Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך בקלות לא מונעים תאונה שבקלות ניתן היה למנוע (או אין, אין על משטרת ישראל)

ZoharDV
שימו לב! השרשור הזה בן 4583 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

11:30 - "משטרה שלום מדברת דריה"

- שלום, הרמזורים בדרך מצדה פינת שמשון (באר-שבע) לא עובדים... גשם.. הכביש רטוב והיו פה כבר שלוש "כמעט תאונות". תשלחו מישהו לפני שתקרה פה תאונה.

- אדוני, נשלח שוטר לטפל בנושא.

12:10 - שוטרת ומתנדב מגיעים לצומת. עומדים חמש דקות על המדרכה מול התנועה ומתפנים מהמקום.

12:55 טררררראח.. בום - תאונה.

12:56 - "משטרה שלום מדברת אלינה"

- תאונה בדרך מצדה פינת שמשון. אפשר היה למנוע, למה לא באתם?

-אדוני ניידת בדרך.

13:15 - אמבולנס וגרר כבר הגיעו לזירה, ואפילו טכנאי רמזורים. בלאגן שלם מתחולל בצומת ואין אף שוטר.

כנראה שהם עסוקים בלתפוס אנשים פונים בלי לאותת בפניה של ביג (מי שבארשבעי מכיר, זה הרבה יותר חשוב ומציל חיים (מציל חיים כתבתי? התכוונתי "ממלא פנקסים")

Nissan Maxima A33 2L V6

Nissan Almera N16 1.8L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הנהגים לא ברברים התנועה מתנהלת טוב יותר ללא רמזורים.

גם כשאין רמזורים יש תמרורים למי מגיע זכות הקדימה.

והחלם שלחו שוטרים לשם מה?

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בצומת יש תמרורים.

היש סיכוי שאחד הנהגים לא ציית ולכן התרחשה התאונה?

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש סיכוי שהמשטרה בארץ היא בדיחה עצובה. רמזורים לא עובדים בגשם ראשון? רשלנות לא לצאת לשם. בטח ראו לילה כלכלי לנסות להבין מה כסף המיסים שלנו עשה היום.

בשיפוצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גשם-רמזורים-ושוטרים:

שוטרים לא מונעים תאונות, מקטינים- אולי. שפותח האשכול יספור לנו כמה צמתים מרומזרים יש בב"ש ?

אין אפשרות להעמיד בכל צומת שוטר, עם כל הרצון הטוב.

ע"מ לבצע הכוונת תנועה בצומת נדרשים לפחות 4 שוטרים- אחד לכל זרוע, אז מהיכן נביא אותם?.

זה שאזרח מתקשר למשטרה ומצפה שתוך חצי שניה "המשטרה" תסיע פשוט לא מבין.

גשם- התאונות נגרמות לא בגלל חוסר בנוכחות שוטרים אלא בגלל נהיגה רשלנית, כוחנית, עצבנית וללא התחשבות מצד הנהגים.

כולם ממהרים וכולם רוצים להיות על "כביש ברוחב 6 נתיבים ללא רכבים אחרים ורק הם עליו" אבל מה לעשות וזה לא כך בחיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

4 שוטרים כדי להכווין צומת?

:roll:

זה שוטר 1ברמאללה :arrow:

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

- שלום, הרמזורים בדרך מצדה פינת שמשון (באר-שבע) לא עובדים... גשם.. הכביש רטוב והיו פה כבר שלוש "כמעט תאונות". תשלחו מישהו לפני שתקרה פה תאונה.

12:10 - שוטרת ומתנדב מגיעים לצומת. עומדים חמש דקות על המדרכה מול התנועה ומתפנים מהמקום.

12:55 טררררראח.. בום - תאונה.

12:56 - "משטרה שלום מדברת אלינה"

- תאונה בדרך מצדה פינת שמשון. אפשר היה למנוע, למה לא באתם?

-אדוני ניידת בדרך.

13:15 - אמבולנס וגרר כבר הגיעו לזירה, ואפילו טכנאי רמזורים. בלאגן שלם מתחולל בצומת ואין אף שוטר.

כנראה שהם עסוקים בלתפוס אנשים פונים בלי לאותת בפניה של ביג (מי שבארשבעי מכיר, זה הרבה יותר חשוב ומציל חיים (מציל חיים כתבתי? התכוונתי "ממלא פנקסים")

גשם-רמזורים-ושוטרים:

שוטרים לא מונעים תאונות, מקטינים- אולי. שפותח האשכול יספור לנו כמה צמתים מרומזרים יש בב"ש ?

אין אפשרות להעמיד בכל צומת שוטר, עם כל הרצון הטוב.

ע"מ לבצע הכוונת תנועה בצומת נדרשים לפחות 4 שוטרים- אחד לכל זרוע, אז מהיכן נביא אותם?.

זה שאזרח מתקשר למשטרה ומצפה שתוך חצי שניה "המשטרה" תסייע פשוט לא מבין.

גשם- התאונות נגרמות לא בגלל חוסר בנוכחות שוטרים אלא בגלל נהיגה רשלנית, כוחנית, עצבנית וללא התחשבות מצד הנהגים.

כולם ממהרים וכולם רוצים להיות על "כביש ברוחב 6 נתיבים ללא רכבים אחרים ורק הם עליו" אבל מה לעשות וזה לא כך בחיים.

אתה מבין ששוטרים הגיעו והלכו .

ושניים מספיקים לכוון צומת .

