Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מראה קרבי :)

Carmageddon
שימו לב! השרשור הזה בן 4483 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם כבר העלת את נושא שרשורי העבר שלו, השרשור הבא שווה קריאה (שרשור מ2009):

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=296993

תשמחו לגלות שגם בלימות חירום הוא לא יודע לבצע בעקבות תאונה קשה שגרמה לו לרסק רכב שכור לתוך מעקה בטון,

Carmaggedon עם כישורי נהיגה כמו שלך מאוחר מדי לנהיגה מתקדמת, מה שאתה צריך נקרא נהיגה מונעת,

ב"ה אותך אני לא אפגוש על הכביש,

יקיר.

MX-5 NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 183
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא, כי אני יודע שמהיום אני לא מתקרב לעיר הזאת :lol:

נראה לי הוא מחליף את הפסיכי המהולל שהתחיל לאיים פה על כל הפורום שאבא שלו נסע במרצדס ואמר ביי אחרי כל הודעה.

איפה הוא באמת?? מה קורה עם הסמארט שלו? הוא כבר שיפצר אותה לטנק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

האמת שעם הדפורמציה שעשית לרכב שלך, אפשר לאתר אותך גם ב-google earth כדי לדעת לאיפה לא להגיע. "פסל סביבתי".

אני דווקא מאמין שאתה אמיתי ומקווה שלא ינעלו פה, אולי בכ"ז תלמד משהו ותפסיק להיות מחדל על 4 גלגלים.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשפט הזה (מתגובה 5 בשרשור שקישר אליו yakirmac):

ומאז בכל הזמן שאני נוהג רק מתחזקת התחושה שלי שלי כלום לא יכול לקרות...

פשוט מפחיד. אנשים שחושבים בצורה כזאת לא צריכים להיות על הכביש, נקודה.

לפותח השרשור, אני מציע שתקרא כאן. נשמע מוכר?

"ai motoare capul doare"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צורת עבודה כזו מאפשרת לי לעבור מסלולים בדיוק על סנטימטרים מרכב מאחוריי, כי אני רואה בקלות גם מקדימה וגם מאחורה בו זמנית כמעט (בשינוי פוקוס עיניים).

לגבי העיוותים 0 אכן זה קיים אך פשוט לוקח זמן להתרגל, ואז מרגע שאתה רגיל לזה, ויודע בדיוק איפה קצות הרכב שלך נמצאים תוך כדי עיוות - אין שום בעיה לחתוך מכוניות עם סניטימטרים בודדים מאחור!

אתה מודע לכך שאתה פשוט חותך אנשים על שמאל ועל ימין, זו לא "צורת עבודה" זה "סוג של טמטום".

בזמן שאתה חושב שנכנסת לנתיב סנטימטרים ספורים מהרכב שמאחוריך הנהג ברכב המדובר חוטף התקף לב, בולם חזק ומקלל כאילו אין מחר.

אבל אל תדאג, אם תמשיך בסגנון הכתיבה והנהיגה הנוחכיים בסוף יהיה לך "מגזין רכב" אינטרנטי, תוכל לקרוא לעצמך כתב רכב ולקחת רכבים חדשים לנסיעות מבחן.

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו רק ראיתי את הסירטון של התאונה.

מה שמצחיק אותי בסירטון זה שאתה אשם ב 100 אחוז ולא רק שניכנסת ברכב השחור אלה גם המשכת לינסוע.

בדרך כלל כשפונים נגיד שמאלה ופיתאום מרגישים תאונה תפיקה או אפילו צופר של רכב אחר ישר מושכים לכיוון השני (ימינה)

במיקרה שלך לא רק שניכנסת ברכב השחור אלה גררת אותו איתך כמה מטרים טובים, אפילו לא ניסיתה לחזור לנתיב שלך לאחר שנישמע הבום פשוט המשכת ליפנות כאילו אין שם רכב שאתה גורר איתך.

