Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נזק לדיבורית שנגרם במוסך, והמוסך מתנער מאחריות

שימו לב! השרשור הזה בן 4628 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הכנסתי את הרכב לטיפול במוסך המרכזי.

בנוסף לטיפול היה צורך להחליף את פילטר המזגן שממוקם מאחורי תא הכפפות.

במקום זה גם מותקנת הדיבורית.

כנראה שאחד מכבלי הדיבורית הפריע להם ולכן תלשו אותו ובעצם קרעו את חוטי החשמל שלו.

עכשיו במוסך אומרים לי "לא אנחנו עשינו את זה".

מה עושים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שמפריע לי זה הכנראה .אם אתה בטוח ב100 אחוז טיפה הרמת קול שייש לקוחות שם וזה יפתור את הבעיה . מה איזה חוסר מיקצועיות מה אתם מוסך מרכזי או מוסך חאפר .או שתנסה לסדר את זה לבד. אם לא תגיד לו שאתה מפרסם את זה ברשת וניראה מי יפסיד .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לבדוק איך העבירו את החוטים של הדיבורית. אני ראיתי הרבה פעמים איך מתקינים דיבוריות וברוב המקרים ההתקנות היו חובבניות ולפעמים אפילו מסוכנות.

אם המתקין לא הצמיד את החוטים לאזשהי צמה מקורית והשאיר אותם רופפים ומדלדלים אז אי אפשר להאשים את המוסך.

תבדוק לפני שאתה מפרסם דברים שליליים על המוסך ומזכיר את שם העסק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לבדוק איך העבירו את החוטים של הדיבורית. אני ראיתי הרבה פעמים איך מתקינים דיבוריות וברוב המקרים ההתקנות היו חובבניות ולפעמים אפילו מסוכנות.

אם המתקין לא הצמיד את החוטים לאזשהי צמה מקורית והשאיר אותם רופפים ומדלדלים אז אי אפשר להאשים את המוסך.

תבדוק לפני שאתה מפרסם דברים שליליים על המוסך ומזכיר את שם העסק.

לפי מה שזכור לי מוסך מרכזי זה לא שם של עסק.. ומה לעזאזל זאת אומרת זו לא אשמתו של המוסך? גם אם נעשתה התקנה מחורבנת המוסך צריך לקחת אחריות על נזקים שהוא עשה - הדיבורית הגיעה עובדת, היא צריכה לצאת משם עובדת

'06 Daihatsu Sirion > '72 1302 VW Beetle > '94 Renault Twingo > '02 Fiat Punto HGT > '14 Suzuki Alto > '74 1300 VW Beetle + '15 Citroen C4 Cactus

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם ההתקנה של הדיבורית היתה מחור*נת - לא היו צריכים לקרוע את החוטים במוסך.

כן היו צריכים לקרוא לך ולהראות לך את המצב, ומשם להמשיך (או לא להמשיך) בעבודה.

איך מגיבים במוסך על טענתך שקרעו את החוטים ?

גש למנהל המוסך ובקש לדבר איתו. הסבר לו כי הדיבורית עבדה וכי החוטים לא נקרעו מאליהם.

לא עוזר? - כתוב מכתב ליבואן של הנ"ל, ופרט את תלונתך + פנייה לאיגוד המוסכים.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עובד במוסך ורואה את הבעיה הזאת כל יום, ולא נתקלים בזה רק כאשר מחליפים פילטר מזגן, יש חוטים מפריעים? חותכים חוטים, מחליפים פילטר מזגן, מלחימים חוטים בחזרה! אין דבר כזה להחזיר ללקוח לא כמו שהוא מסר את הרכב.

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ההתקנה אינה ראויה, והתקנה שחלק ממנה מפריע לטיפול שגרתי ברכב, היא התקנה שאינה ראויה, אזי אין לבוא בטענות, אלא למתקין עצמו.

כמי שסיפק בעברו שירות התקנות לאחד מחברות הסלולר, מה שנקרא "מתקין מורשה" , הרי שנדרשנו להתקנות ברמה גבוהה להדהים.

אין מצב שהתקנה כלשהי הפריעה לביצוע טיפול ו/או תיקון ברכב.

בכלל זה, חברת הסלולר היתה דוגמת רכבים שהותקנו , ואוי ואבוי למי שסטה מ"דרך הישר".

למותר לציין ומבלי לפגוע ברשום לעי"ל הרי שמוסך שמטפל ברכב, יש שיעשה כל שביכולתו כדי לשמר מצב פעיל של התקנה קיימת אלא אם יש בה סכנה כלשהי.

בברכה

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4628 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...