Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך בקלות לא מונעים תאונה שבקלות ניתן היה למנוע (או אין, אין על משטרת ישראל)

ZoharDV
שימו לב! השרשור הזה בן 4607 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

11:30 - "משטרה שלום מדברת דריה"

- שלום, הרמזורים בדרך מצדה פינת שמשון (באר-שבע) לא עובדים... גשם.. הכביש רטוב והיו פה כבר שלוש "כמעט תאונות". תשלחו מישהו לפני שתקרה פה תאונה.

- אדוני, נשלח שוטר לטפל בנושא.

12:10 - שוטרת ומתנדב מגיעים לצומת. עומדים חמש דקות על המדרכה מול התנועה ומתפנים מהמקום.

12:55 טררררראח.. בום - תאונה.

12:56 - "משטרה שלום מדברת אלינה"

- תאונה בדרך מצדה פינת שמשון. אפשר היה למנוע, למה לא באתם?

-אדוני ניידת בדרך.

13:15 - אמבולנס וגרר כבר הגיעו לזירה, ואפילו טכנאי רמזורים. בלאגן שלם מתחולל בצומת ואין אף שוטר.

כנראה שהם עסוקים בלתפוס אנשים פונים בלי לאותת בפניה של ביג (מי שבארשבעי מכיר, זה הרבה יותר חשוב ומציל חיים (מציל חיים כתבתי? התכוונתי "ממלא פנקסים")

שלום,

נתחיל מזה שלרוב המוקדנית שמדברת איתך היא בסך הכל בחורה בת 18/19 שלפני שנייה התקשרו להודיע לה על אונס/רצח וכו'...(גילוי נאות, אלינה היא ידידה שלי)

המוקדניות הללו אחריות על איזורים גדולים, כלומר זה לא מוקדנית אחת לכל עיר אז תסלח לי אדוני אם המוקדנית לא העלתה לך מסוקים לאוור בשנייה שהתקשרת בגלל שהרמזור מקולקל.

יש סידרי עדיפויות ויש ים אירועים.

התאונה נגרמה אך ורק בגלל טיפשות של נהגים אחרים! זה ממש לא במקום להאשים שוטרים במקרה הזה.

דיי כבר להיות כל כך פלצנים, "השוטרים לא הגיעו בזמן", "אנשים נוסעים עם יד מחוץ לחלון ומעשנים סיגריות",

זה כבר מעצבן ליראות שרשורים כאלה בפורום שאמור להיות מקום שמאגד חובבי רכב ונהיגה.

או שזה פורום של פולניות פה?

יום טוב לכולם.

I :inlove: MY Mitsubishi

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

נתחיל מזה שלרוב המוקדנית שמדברת איתך היא בסך הכל בחורה בת 18/19 שלפני שנייה התקשרו להודיע לה על אונס/רצח וכו'...(גילוי נאות, אלינה היא ידידה שלי)

המוקדניות הללו אחריות על איזורים גדולים, כלומר זה לא מוקדנית אחת לכל עיר אז תסלח לי אדוני אם המוקדנית לא העלתה לך מסוקים לאוור בשנייה שהתקשרת בגלל שהרמזור מקולקל.

יש סידרי עדיפויות ויש ים אירועים.

התאונה נגרמה אך ורק בגלל טיפשות של נהגים אחרים! זה ממש לא במקום להאשים שוטרים במקרה הזה.

דיי כבר להיות כל כך פלצנים, "השוטרים לא הגיעו בזמן", "אנשים נוסעים עם יד מחוץ לחלון ומעשנים סיגריות",

זה כבר מעצבן ליראות שרשורים כאלה בפורום שאמור להיות מקום שמאגד חובבי רכב ונהיגה.

או שזה פורום של פולניות פה?

יום טוב לכולם.

לא צריך להתרגז, יש כאלו שחושבים שלמשטרה יש גם אחריות על הסדרת התנועה בכבישים במקרה של בעיה, יש מי שחושב שהקשר היחיד בין השוטר לתנועה הוא הדו"ח שמקבל הנהג על עבירה שביצע. ענין של השקפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שאחד הנהגים אשם אבל העניין הוא שאם המשטרה הייתה מוכנה להשקיע קצת מזמנה ועומדת במרכז הצומת, התאונה הייתה יכולה להימנע.

אתה חושב ששוטר במרכז הצומת ימנע מאותו נהג/ת לשמור מרחק גדול יותר מהרכב שלפניו?

אני שואלת את זה כי לפני הרבה מאוד שנים כאשר היינו מגיעים לסייע לכחולי המדים בעת תאונה, מג"ב היו אחראים להזזת הרכבים ברגע שיש אישור, ועל הרכוש שיש ברכב, ושוטר מקומי מהתחנה אחראי על הכוונת התנועה.

יש שוטר באמצע הצומת, אבל נהגים מאיטים, מסתכלים לא מרוכזים בנהיגה ותאונות עדיין התרחשו.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לסקרנים שביניכם, במקרה עברתי שם ומצלמתי קלטה את המקרה בעדשה:roll:

http://www.youtube.com/watch?v=EZXcc1ZVZAc דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא היה בא לשוטרים להרטב בגשם לכן הם עפו משם לניידת הממוזגת,

פעם אחת שעשיתי מילואים בירושלים אני והצוות שלי ממש כיוונו את התנועה אחרי תאונה,

אמבולנסים היו, גרריסט היה, אך שוטרים לא היו,

הנהגים נשמעו יפה להוראות של ארבעתינו, יכול להיות ששני קווקזים, טריפולטאי, ודרוזי חמושים,

עודרים לחדד משמעת אצל הנהגים הלחוצים,

GMC Cannon-ball going like a train, all down"

the 40 in the driving rain" (Mark Knopfler)...GM TRUCK

8)RIDE ON: GMC SIERRA K2500 4X4 1987 - RAT-TRUCK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4607 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...