לדעתי אתה צריך לעשות שוב תאוריה וטסט, לעשות סיבוב עם הגרוטאה שלך בבית לבינשטיין ליראות אנשים שלא יתמזל מזלם בכביש, ואז לשבת יום יומיים בבית לחשוב ולחזור למוטב.

רז...

אההה ולהפסיק לשחק במישחק GTA

ניראה לי שאפשר לינעול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מאמינה למראה עיני שהשרשור הזה הגיע ל 6 עמודים עד כה.

:roll:

:digging:

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומנם תגובות רק מאריכות את השירשורי הטימטום של קארמהגדון

אבל הייתי חייב להגיב זה פשוט מדהים_אנישטיין צדק -אין גבול לטיפשות!

חחחחחחחחח

פאסאט 1.8T-מלמדת אותי מה זה רכב:twisted:

מיצובישי קולט99-יפנית מתוקה :mm_wink:-נמכרה לידיים טובות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו, זה פשוט הזויי :shock:

קרמגדון, בכל תגובה שהעלית, הראית (ניסת לפחות) את עצמך כמישהו שמבין עניין ויודע מה הוא עושה וכו׳ אבל אתה כל כך הזויי ולא מחובר למציאות שאתה שוכח שכל מה שאתה ״יודע״ הוביל אותך למספר לא קטן של תאונות (אשר מספרו הזויי בעצמו).

להיכנס לנתיב סנטימטרים מהרכב השני זה ניראה לך ״לנהוג טוב״? אתה רציני?! זה נקרא ״לסכן״, זה נקרא לפגוע (אם לא ברכוש אז בהתקף לב של הנהג השני), זה פשע! (רוצה דוגמא?! רכב שחור אומר לך משהו?!)

אתה מסוכן! מסוכן! מסוכן! לא לעצמך אלא לשאר האזרחים שחיים פה! הכביש לא שלך לא של אבא שלך ולא של סבא שלך אז תתחיל להתנהג בהתאם.

אני פשוט בשוק ממך, חשבתי שרק בבתי חולים לבריאות הנפש יש אנשים כאלא!

אני מאוד מקווה שהיום בו ישללו לך את הרשיון יגיע בהקדם האפשרי, למעני, למען המשפחה והחברים... בעצם למען כל מדינת ישראל!

וכמו שפיתגם סיני עתיק אומר: "אם אין לך משהוא חכם להגיד - תגיד פיתגם סיני עתיק אמר"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומהי נהיגה סבירה?

(אגב מה תעשה על הכביש כשתיתקל בי?)

1. לא הנהיגה שלך, זה בטוח.

2. סביר להניח שאשמור מרחק של לפחות קילומטר. מה גם שמהיום אני מתרחק כמו מאש מכל סיאט לבנה שאני רואה, רק בשביל הסיכוי המינימלי שזה אתה בפנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מאמינה למראה עיני שהשרשור הזה הגיע ל 6 עמודים עד כה.

:roll:

:digging:

ל'

+ 1

את כ"כ צודקת, שאם אני כבר מפרסם פה תגובה - זה עם ציטוט שלך.

עכשיו רק ראיתי את הסירטון של התאונה.

מה שמצחיק אותי בסירטון זה שאתה אשם ב 100 אחוז ולא רק שניכנסת ברכב השחור אלה גם המשכת לינסוע.

בדרך כלל כשפונים נגיד שמאלה ופיתאום מרגישים תאונה תפיקה או אפילו צופר של רכב אחר ישר מושכים לכיוון השני (ימינה)

במיקרה שלך לא רק שניכנסת ברכב השחור אלא גררת אותו איתך כמה מטרים טובים, אפילו לא ניסיתה לחזור לנתיב שלך לאחר שנישמע הבום פשוט המשכת ליפנות כאילו אין שם רכב שאתה גורר איתך.

לדעתי אתה צריך לעשות שוב תאוריה וטסט, לעשות סיבוב עם הגרוטאה שלך בבית לבינשטיין ליראות אנשים שלא יתמזל מזלם בכביש, ואז לשבת יום יומיים בבית לחשוב ולחזור למוטב.

