Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מראה קרבי :)

Carmageddon
שימו לב! השרשור הזה בן 4482 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני נוסע בשבילי חצץ - הוכחתי לעצמי כבר שאני מגיע לפני אלו שפנו בכביש רגיל בכ- 5 שניות, וזה גם הרבה יותר כיף!

.

שמע, אתה גדול! אין דברים כאלה :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 183
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

חברים, לא להתעצבן בבקשה.

אם הבחור הזה לא היה נולד היו צריכים להמציא אותו.

לא צריך לאחל לו כלום, אל תהיו אכזריים, הברירה הטבעית תעשה את שלה.

קרמאגדון או איך שלא תכנה עצמך, תמשיך לחיות בסרט שלך, תהינה מהאופטימיות כי אישית אני לא בטוח לאן תוביל אותך, נצל כל זמן שיש לך רק תשתדל בבקשה לא לשתף אחרים בגורל פחות אופטימי אם יבוא, את זה באמת תשתדל שמור רק לעצמך :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיזור פתח תקוה, למה אתה רוצה פגישת Head-On פגוש על פגוש? :-P

לא, כי אני יודע שמהיום אני לא מתקרב לעיר הזאת :lol:

נראה לי הוא מחליף את הפסיכי המהולל שהתחיל לאיים פה על כל הפורום שאבא שלו נסע במרצדס ואמר ביי אחרי כל הודעה.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים לא צריך לגלוש לפסים לא נעימים.. הבנאדם אוהב את הרכב שלו מתפרק ומלוכלך, זאת לא בעיה שלנו. בואו רק נקווה שלא נצטרך לחלוק עם הבחור את אותו הכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אנחנו, ולא אף אחד אחר שהוא חף מפשע.

שיחלוק את כל התאונות שלו עם קירות בטון, או מקסימום עמודים.

הבעיה שבישראל (בפרט בפתח תקווה) זה אחרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב,

השרשור הזה: http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=3230529#post3230529 ננעל בדיוק 2דקות לפני שסיימתי לכתוב תגובה :(

אז לכל אלו שרוצים שאני אבזבז אלפים לתקן דלתות פגושים וכו בכלל בלבול בין הגדרה של "אסתטיקה" ל "בטיחות":

הייתי היום במכון טסטים ודיברתי עם כמה שראו את הרכב.

נאמר לי שלא יהיה צורך בכלל להחליף שום דבר! (כל עוד הדלתות נפתחות ונסגרות), רק לסדר טיפה כנף ימין שקצת חופשית, וינקר שחסר וזהו!!!

אפילו גלגלים לא צריך להחליף והג'אנטים זה לא משנה בכלל.

ולאלו שרצו לראות יותר איך הרכב נראה - הנה תמונות:

20120103155412.png

Uploaded with ImageShack.us

20120103155830.png

Uploaded with ImageShack.us

בקיצור, נראה כאילו בדיוק יצא משדה הקרב :twisted:

אני אוהב את המראה הקרבי 8)

אני אטפל במשיכה של ההגה וכל מה שהומלץ בנושא ובכנף.

מעבר לכך שום דבר כל עוד צריכת הדלק תחזור להיות תקינה (למעט התקנת מערכת גז אם הכל בסדר עם דלק רגיל).

מודה על העזרה והעצות הענייניות לאלו שנתנו :)

ותיהנו מהמידע לגבי מעבר טסט, והתמונות! אם הייתי עושה לפני הגשם, הייתם רואים מראה הרבה יותר מלוכלך ויפה :)

הייתי רוצה להתקין פגוש מתכת קידמי שיחובר ישירות לשלדה, כולל מגן גחון, ויאפשר לי להזיז דברים שמפריעים לי ללא פגיעה בפלסטיקה המסכנה - כמו שיש בג'יפים. מישהו יודע איך/איפה עושים את זה?

לא פעם הייתי צריך להזיז שערים, פחים וכל מיני דברים עם הפגוש.

