Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיה בהילוכים ביונדאי גטס 2005

benik2
שימו לב! השרשור הזה בן 4466 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ספי אני לא בא להתווכח איתך מהסיבה הפשוטה שאתה יודע יותר טוב ממני על גירים אוטומטיים.

אין קשר כמעט בין גיר אוטומטי בגטס לגיר אוטומטי בסונטה.

נכון, הגיר אצלי הוא מבית מיצובישי.

איפה לדעתך מוסכים מורשים של יונדאי משפצים גירים אוטומטים?

במכוני גירים אוטומטיים כמוך, בגלל זה ייעצתי לבחור רק לאבחן את התקלה במוסך המורשה ולא לתקן אותה שם.

אבל מכונה ייעודית להחלפת שמן?

הוראה חד משמעית (שאני מכיר) מבית יונדאי היא: החלפת שמן גיר כוללת מתבצעת בעזרת מכונת לחצים ולא כנהוג בשאר הממסרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה

ביקשו ממני במוסך מורשה יונדאי 650 שקל על בדיקה ממוחשבת לגיר הגיוני?

שאלה שניה בעל מוסך מורשה של מיצובישי שאני מכיר אמר שאוכל לעשות אצלו בדיקה והוא יעשה לי בחינם בדיקה ממוחשבת

השאלה אם יש הבדל בין בדיקה במחשב של מכון מורשה או במחשב של מוסך רגיל... ( כלומר מורשה חברה אחרת)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביקשו ממני במוסך מורשה יונדאי 650 שקל על בדיקה ממוחשבת לגיר הגיוני?
מוגזם, לא מאמין שמוסך מורשה יוותר על סכום כזה, אצלי הבדיקה לא עלתה גרוש (יכול להיות כי אני מטפל שם?).

שאלה שניה בעל מוסך מורשה של מיצובישי שאני מכיר אמר שאוכל לעשות אצלו בדיקה והוא יעשה לי בחינם בדיקה ממוחשבת

השאלה אם יש הבדל בין בדיקה במחשב של מכון מורשה או במחשב של מוסך רגיל... ( כלומר מורשה חברה אחרת)

זה לא 100% אבל יונדאי ומיצובישי חברות מאוד טובות מאז תחילת דרכה של יונדאי ועד היום, המנועים והגירים של יונדאי ומיצובישי פותחו בשיתוף שתי החברות ואף חולקים את אותם תקנים -ומחלות-. אז סביר שיהיה אפשר לאבחן את הגיר במוסך של מיצובישי במיוחד שבנוסף היבואן כלמוביל אחראי גם ליונדאי וגם למיצובישי.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז ככה לאחר בדיקה ממוחשבת של הגיר ונסיעת מבחן של הבוחן לא נמצאה תקלה בגיר !

נאמר לי לעשות החלפה של שמן הגיר הקיים במכונה מיוחדת לנושא לא כמו שעשו לי במוסך הלא מורשה

הייתי נוכח בהחלפה מין מכונה מיוחדת שמכנינסה שמן מחוברת בצינורות למיכל השמן גיר מנקה אותו ואז מכניסה שמן חדש כרגע לא שמתי לב לבעיה ( על אף שהיא מופיעה פעם בכמה נסיעות )ֿ

השאלה שלי היא אם זה יופיע שוב מה עלי לעשות הרי בדקתי את הגיר כמו שהמליצו לי פה מה עוד זה יכול להיות ??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה שלי היא אם זה יופיע שוב מה עלי לעשות הרי בדקתי את הגיר כמו שהמליצו לי פה מה עוד זה יכול להיות ??

קודם כל חזור לדווח גם אם הבעיה לא חזרה כדי שכולנו נוכל לדעת להבא את הפתרון שלך או חלילה מה לא פתר את הבעיה. בכל אופן, במידה והגיר ממשיך בשלו, בקש בדיקה ויזואלית של כל חיבורי הגיר החיצוניים (ידית הילוכים, כבל ידית, בורר הילוכים וכן הלאה) על ידי מכונאי מיומן (לא חשמלאי).

אני לא יודע איך זה בגטס אבל אצלי בסונטה ישנו מסנן שמן גיר חיצוני שאותו הייתי מחליף בשלב הבא אך שוב אין לי שום מושג אם קיים מסנן שכזה גם בגטס שברשותך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכבר רשמתי לך בקש ממוסך שמכיר את הרכב לבצע בדיקה ויזאולית לחיבוריו החיצוניים של הגיר, במידה והכל תקין שאל לגבי הימצאות מסנן שמן גיר נגיש וקל להחלפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום
טוב אז אין שיפור הבעיה חזרה על עצמה ... ממש עובד עצות....

אם יש עוד איזה משהו שמישהו יכול לעלות בדעתו אני אשמח

ושוב תודה .

אני חוזר על ההצעה שנתתי לך בתחילת השרשור - צור קשר עם ספי מגירים אוטומטיים סגולה וגש אליו לבדיקה. אם הוא לא יוכל לפתור לך את הבעיה, באמת יהיה טעם להרים ידיים :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יונדאי גטס שמוציא את הגיר לניוטרל במאה מעיד על תקלה מכנית בתוך הגיר. חיישן תקול היה גורם לגיר לרדת במכה להילוך שלישי (חירום). אם טרם שיפצו את הגיר, אז עכשיו הגיע הזמן. אם הגיר שופץ לא מכבר, יש סיכוי לתיקון קל יותר מתיקון חלקי.

לא כל כך נעים לי להגיד, אבל אמרתי לך.

החלפת שמן לגיר יונדאי שעשה למעלה מ 100K ויוצא לניוטרלים - זה כמו כוסות רוח למת. זה עוזר רק למי שמבצע את העבודה - לא למי שמשלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב שמח להודיע על פתרון הבעיה הייתי במוסך יונדאי בת"א לאחר שעתיים של בדיקה יצא המכונאי והודיע לי שנמצאה הבעיה חיישן מסויים תקול החיישן הוחלף האוטו נוסע כרגיל עלות 450 שח שירות וייחס מעולה ממליץ בחום

תודה לכולם על העזרה והתמיכה !!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4466 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...