Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מראה קרבי :)

Carmageddon
שימו לב! השרשור הזה בן 4522 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ודווקא דיי בקלות מצאתי את הטריק, מגיעים ממש בסוף לפני הסגירה ועדיף ביום גשום וקר - מכמה סיבות:

1) הבוחנים רוצים כבר הביתה.

2) הצמיגים רטובים ונראים במיטבם - לא האמנתי אבל כל הצמיגים עברו אפילו הזוג הישן שבא עם האוטו :) הם רואים את המותג מישלין, פירלי וכמעט אוטומטי מעבירים את הצמיגים.

קודם תפעיל את זה על רוצחים, ואז אולי נתקדם לאנסים, וכך הלאה עד לפיראטים? (ארה"ב כבר לא רחוק משם אגב) 8)

אם הרכב שלך עבר בקומבינה והצמיגים שלך לא תקינים אתה רוצח (שעדין) לא הורשע! מה קשה לך להבין שטסט לא נועד לגבות ממך כסף ולתת לך שנה של נסיעה, טסט בא לתקן ליקויים הכרחיים לנסיעה תקינה ובטוחה שלך והנוסעים מסביבך! אני מרגיש שכל השרשור הזה מנוהל על ידי ילד בן 8! לא להאמין שאדם בוגר, לכאורה, בעל תבונה בסיסית אומר כל כך הרבה שטויות ומראה זלזול בכל מה שקשור במוטוריקה וחיי אדם!

אני לא יודע מה עוד צריך להאמר או להעשות על מנת שמשהו יחלחל לך בין האוזניים למח!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 183
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני מנסה לדמיין שוב ושוב את צומת סגולה,ואני לא מוצא שום פניה,משום כיוון,שאפשר לקחת ב-80 קמ"ש,ועוד בגשם!

מאיפה הגעת ולאיזה כיוון נסעת?

גם למכונאי יש עלויות. אתה יודע,בסופו של דבר לא כל בעיה אפשר לפתור בקלות וחלקים צריך לקנות.

אגב,אני לא חושב שמלמדים בקורס מכונאות לתקן עצמות שבורות או לעשות החייאה.

כביש 40 מכיוון דרום פנייה שמאלה לכפר סבא - בכביש יבש אפשר לקחת אותה ב 80.

בגלל שביקשת, מצאתי את התמונות שלקחתי אז - לצערי לא צילמתי את החור בגדר ההפרדה של אי התנועה שעשיתי - לקח להם בערך חצי שנה לתקן אותו! :twisted:

אגב - לזה ששאל למה אני לא עושה וידאו חדש - בגלל הסיבות הכלכליות שפירטתי, כי עלויות התיקונים והחלפים בישראל גבוהות מדיי :(

img20110514124634.jpg

img20110514124617.jpg

img20110514124602.jpg

img20110514124555.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תקנה רכב שטח !!!

נניח ואתה אמיתי, אם בעיר אתה לא מסוגל להבין כמה אתה פוגע באחרים, בשטח אתה בכלל לא תבין.

השטחים סביב פתח תקווה (יש לי הרגשה שלא תיסע למישורי פארן) הם שדות, הם פרנסה של אנשים.

אנשים כמוך משתוללים בשטח בלי הכרה, מסכנים מטיילים אחרים, והורסים פרנסה של אנשים.

אני מדמיין אותך שם על ג'ימני בשבת, אין סיכוי שאתה לא דורס רוכב אופניים.

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם תפעיל את זה על רוצחים, ואז אולי נתקדם לאנסים, וכך הלאה עד לפיראטים? (ארה"ב כבר לא רחוק משם אגב) 8)

אילו היינו בארה"ב , היו חברי הפורום כבר מבצעים עליך citizen's arrest , ויפה שעה אחת קודם - אתה פצצה מתקתקת.

ספר לנו בבקשה באיזה מכון רישוי הרכב שלך עבר טסט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אילו היינו בארה"ב , היו חברי הפורום כבר מבצעים עליך citizen's arrest , ויפה שעה אחת קודם - אתה פצצה מתקתקת.

ספר לנו בבקשה באיזה מכון רישוי הרכב שלך עבר טסט.

למה שאספר? די לך לדעת כי עברתי אני חושב :)

לגבי Citizen's arrest - ברוב מדינות ארה"ב צריך להיות עד ראיה, ואגב אני חושב שתאונה לא תתקבל כתירוץ לפגיעה בחירויות החוקתיות של אזרח אחר :)

אל תקנה רכב שטח !!!

נניח ואתה אמיתי, אם בעיר אתה לא מסוגל להבין כמה אתה פוגע באחרים, בשטח אתה בכלל לא תבין.

השטחים סביב פתח תקווה (יש לי הרגשה שלא תיסע למישורי פארן) הם שדות, הם פרנסה של אנשים.

אנשים כמוך משתוללים בשטח בלי הכרה, מסכנים מטיילים אחרים, והורסים פרנסה של אנשים.

