Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרויקט שיפוץ שברולט בלייזר 1983

ערן rob
שימו לב! השרשור הזה בן 1236 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מי עושה לך את העבודה?

הרכבים שלי: פיאט 127 73, פיאט 127 81 ספורט, פיאט 127 81 4דלתות, אלפא סוד 1.3 81, פיאט 131 77, פיאט טיפו 89, פיאט אונו 1.1 91. מחפש כל פיאט או איטלקיה לשיפוץ. חבר מועדון ה-5 מס14409. גיא למברסקי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד לך, ממש כיף לראות שאני לא לבד, התחלתי בשיפוץ קמארו אחרי שריפה ואין יותר כיף מלראות את הרכב נבנה מחדש

שלב אחרי שלב.

מחזיק לך אצבעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיא, את העבודה עושה לי פחח מאשדוד, אם תרצה פרטים אעביר לך.

כבר כתבתי בכמה מקומות את ההתרשמות שלי מהבן אדם, ודבר ראשון הוא באמת בן אדם - איש טוב.

המחיר שהוא דרש היה הוגן ולא מופרז כמו במקומות אחרים אשר "מתמחים באספנות"

דודו, את הקמרו שלך ראיתי כשהיתה עוד למכירה (לפני יד 2) ובגלל השנתון המאוחר לא קניתי

אפילו הראתי את התמונות שלה לאישתי וקיבלתי ממנה ברכת "לך וקנה" וזה לא קורה כל יום (או כל שנה).

תהנה מהאוטו

קצת שרוף זה לא מפחיד :)

זאת תמונה של הרכב כבר אצל הפחח ביום שישי שעבר,

מחר אני אבקר את הרכב שוב, ובשבוע הבא מגיעים להתקין אצלו תנור צבע חדש והג'ימי הוא הראשון בתור :)

Blazer_95.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי חודשים של המתנה, הג'ימי יצא היום מהתנור

לרגל המאורע אני מצרף כמה תמונות של התהליך הארוך שעברנו יחדיו מפח חלוד או רקוב או אין פח להיום!

חלק מהתמונות בהודעות הבאות צולמו כאשר הרכב עמד על האף ואז סובבתי את התמונות,

לכן לפעמים התמונה תראה כאילו צולמה מזוית לא ברורה.

Blazer_99B.jpg

Blazer_99A.jpg

Blazer_99.jpg

Blazer_100.jpg

Blazer_101.jpg

Blazer_102.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנפיים אחוריות, התמונה של לפני ואחרי זה לא של אותה הכנף אומנם - אבל המצב היה זהה בשתי הכנפיים

גם כאן התמונה של אחרי היא אחרי הפחחות ולפני הצבע

Blazer_106.jpg

Blazer_107.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ותמונות אחרונות להפעם

בתמונה הראשונה הפיבר יוצא מהתנור והגימי מחליף אותו

בתמונה השניה, הפיבר אחרי צבע אבל הגוון לא יצא כמו שחשבתי שיצא ולכן ביום ראשון הוא חוזר לתנור לצביעה מחדש

בתמונה האחרונה הבנים שלי ליד הגימי בגמר הצבע

Blazer_109.jpg

Blazer_110.jpg

Blazer_108.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד!

בהצלחה בהרכבה!

הרכבים שלי: פיאט 127 73, פיאט 127 81 ספורט, פיאט 127 81 4דלתות, אלפא סוד 1.3 81, פיאט 131 77, פיאט טיפו 89, פיאט אונו 1.1 91. מחפש כל פיאט או איטלקיה לשיפוץ. חבר מועדון ה-5 מס14409. גיא למברסקי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל המפרגנים

השבוע נסיים עם הצביעה מחדש של הפיבר והרכב חוזר אלי חזרה להרכבה

סוף סוף הופך תקליט וממצב של פירוק עובר למצב של הרכבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1236 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...