ואגב, חלום קטן שלי לאוטו הישן שלי יום אחד (כשיהיה כאוטו רזרבי בלבד ולא עיקרי):

לעשות משהו דומה לזה:

95117621.jpg

רק שאני רוצה לקשור סכינים ושיניים מסתובבות לרצועת הטיימינג, לאפקט יותר יפה :twisted:

הייתי רוצה להתקין פגוש מתכת קידמי שיחובר ישירות לשלדה, כולל מגן גחון, ויאפשר לי להזיז דברים שמפריעים לי ללא פגיעה בפלסטיקה המסכנה - כמו שיש בג'יפים. מישהו יודע איך/איפה עושים את זה?

לא פעם הייתי צריך להזיז שערים, פחים וכל מיני דברים עם הפגוש.

תגיד חבוב מה לא בסדר איתך , זה העולם האמתי לא משחק מחשב או סרט אתה יכול להפגע או יותר גרוע לפגוע במישהו אחר :-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני שואל: היכן המנהלים?

ובערבית רצוצה: הדיש אל יוזר-מפתוח ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תדמיינו לרגע עד כמה טיפש האדם הממוצע, עכשיו תבינו שחצי מהאנושות עוד יותר טיפשה. 8)

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע מה אני אגיד לך כל התשובות שלך אופטימיות!

יצא לי להציץ במספר הודעות שלך בפורום הזה ואתה אשכרה קלמזי. אתה יודע מה זה קלמזי? הרשלה!

פתחת שרשור על תאונה ושאלת מי אשם בה? עכשיו נחמד לראות שכל השפשוף על הצד הימני שלך זה של הנהג עם הרכב השחור שנכנס בך בגלל פנייה לא קשורה לחיים בגלל מחשבה שאתה נהג ראלי.

גבר צא מהסרט שאתה חי בו, אתה מנסה לשכנע את עצמך שאתה צודק ושעברת קורס נהיגה מתקדמת. אם ככה אתה נוסע בצורה מתקדמת השם ירחם אותנו.

אתה די מעצבן, ואני מתאפק לא לכנות אותך אוטיסט אנטיפט כי מאיך שאתה עונה, ומהתשובות שלך אפשר להבין שאתה כזה.

תקן את הרכב שלך או שתלך ותקנה A1 כמו שתיכננת, הרי בתור מהנדס תוכנה אתה יכול.

נהגים כמוך מעצבנים אותי, ואני מחכה לרגע שתעשה טעות ותחשוף את מס' הרכב שלך כי אני מעוניין לשלוח אלייך בוחן רכב.

כמו שידוע לך נוכחות בוחן רכב זהו קנס אוטומטי של 1000 ש"ח עוד לפני שהבוחן בכלל התבונן לך על הרכב.

מעניין אותי לראות כיצד תסביר לו את נהיגת הראלי שלך על הכביש, וכמובן תספר לו איך עברת טסט.

מנהלים לדעתי תנהלו את השרשור הזה מכיוון שהאדם הזה הוא בושה וחרפה לאוהבי הרכב וגולשי הפורום הזה.

לא נראה לי, לפי התוצאות ביקור מכון היום, אין לי סיבה להחליף כרגע - רק לתקן מה שגורם לצריכת דלק מוגברת.

בווידאו שאני אפרסם נראה קצת נהיגה מתקדמת ללא תאונות אני מקווה (אך אם יהיה אז זה בונוס לצפייה!).

אני לא עושה טעויות, אך אפילו אם הייתי עושה (נגיד), אז מה נראה לך הגיוני שאת יכול "לשלוח בוחן" למי שבא לך, ושהוא ישלם 1000 שח על בדיקת בוחן? גם אני לא צריך להסביר לו שום דבר, שינסה לפסול את הרכב בכיף - אמציא חוות דעת שאומרות שזה לא קשור לבטיחות או לתקנות, ואז אתבע על טרטור והטרדת אזרח :)

יקרה גם יקרה, ואני מקווה שרק לך!

נראה לי שאתה בגדר בדיחה, מקווה לפחות!

כריות אויר וקורות הגנה אלה אמצעים משניים למניעת נזקי תאונה, ביטוח מקיף זה עניין כספי בלבד.

זהירות היא הגורם המשמעותי ביותר במניעת תאונה.

בקיצור - אתה נראה לי סוג של תאונה!

יש לי טלפון של פסיכיאטר מעולה, באם אתה מעוניין (באמת יש, לכל המעוניין!)

