Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרויקט שיפוץ שברולט בלייזר 1983

ערן rob
שימו לב! השרשור הזה בן 1235 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז תתאמץ, סופ"ש עמק המעיינות :)

שברולט קאמרו 76, שברולט מליבו שוול הארדטופ 68.

שברולט בלייזר שנת 91, מפלצת שטח.

וואגוניר שנת 76 בהליכי בניה.

אלפא 164.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד סוף שבוע, עוד התקדמות.

הפעם תקפתי את הפנסים הקדמיים.

צמת החשמל מבית הפיוזים ועד הפנסים נראתה כמו גבינה שווצרית.

כל כמה ס"מ מישהו חתך משהו על מנת להציץ - לפעמים סגר אחריו, לפעמים לא.

בקיצור חידשתי את כל הצמה, העפתי את כל האלתורים שנוספו עם השנים, החלפתי את השרשורי בחדש ומהיום גם לג'ימי יש אורות קדמיים (ואפילו 2 וינקרים בצדדים).

מסתבר, שהיו הרבה מאוד קונפיגורציות לפנסים קדמיים עבור השנתונים האלא.

את החידוש עשיתי לפי תוכנית החשמל המקורית עם שינוי קטן וזה הוספת 2 ממסרים כך שהזרם הגבוה לא יעבור דרך כפתור הפעלת האורות, אלא יגיע ישירות מהמצבר.

אצלי ברכב יש 4 פנסים זהים, כאשר באורות דרך רגילים רק הפנסים העליונים מקבלים מתח ובאורות גבוהים כל ה-4 מקבלים מתח.

אם נשרפת נורה ראשית תמיד אפשר להצליב בין הקונקטור של הפנס העליון לזה התחתון ומקבלים חזרה 2 אורות דרך תקינים :-D

נשאר עדיין לעשות כיוון אורות כי כרגע כל פנס מאיר לכיוון שונה

Blazer_125.jpg

Blazer_126.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערן זה בדיוק מה שאני עשיתי העפתי את הפנס שמשמש לאור גבוה בלבד ובמקומו שמתי פנס h4 רגיל.

האור עובד בדיוק כמו אצלך.

חכה לחושך איזה אור מאיר כמו אור יום בחושך מוחלט! זה העונש לכל נהג שמסנוור אותי :D:D

האמריקאים האלה כל המכוניות אותו דבר ... רק קליפה שונה על אותם מכלולים.

אם אתה שם פנסים אחרים בפרונט דבר איתי אולי גם אני יקנה ונתחלק במשלוח ויצא לשנינו יותר זול.

"זול וזוגלובק - שניהם מתחילים בזין, ובשניהם תקבל נקניקיה"

חיפושיות 73-74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שי, כרגע אין לי בתוכניות החלפה של הפנסים, מה גם שיש לי במלאי עוד איזה 2 פנסים זהים כחלקי חילוף.

עברתי היום שוב על התוכניות חשמל ובדקתי עם אמפרמטר את צריכת הזרם של כל 4 הפנסים ומסתבר שהם צורכים 17 אמפר.

זה לפני אורות החניה שיש בפגוש למטה שגם הם צריכים להאיר.

מפסק האורות שדרכו אמור לעבור כל הזרם הזה מוגבל ל-15 אמפר מקסימום (הוראות יצרן) וזאת כנראה הסיבה שהקונקטור

אצלי הראה סימנים של חימום יתר בעבר.

היום עם המעבר לשני ממסרים עם פיוז על קו ההזנה הראשי של האורות אין יותר זרם גבוה דרך המפסק והכל עובד תקין.

לא נכנסתי לזה מספיק לעומק אבל ההערכה שלי זה שבעבר הנורות לא היו הלוגן אלא נורות עם צריכת זרם נמוכה יותר.

בכל מקרה, מצאתי גם את התמונה הזו של הפרונט לפני הפירוק והשיפוץ.

תמיד נחמד לראות איזה דרך עברתי...

Blazer_127.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הממסרים יושבים ליד ההגה או ליד הפנסים?

יא אללה איזה שיפוץ הרמת פה - בניית בלייזר יותר טוב מאיך שיצא מהמפעל:D

חיפושיות 73-74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערן , כל הכבוד, בהצלחה בהמשך.

תת היגוי זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק הקדמי של הרכב, היגוי יתר זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק האחורי של הרכב. כוחות סוס זה באיזו מהירות פגעת בקיר, מומנט זה לאיזה מרחק לקחת את הקיר איתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב ערן, באמת יופי של עבודה ובמיוחד כל הכבוד לך על הראש היצירתי. נכנסתי ליוטיוב וראיתי את הסרטון. עכשיו אני עוד יותר מחכה בקוצר רוח להתחיל לעבוד על המנוע של הקאמרו שלי... ממש עבודה יפיפיה. תיהנה מהיצירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רענן, אתה אותו הרענן עם הויטרה?

בזמן השיפוץ של הרדיאטור הראשי הוצאתי את הקולר של הגיר, בדיעבד זו אולי לא היתה ההחלטה הכי נכונה, אבל כשקניתי

את הרכב הקולר של הגיר שנמצא בתוך הרדיאטור הראשי לא היה מחובר.

כרגע מחובר הגיר רק לרדיאטור החיצוני.

עוד כמה תמונות מההתקדמות של היום.

Blazer_128.jpg

Blazer_129.jpg

Blazer_130.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערן מאיפה משיגים גריל כזה? אולי תחליף לגריל ניקל ותמכור לי את זה?:-)

עבודה ממש יפה !

חיפושיות 73-74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1235 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...