ונכון גם נהגי ישראל תורמים למצב

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון שהגיעו שני שוטרים וצודקים שלא עשו כלום, גם הם רוצים להגיע הביתה בריאים ושלמים, ללא אחריות לתאונה שעלולה להיגרם בצומת בגלל נהג שיגיד שלא הבין את סימוני השוטר או כל תרוץ אחר.

לעמוד בצומת ולראות את "הנהג הישראלי בפעולה" ממש מפחיד....(תעמדו בכל צומת עירונית עם/בלי סיגריה/קפה ליותר מכמה שניות לתבינו על מה אני כותב).

תראו , קל להעביר ביקורת אבל ישנם כללי עבודה שהמשטרה מנחילה לעובדיה ומתנדביה.

מה לעשות ולצורך הכוונה חייבים להעמיד בכול זרוע שוטר אחרת יהיה בלגן.

הרי אני בתוך עמי חי, מכוון שיצא לי לבצע הכוונת תנועה אני יכול לומר מידיעה אישית כי גם עם ההכוונה שלנו ומול עינינו הנהג המצוי שם זין ונוהג איך שבא לו באותו רגע.

לצערי הרב אני אומר כאן שהנהג הישראלי הממוצע הוא חוצפן, בריון בכביש ועצבני במיוחד עם מישהו חותך אותו או מפריע לו .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מי האידיוט ששלח אותם?

הוא לא יודע את מה שאתה טורח לספר לנו כאן שצריכים 4 שוטרים.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יום שישי בצהרים- שיא הלחץ התעבורתי, האם אתה יודע כמה ארועים היו באותה עיר בזמן הנתון של פתיחת הארוע והאם אתה יודע כמה ניידות פעילות היו ?, בדרך כלל יש יותר ארועים מרכבים , תלוי בגודל העיר.

הלוואי שהיו למשטרה יותר ניידות פעילות מיותר ארועים כך שלכל ארוע יגיעו יותר מרכב אחד. (כמו באמריקה הגדולה למשל).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי, אז זו הסיטואציה:

מפגש של שתי דרכים ראשיות בבאר שבע - דרך מצדה הנוסע לכיוון ביה"ח סורוקה ודרך שמשון הנוסע לכיוון מרכז "ביג".

לנוסעים בדרך מצדה זכות קדימה. על הרמזורים הפונים לדרך שמשון (משני הכיוונים) מצויים תמרורי "תן זכות קדימה" שאם תשאלו אותי 97% מאלה שעברו בצומת לא שמו לב אליהם בכלל וה 3% הנותרים התעלמו מהם לחלוטין.

על פי הסיטואציה בין שני כלי הרכב נראה כי נהגת ביונדאי אלנטרה ~ 2001 שבאה מדרך שמשון לא נתנה זכות קדימה ונהג פורד פוקוס ~ 2008 נכנס בה מהצד. לא היתה אפילו חריקת בלמים כך שכנראה אף אחד מהם לא ראה את השני.

כמובן שבכל תאונה יש שני צדדים ולרוב שניהם אשמים. אני לא השופט במקרה הזה.

ברור שהאחריות לתאונה היא על הנהגים וברור שמשטרת ישראל לא אשמה בגרימת התאונה.

אבל, לא נראה לכם שמשטרת התנועה היתה יכולה להתערב בצורה כזו או אחרת בהסדרת התנועה בצומת.

לא מדובר בצומת קטן, אלא מפגש בין שתי דרכים ראשיות, בשעת "שיא" של יום שישי בצהריים. אני עמדתי וצפיתי מהחלון וקת התפללתי לראות את ילדי בית הספר שחצו את הצומת מכל הכיוונים בדרכם הביתה- עוברים בשלום.

ברור כי הנהגים הישראלים הם האשמים העיקריים בכל הבלגן שהתחולל שם.. אבל בשביל מה יש משטרה? הלא אם כולם היו בסדר ונוהגים לפי החוק לא היינו זקוקים בכלל למשטרת ישראל, לא כך?

Nissan Maxima A33 2L V6

Nissan Almera N16 1.8L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין למה לקח לטכנאי להגיע כ"כ הרבה זמן?

וזה שהם באו לא עשו כלום והסתלקו משם בטוח לא עוזר למוניטין הרע שגם ככה יש היום למשטרה בימינו (לצערי כן..)

עדיף לא היו באים בכלל עוד הייתי מבין שיש להם אירוע "אחר"

404

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסיף דוגמא לכך שהמשטרה שלנו כלכך טובה לא ייאמן - לפני מספר דקות אני חוזר לבית, ונכנס לרחוב חד סטרי (כשיש נתיב אחד בלבד, חונים משני צידי הרחוב). מולי נוסע רכב, אני מהבהב לו כמה שניות, והוא נכנס לחניה צידית. מוריד את החלון, רואה שזה שוטר, ואומר לו "אתה נוסע ברחוב חד סטרי". הוא בשיא חוצפתו עונה לי בזלזול "אה באמת?" (בטון של -"תחדש לי משהו"). עצרתי בצד כדי לצלם את המני*קים האלה, אבל לא הספקתי והם נסעו. פשוט בושה וחרפה, שכל שוטר לא דופק חשבון ונוהג כאילו כל הכבישים שייכים לו. ולא, לא היו לו צקלקות, לא צפר ולא כלום. נסע "רגיל", רק בנתיב הנגדי. :evil: :evil: :evil:

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בצומת יש תמרורים.

היש סיכוי שאחד הנהגים לא ציית ולכן התרחשה התאונה?

ל'

ברור שאחד הנהגים אשם אבל העניין הוא שאם המשטרה הייתה מוכנה להשקיע קצת מזמנה ועומדת במרכז הצומת, התאונה הייתה יכולה להימנע.

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4583 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...