Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ - תיקון רכב לקוי, מרמה והונאה

שימו לב! השרשור הזה בן 4729 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

ברצוני לקבל יעוץ וחוות דעת על מקרה שקרה בשבועות האחרונים.

1) ברשותי רכב מסוג פיאט מריה, לפני כחודשיים החלפתי גיר אוטומטי (הגיר לא החליף הילוכים והוכרז כ-לא בר תיקון) במוסך שלא נפרסם את שמו כעט (מורשה). - ניתנו שלושה חודשי אחריות על הגיר החדש מצד המוסך.

2) לאחר כחודש הבעיה חזרה, חזרתי למוסך כדי לממש את תקופת האחריות ואני עוד הייתי צריך להתווקח אם מנהל המוסך שלא רצה לסדר את הגיר במסגרת האחריות ורצה להוציא ממני כספים אך בסופו של דבר הרכב נכנס לעבודה ללא תשלום.

3) תיקון הרכב נמשך זמן רב (יותר משבועים) וכל פעם קיבלתי תרוץ אחר לשאלתי "למה התיקון לוקח ככך הרבה זמן"

4) לבסוף הרכב היה מוכן והגעתי למוסך כדי לאסוף אותו, לתדהמתי גיליתי שבמהלך התיקון נשרף מחשב הרכב שהוחלף ללא ידיעתי יחד אם המצבר והמצתים (!) ונתבקשתי לשלם 2500שח עבור החלפת חלקים אלו בתענה שהמוסך לוקח אחריות רק לנזק מכני שנגרם לרכב במהלך התיקון והנזק שנגרם הינו חשמלי לכן אני צריך לטענתם לספוג את הנזק.

סרבתי לשלם עבור הנזק שנגרם ע"י המוסך במהלך העבודה ונאמר לי שלא משחררים את הרכב עד לתשלום התיקון.

5) ביקשתי לקבל את כל הניירת וההסמכתאות הקשורות לתיקון הרכב כדי לבדוק אפשרות לתבוע את המוסך אך נאמר לי שהם לא מתכוונים להביא לי שום דבר ואני מוזמן לתבוע אתם אם משהו לא נראה לי. :shock: פשוט מחדל

ועכשיו לשאלות:

1) מה עושים במצב כזה... למי פונים (עורך דין? תביעות קטנות?) ומה הסיכוי לנצח במשפט? (איך בכלל מקטלגים את המחדל הזה? מרמה? סחיטה?)

2) האם מוסך רשאי להחליף רכיבים ברכב שלתענתו נשרפו במהלך התיקון ללא ידיעתי, להתנהר מאחריות ולדרוש תשלום עבור התיקון???

3) האם המוסך רשאי לסרב להנפיק לי את הניירת הקשורה לתיקון רכבי? (יש לי שיחת טלפון מוקלטת)

4) הרכב מוחזק ע"י המוסך ואני כבר כמעט חודש נוסע באוטובוסים האם יש סיכוי לתבוע הוצאות אלו? (וההוצאות רק יגדלו מפני שהמוסך לא מתכוון לשחרר את הרכב ואני לא מתכוון לשלם על הנזק שהם גרמו לרכב)

5) יש סיכוי לתבוע עוגמת נפש?

תודה מראש לכל החברים על עזרתכם המבורכת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4729 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...