אני מדמיין אותך שם על ג'ימני בשבת, אין סיכוי שאתה לא דורס רוכב אופניים.

ממש לא אכפת לי - אם זה שטח פרטי - אז שיגדרו אותו! אם לא מגודר ומשולט, אז לא מעניין אותי.

לגבי הרוכב אופניים - מחשבה מעניינת, בשטח אין אנשים ועדי ראייה מה עשה מה :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שבקרוב יהיה לנו ייצוג(שלילי) בפרס דרווין.

don't drive faster than your guardian angel can fly

ההונדה סיויק מטוס.

הונדה סיויק שנת 97 אוטומטית,, מאוד מהירה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאד מקווה שפותח השרשור לא כותב את הדברים ברצינות. אם הוא רציני וחושב כמו שהוא כותב, צריך להרחיק אותו מהחברה. הוא סוג של פצצה מתקתקת.

האם יש אפשרות לגלות מי זה ולדווח עליו?

SUBARU FORESTER SH

ALFA ROMEO 156 TS2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול, אני חושב שאפשר בקלות לגלות מי הבנאדם מאחורי היוזר הזה. ניתן לראות כי מתחת ללוחית רישוי יש מדבקה של מוסך\מכון רישוי עם מספר טלפון, 08-9471245. לדעתי אפשר לברר דרך המקום מי ה"לקוח עם האיביזה החבוטה".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסך רון וגם אור ס. יודעים מיהו.

Carmageddon, אתה ודאי סבור שאתה שנון ונבון, אבל האופן בו הצגת והפללת את עצמך בהודעותיך מעיד אחרת.

כבר ראינו אנשים מורשעים על סמך פרסום עצמי ברשת. (הדבילים מעכו עם ה- BMW, למשל).

לטובת כולנו - סע בזהירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואו, תודה! עבר המון זמן מאז השרשור הזה - שכחתי לעדכן, אבל נראה שלעולם כבר לא אקבל קנס על הנסיעה ההיא - זה היה בשיא הלילה, אחרי שנסעתי לפחות 10 אדומים בתל אביב (הכבישים פשוט היו ריקים ולא היה כל טעם לחכות כמו מפגר), אז זה הפך להיות לפעולה אוטומטית.

לאחר המקרה ההוא שכבר ציפיתי לדוח, אני חושב פעמיים לפני שעובר באדום - בד"כ באזוק שאני מכיר את הרמזור שאין שם מצלמות.

תשמע, אתה מפתיע כל פעם מחדש.

אנשים כמוך זה בדיוק הסיבה שכשאני נכנס לצומת ריקה בלילה אני מעט בצורה דרסטית גם אם הרמזור ירוק, ולו בשביל לוודא שאין אף פסיכי כמוך ששועט לתוך הצומת באור אדום, רק כי אין לו טעם "לחכות כמו מפגר".

.I Rock, There For I Am

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא אכפת לי - אם זה שטח פרטי - אז שיגדרו אותו! אם לא מגודר ומשולט, אז לא מעניין אותי.

לגבי הרוכב אופניים - מחשבה מעניינת, בשטח אין אנשים ועדי ראייה מה עשה מה :twisted:

אם הייתה לנו אכיפה נורמלית במדינה אנשים כמוך מזמן כבר היו יושבים מאחורי איזה סורג.

כל שבוע רוצחים פה אנשים תמימים ובורחים, ואתה עוד כאילו אומר שזה בסדר.

גם אם הפסדת בהתערבות או משהו כזה ואתה יוזר פיקטיבי, יש גבול לטמטום.

VW PASSAT 1.8T

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפותח השרשור

די נמאס כבר מהשטויות שלך! לך תמצא תשומת לב במקום אחר במקום לעצבן פה את כל הפורום. ממליץ לך על פורום גריטה.

זה פורום נורמטיבי ואם אין לך דברים נורמלים לרשום אז אתה לא חייב. עברת טסט? כל הכבוד אז זהו אין עוד זכות קיום לשרשור הזה שנפתח בגלל שרצית לדעת אם תוכל לעבור טסט עם הפח זבל שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותר ניראה מראה " פחי " מאשר "קרבי ".

אך אתה בכלל מעיז להעלות את העגלה הזו ולהשקיע בתמונות ובלבול שכל תוך בזבוז זמן הקוראים

על הסיאט הזו שנראת מ 1948 , מה אתה חושב שאתה מציג את ה "מונה ליזה " ? :-D

רק שלא תלך למוזיאון ישראל ותבקש לעשות תערוכה .....

יש לנו בפורום מאזדה 3 מטופחת שקוראים לה "אלינור"... אז זו "ברכה".

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאור כמות ההודעות הלא הגיוניות שאותו משתמש כותב, הגעתי למסקנה שזה יוזר פיקטיבי וכל מטרתו בפורום היא להלהיב את זעם המשתמשים. לא חושב שצריך לקחת את הדבר הזה ברצינות, או לחילופין להרחיק אותו מהפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4522 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...