ממש לא יקרה - והסברתי גם למה תאונה קטלנית לא סבירה אלא אם כן זה התנגשות בקור, ברכב נגדי או בעץ - ואני מנסה להימנע מאלו.

לא נראה לי שפסיכיאטר מכוסה על ידי הביטוח רפואי, אז לא תודה :)

תתפלא מה חופש של 'כמה סנטימטרים' בחגורה יכול לעשות ובוא נגיד שבמצב הזה לא הייתי סמוך על החגורה ש"במקרה של התהפכות עשרות פעמים לי [=לך] לא יקרה כלום" או במלים של מישהו קצת יותר מקצוען ממך, בלשון המעטה, "זה יכול לקצר מאוד למישהו את האף וגם את החיים."

האם עיניי משטות בי, או שיש ברכבך גם מראה פנורמית גדולה? במקרה זה, תוסיף לרשימה גם רסיסי זכוכית בעיניים ובפנים וחתכים בידיים וסביר שגם פציעת ראש מהמראה עצמה, בנוסף לאף החרום. כיף אצלך באוטו...

אני מודה שכרית האויר זה אמצעי בטיחות שתמיד מדאיג אותי מפגיעה בפנים ובעיקר בעיניים ואף - פה כמה סנטימטרים עלול להיות משמעותי, אך עדיין רוב ההרוגים או פגיעות קשות זה מחוסר חגורה בכלל.

ראיתי מספיק קטעי וידאו בהילוך איטי כדי להבין את חשיבות החגורה - ולכן בסה"כ כמה ס"מ לא יפריעו לחגורה למנוע ממני להיזרק מחוץ לאוטו או בחלל הרכב.

לגבי המראה הפנורמית - אכן כן, יש לי מראה של יותר מ 180 מעלות! כך שאני תמיד רואה הכל מאחור ואין לי שטח מת.

רק מעט מאוד חסר לי מראות עגולות על מראות צד - הן נפלו עם הזמן ואני מתכנן לקנות חלופי הפעם באיביי יותר זול ויותר איכותי מהזבל שקניתי פעם באוטו דיפו.

אני לא בטוח אם המראה הזו עשויה מזכוכית או פלסטיק, פעם היה לי זכוכית קריסטלית עד שהמכונאי התיישב עליה בטעות :cry:

הוא החליף בזו שיש לה זווית אפילו יותר רחב, אז קיבלתי אותה :-D

זה לא rat סטייל, צריך להיות נמוך בשביל זה.

זה fart סטייל :lol:

carmaggedon, כשתרצה למכור את הרכב, אל תבזבז זמן על להכין מודעה יפה בפורום...

ממש לא, לעולם לא אמכור אותה בפחות ממחיר המחירון, ולכן עדיף להחזיק כרכב נוסף/רזרבי מה שלא יהיה...

לא אנחנו, ולא אף אחד אחר שהוא חף מפשע.

שיחלוק את כל התאונות שלו עם קירות בטון, או מקסימום עמודים.

הבעיה שבישראל (בפרט בפתח תקווה) זה אחרת.

ממש לא מתכנן ככה - קירות בטון ועמודים אי אפשר לתבוע בבית המשפט :twisted:

במחינתי הכי טוב יהיה שיעשו לי טוטל לוס שלא באשמתי :wink:

תגיד חבוב מה לא בסדר איתך , זה העולם האמתי לא משחק מחשב או סרט אתה יכול להפגע או יותר גרוע לפגוע במישהו אחר :-(

לא קרה, ולא יקרה.

וכשכבר קורה לומדים מזה (כמו למשל בהשתלבות ימינה לשים לב לשלט משולש - כי לפעמים לרכב משמאל היה ירוק - עוד תאונה שהייתה לי פעם.

זהו להיום נראה לי, שיהיה לכולם לילה טוב, ותנסו לשחק קצת במשחק הזה (אגב שנה הבאה יוצא הבא לאחר הפסקה של 12 שנה!!).

תיהנו מאוד, ותבינו מה באמת חובב רכב צריך לעשות עם הרכב, ולא לשמור עליה מכל שריטה וקמט.

אה כן - זה בעייתי היום, הכל עשוי מפלסטיקים אפילו אין יותר פח אמיתי מחומר חזק :(

ואני רואה את זה איך שלי זה קמט קטן פה ושם, ורכבים חדשים לא יכולים לפתוח דלת חחח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין איך המנהלים נותנים במה לנהיגה פושעת שכזאת.