רז...

אההה ולהפסיק לשחק במישחק GTA

נראה לי שאפשר לנעול.

רז, תעקוב אחרי ה *** ומה שהוא כותב, ה-*** הרים בלם יד כדי לפנות ימינה לחניה, ולכן הוא לא יכל לתקן. (והוא עוד חושב את עצמו לסופרמן).

אני רק רוצה ומקוה, שהנפגע בתאונה (הרכב השחור) קורא כאן, זה יעזור לו קצת...

"נראה לי שאפשר לנעול..." בקשר להערה הזו, אני לא ממליץ למנהלי הפורום מה לעשות, אבל אולי הם בכוונה משאירים כדי שאחרים יידעו איך לא לנהוג.

:idea:בכביש אל תהיה צודק, היה חכם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אני מצטער לנפץ לכם את האשליה, הבחור אמיתי לחלוטין ולא מדובר בבדואי תושב דרום הארץ, אלא דווקא בבחור נחמד משכיל ומבין עניין.

אני זה שהמליץ לו על התקנת מערכת גז, דיברנו בטלפון שיחה לא קצרה בכלל.

יוחאי, הכתבה בכלבוטק הינה מגמתית שקרית ומישהו מימן אותה ע"מ לקדם משהו לא ברור, אני עוסק בתחום הגז לא מאתמול בבוקר ויכול להוכיח לך שהכל קשקוש במיץ עגבניות, חצי מהנאמר שם אין קשר למציאות, בדיוק כמו בכל דבר אחר שמוקרן על מסכי הטלויזיה, זה נועד אך ורק לתת לכם עוד עניין בחיים.

כאמור, אני המלצתי לו להתקין מערכת, לאחר שאני מכיר מספר רכבים דומים לשלו (לאו דווקא איביזה, אבל רכבים מהקונצרן בעלי מנוע זהה שעובדים יפה עם המערכות), אין לי שום אינטרס ואו רווח מהעניין אם תתפלא לשמוע, ככה שהאוטו שלו לא יעוף לשמיים אלא רק יסע בחסכנות יתר.

לעניין כל אותם המלעיזים שקראו לו קמצן, הבחור הולך להוריד כ8K ש"ח על התקנת מערכת גז, ככה שקמצן הוא לא, אבל חכם הוא כן, אני אישית לא רואה סיבה מיוחדת לרוץ לתקן מכות פח שאינן מפריעות לתפקוד הרכב, מדובר פה בהוצאה כלכלית מיותרת, יתכן כי מחר מיודענו יחנה את רכבו בחניון ציבורי לאחר התיקון, ואיזו עגלת קניות תפגע ברכבו ותיצור שוב מעיכה, זה באסה, אתם מוכנים לחיות מסביב לרכב שלכם, אבל יש אנשים שמעניין אותם שהרכב יסע בצורה בטיחותית וזהו, כמוני למשל (רק שאני גם מקפיד על נקיון הרכב בכללי, להבדיל ממיודענו).

ככה שאני ממש לא מסכים עם כל ההכפשות שלכם לגבי מצב הרכב שלו, סהכ בנאדם עם השקפה מעט שונה משלכם, נכון זה מוזר אבל בהחלט מותר.

ולגבי עניין הנהיגה שלו בכבישים, הוא עוד ירגע אני בטוח בזה, לא נכנס לזה בכלל הזמן רק יעשה את שלו.

מה שכן, אצטרף בחום להמלצה של איתמר_ג לעניין רכישת רכב שטח, אם מישהו לא הבין, אני בעבר הייתי די דומה לפותח השרשור, כיום יש לי ג'יפ ועל הכבישים אני נוסע מאוד רגוע, כי את כל האגרסיות אני שומר למקומות אחרים.

נוסף על זאת, הפיאט פנדה 4על4 שהייתה שלי בעבר, מוצעת כעת למכירה שוב, יתכן וזו תהיה אופציה נפלאה למיודענו.

שיהיה לכם ערב מקסים "נטול טרולים"

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4483 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...