידמית בסובארו,שלא לדבר על מנוע 1300....) אשר נמכר לו למטרת סיפוק צרכים מיידיים (אתה ידעת משאחת מהסיבות לכך שפוג'י תעשיות כבדות הסכימה להביא את המוצר לישראל למרות החרם הערבי ,במחירים האלה, היא שמימשל הליכוד דאז סייע בידה ע"מ ליצור אשלייה של חברת שפע-"מכונית לכל פועל"-אם אתה בכלל מסוגל להבין למה אני מתכוון....) ורואה אותו כטוב מכיוון שאינו מודע בכלל לקיום האופציות האחרות (אם לדוגמה היו מביאים לישראל ניסאן באותן שנים,היית נוכח שהן הרבה יותר אמינות מהסובארו המפוארת שלך).

בכנות,מפחיד אותי לחשוב שמישהו סוגד לסובארו שלו-אולי זה בגלל שאתה צעיר,אולי זה כי זה האוטו הראשון שלך,אולי זה בגלל שלאבא שלך היתה אחת-אני לא מזלזל באף אחד מהגורמים-אבל כדאי שתהיה בעלים של עוד כמה כלי רכב לפני שתוכל לשפוט באופן אובייקטיבי מה טוב ומה רע.לתת שיקולים לאהבת רכב שנהג אגד בן 50 (כולל כרס) היה נותן

("אהה....סובארו אמין...גרעפס....לא רואה מוסך.....עופר לוי...אוטו מטוס....סוחב טוב את המנגל והחבר'ה....") זו לא בדיוק הדרך.....

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7236 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...