לא הגיע הזמן לנעול ולחסום ?

don't drive faster than your guardian angel can fly

ההונדה סיויק מטוס.

הונדה סיויק שנת 97 אוטומטית,, מאוד מהירה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין איך המנהלים נותנים במה לנהיגה פושעת שכזאת.

לא הגיע הזמן לנעול ולחסום ?

ולמה לנעול? מה הם אמורים להיות הצנזורים מהדור החדש ולהחליט מהי נהיגה פושעת ומהי נהיגה סבירה?

אני לא חושב כך, וחוקי הפורום ומנהליו מסכימים איתי.

אני כותב במסגרת חוקי הפורום, ומבטא את דעתי.

אם לא מוצא חן בעיניך אל תגיב (אגב מה תעשה על הכביש כשתיתקל בי?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה שנה הרכב?

מערכות גז ניתן להתקין רק משנתון 95 ומעלה.

ואגב לפי כתבה שפורסמה לא מזמן בכלבוטק רוב הרכבים בארץ לא בנויים למערכות גז כך שאתה צריך להיזהר שלא תאכל אותה ותהרוס את הרכב עוד יותר.

רק בדגמים החדשים בעיקר של סובארו ניתן להתקין מערכת גפ"מ ללא בעיה ללא חשש של נזק ברכב.

ארבעה סאאבים בטייסת: 9-5 2002 2.3 טורבו 185 סוסים שוודים באורווה, 9-5 1999 2.3 טורבו 230 סוסים ולבסוף שלי 900 1997 2.0 ידנית ומטורבתת בעלת 230 סוסים באורווה עם פאק אחד בייצור: אדומה! 900 1995 2.3 קבריולט עם עוד 150 סוסים לנשמה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולמה לנעול? מה הם אמורים להיות הצנזורים מהדור החדש ולהחליט מהי נהיגה פושעת ומהי נהיגה סבירה?

אני לא חושב כך, וחוקי הפורום ומנהליו מסכימים איתי.

אני כותב במסגרת חוקי הפורום, ומבטא את דעתי.

אם לא מוצא חן בעיניך אל תגיב (אגב מה תעשה על הכביש כשתיתקל בי?)

אתפוס מרחק ויתפלל למפלצת הספגטי המעופפת שלא תחליט לפנות שמאלה מנתיב ימין.

סרטון שלך מרים הנדברקס בכביש ציבורי זה נהיגה סבירה מאוד, אתה צודק.

don't drive faster than your guardian angel can fly

ההונדה סיויק מטוס.

הונדה סיויק שנת 97 אוטומטית,, מאוד מהירה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה שנה הרכב?

מערכות גז ניתן להתקין רק משנתון 95 ומעלה.

ואגב לפי כתבה שפורסמה לא מזמן בכלבוטק רוב הרכבים בארץ לא בנויים למערכות גז כך שאתה צריך להיזהר שלא תאכל אותה ותהרוס את הרכב עוד יותר.

רק בדגמים החדשים בעיקר של סובארו ניתן להתקין מערכת גפ"מ ללא בעיה ללא חשש של נזק ברכב.

הרכב משנת 2002 - לצערי דגם בכלל לא פופולרי שלא הצלחתי למצוא בשבילו שום מדריך טכני, או אפילו להבין איזה חלקים להזמין!

טעות שאני לא אחזור אליה - בלי ספרות טכנית לא קונה רכב.

זה דגם בנזין 1.4ליטר 60 כוח סוס (חלש מדיי ולא ממש מספק אדרנלין יותר).

נאמר לי שכן אפשר לשים מערכת גז, אך לצערי לא שמים על הגג או בתא הנוסעים שאני לא משתמש בו.

אני רוצה לשמור על תא המטען פנוי, ומושב אחורי פשוט אין לי צורך בו (וגם בגג).

אולי אפשרי לעשות התקנה "זמנית" לעבור את האישור לאחר התקנה ולהעביר את הבלון לגג בצורה "לא רשמית"?

אף אחד אפילו לא יבין שזה בלון גז למעלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4482 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...