Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה אני אוהב כ"כ סובארו DL.....הסיפור האמיתי.....

mcyossi
שימו לב! השרשור הזה בן 7236 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סובארו DL.

השם

האגדה

הנוסטלגיה.

לכל מי שלא יודע (ואני בטוח שאין כאלה כאן), אני למדתי לנהוג על סובארו DL.

אחחח, אני זוכר....

הגרגור המתוק עם ההתנעה,

הזחילה בפקקים

הזחילה בעיר

הזחילה מחוץ לעיר....

אני זוכר, היה כביש שבו מותר לנסוע 70, והמורה היה צועק עלי שאני אגיע לפחות ל-60, כדי שלא יכשילו אותי בטסט על חוסר בטחון.

אבל לא הצלחתי להגיע ל-60.... האוטו פשוט לא סחב.

הילוך רביעי (מה לעשות, תלמיד נהיגה), רגל עד הסוף והאוטו משייט על קצת פחות מ-60 קמ"ש תוך זלילת דלק מדהימה.

בקיצור, זה מה שאני זוכר מסובארו (ואני מצטער על איכות התמונה, לא מצאתי שום תמונה רלוונטית ב- WRECKED EXOTICS)

sub-1.jpg

היתה לי אלפא אדומה / היתה לי אלפא / היום אני נוסע / בדלתא לבנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אבל היום היא בערך במצב של עופר לוי :

מצורפת תמונה עדכנית לסמלון שלך :

473.jpg

למה הכוונה ב: "שמע בני מוסך אביך"?

חשבתי שהסובארו של אבא של יוסי לא היית במוסך :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא אומר שהסובארו DL היא המכונית המושלמת.

אבל בתור אוטו ראשון לנער ללא עבודה היא עדיין מלכה.

בכל מקרה אמרתי כבר שלא מעניין אותי איך האוטו נראה (ולדעתי זה אוטו יפה) וכמה היא עושה (לגבי מי שאמר אתה לא הצלחת להגיע ל60 אני בינתיים הגעתי ל130 בכיף).

בשביל מי שרגיל לנסוע על מכוניות חדשות שעולות פי 5 (ויותר) מהאוטו שלי אני לא מצפה להבין אותי (במיוחד חובבי צרפתיות למיניהם).

גם לא הייתי אופטימי לגבי השרשור הזה, ידעתי שזה מה שהולך להיות.

ולא משנה מה תגידו על הסובארו DL אני עדיין חושב שהיא מלכה.

ולגבי עופר לוי ואבי נמני, עד אליהם. מי שרוצה להמשיך לזלזל בהם מוזמן לפנות בהודעה פרטית ואז נקבע מקום מפגש מיוחד שבו אפשר להמשיך...בדיון....

***עריכה - התמונות מיותרות לחלוטין, תודה, ההנהלה***

והתמונה של עופר לוי עם זקן וכיפה מתוך הדיסק "שמע בני מוסר אביך" היא יותר רלוונטית?

אותה אפשר להשאיר?

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי, יוסי, יוסי...

צא מזה. היא לא מלכה ולא בטיח. היא מלכה בדיוק כמו שאבי נמני או עופר לוי או מושיק עפיה מלכים, ולא זכור לי שדם כחול זורם בעורקיהם (או דלק כחול במנועה...)

אבל תמשיך לחשוב ככה, זה בסדר. אתה פשוט לא חייב לשתף אותנו בכל דבר, אתה יודע.

ובנוגע לאיומים בסוף ההודעה שלך - נו, אתה כבר יודע איך אנחנו מתייחסים לאיומים בפורום הזה. (ואם לא - אולי אתה רוצה לגלות? :p )

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי, יוסי, יוסי...

צא מזה. היא לא מלכה ולא בטיח. היא מלכה בדיוק כמו שאבי נמני או עופר לוי או מושיק עפיה מלכים, ולא זכור לי שדם כחול זורם בעורקיהם (או דלק כחול במנועה...)

אבל תמשיך לחשוב ככה, זה בסדר. אתה פשוט לא חייב לשתף אותנו בכל דבר, אתה יודע.

ובנוגע לאיומים בסוף ההודעה שלך - נו, אתה כבר יודע איך אנחנו מתייחסים לאיומים בפורום הזה. (ואם לא - אולי אתה רוצה לגלות? :p )

רוני

איפה אתה רואה איום?

רק אמרתי שמי שרוצה להמשיך לזלזל בפומבי על אבי נמני ועופר לוי מוזמן לעשות זאת בהודעה פרטית ולאחר מכן אם ירצה נוכל להמשיך את הדיון באופן אישי.

יוסי.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב.

אחרי שקבענו שיאים חדשים, הגיע הזמן לסיים את השרשור הנוכחי ולהכניס אותו לFAQ של הפורום תחת השרשור ההזויי ביותר EVER.

תודה והמשך יום נעים לכל המשתתפים.

אריאל,

מזועזע.

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדיון פה "קצת" מוזר. :roll:

אני גם התלהבתי למדי מהרכב הראשון שנהגתי עליו, פיאסטה 81 אם אני זוכר נכון את השנה שלה. (היו לאמא שלי כמה פיאסטות אני כבר לא זוכר מה היה לה שאני נהגתי) .

התלהבתי מהרכב כי זה מה שנתנו לי לנהוג לאחר שעברתי טסט, (בשאר הרכבים בבית אסור היה לי לגעת במשך החצי שנה הראשונה של הרישיון שלי). אז נכון שמ-מ-ש התלהבתי להסתובב עם הפיאסטה הזאת, אבל ידעתי שאחרי הכל היא לא ממש אוטו מושלם ולא פתחתי מועדון מעריצים לבעלי פיאסטה מהדור הנ"ל (אגב גם היא תחבורה זולה ורכב נחמד לנהג חדש, היא פשוט לא זזה לא משנה מה תעשה :lol: ). ולדעתי זה ההבדל שאתה צריך לעשות. האם הרכב הזה נכון בשבילך? בהחלט. אם אין לך עבודה, עדיף ללכת על רכב אמין כמה שיותר. אגב לגבי האם היא זזה או לא, אל תמהר לנסוע 130 קמ"ש ועוד אי אילו דברים אין לך מושג אין לנהוג עדיין.

הרכב הראשון שקניתי מכספי גם היה סובארו, ולו כבר היה מועדון מעריצים שקניתי אותו, הוא באמת היה ראוי לכל מילה של הערכה, שהגיע אליו מכל כיוון אפשרי, GT טורבו 99:

guy_gt1.jpg

guy_gt3.jpg

אז לסיכום תהנה מהרכב הראשון שלך, לי לקח ה-ר-ב-ה יותר זמן עד שקניתי רכב ראשון משלי, רכב משלך זה תמיד כיף. אבל תעשה את ההבדל.. הוא שלך, הוא ראשון, אתה נהנה שיש לך אותו הוא נכון למצב שלך כרגע, מלכה ואי אלו סופרלטיבים בסגנון הנ"ל - לא ממש. זה שאתה אוהב אותו - ברור, אין סיבה שלא זה הרכב שלך. אבל זה שיש לך אותו לא הופך אותו אוטומטית לרכב הטוב בעולם.

גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה אתה רואה איום?

רק אמרתי שמי שרוצה להמשיך לזלזל בפומבי על אבי נמני ועופר לוי מוזמן לעשות זאת בהודעה פרטית ולאחר מכן אם ירצה נוכל להמשיך את הדיון באופן אישי.

כן, וכשפריצקי אמר "צריך להרוג אותו, להפיל אותו, לתפור לו תיק" הוא התכוון לשבת ולתפור תיק עור איכותי בשביל פורז :p

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנאדם מה כל פעם כולם ישתפו אותו?הוא אוהב סובארו מה לעשות הוא מתפעל מהשושלת אז מה

שמע , אם כבר כולם ישתפו אותו , אני חושב שהכי מתאים יהיה עם edonkey... :twisted:

תומר , אל תצחק יותר מדי , "אטוס על 90" - הוא התכוון ליונדאי אטוס ,שעוקפת אותו מדי פעם ,אפילו על 90.

יוסי - מה קרה להוא שהבטיח לנסוע לפי החוק וכו' ? כבר 130 ? בטח עברת קורס נהיגה מתקדמת באדיבות "Fuji heavy industries" .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7236 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...