Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט מצולם: חידוש פנסים עכורים והברקתם בציפוי הגנה מפני קרני UV ובזול

שימו לב! השרשור הזה בן 221 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ניגשתי לטסט ושם הוכשלתי על "פנס חזית פזור". אז החלטתי לנסות את מזלי באמצעות הדרכתכם.

נכנסתי ל-ACE ו"הום סנטר" שם קניתי לכה שקופה מבריקה של "נירלט" וטרמפנטין, לא מצאתי ניירות זכוכית ב-2,000 או 800, אז הסתפקתי בנייר זכוכית 1,200 וכרית ליטוש במרקם "גס עדין".

תחילה השתמשתי בכרית כפי שצוין, מים עם סבון ותנועות אופקיות, עד שהיד שלי כבר כאבה. לאחר מכן הרטבתי וייבשתי את הפנסים והמשכתי בליטוש עם נייר ה-1,200 בתנועות אנכיות ושוב ניקיתי את הפנסים. לאחר מכן המשכתי עם התרכובת המדוללת של הלכה והטרמפנטין בתנועות אופקיות ואנכיות.

התוצאה כלל אינה משביעת רצון. אני בטוח שמשהו בתהליך אינו נכון, וקיוויתי שתוכלו להעמיד אותי על טעותי.

האם היה עליי להתעקש על ניירות הזכוכית הנכונים? מצאתי רק 600-770, 1,200. או שמא הלכה הייתה הבעיה? למישהו יש מושג?

ובנוסף, הם סביר שאעבור טסט לאחר ליטוש וחידוש הפנסים?

(מצורפת תמונת לפני אחת ושתי תמונות אחרי)

Untitled-1.jpg

Untitled-2.jpg

Untitled-3.jpg

Untitled-4.jpg

Untitled-5.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לדעתי נייר שיוף 2000 זה חובה, ויכול להיות שהלכה לא טובה גם כן, אני ביצעתי שתי חידושים לפי המדריך פה, ובהמלצת המוצרים שבמדריך ויצא מושלם

דייהטסו שרייד סדאן 97 sold

פונטו 2002 sold hgt

שברולט ספארק 2011 sold

פונטו ספייס 2002 16v 1.2 מונמכת מאוד ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה תהליך אני צריך לעשות ?

אשמח לשמוע באיזה נייר מים אני צריך להשתמש ?

תודה .

[ATTACH=CONFIG]417214[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]417215[/ATTACH]

תעבור על כל השרשור תימצא אין סוף תשובות.

אוריין, הלכה יאכט ורניש?

וחובה עוד ניירות ליטוש.

רועי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוריין, הלכה יאכט ורניש? וחובה עוד ניירות ליטוש.

הלכה אינה "יאכט ורניש", הייתי בטוח שמדובר בשם של מוצר או רק בהגנה מפני UV כאשר בפועל אני רק רוצה לחדש את הפנסים ופחות חשובה לי תדירות הבלאי שלהם. כששאלתי את נציג המכירות ב-ACE אם ישנה הגנת UV הוא טען שכן (הנחתי שהוא יאמר הכל כדי שאקנה).

אודה לך אם תאמר לי אילו ניירות זכוכית (טווחים) לרכוש אם אתה כבר מסתכל על התמונות של הפנסים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, ככה אתה יודע בבטחה שזה הלכה המתאימה.

אני ממליץ על 600,1200,2000 או פוליש עדין.

ואז לנקות עם טרנפנטין, לחכות שיתייבש, ולמרוח את הלכה.

רועי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאכט וורניש משמעו שכבת בסיס. זה אינו מותג. דפדף אחורה ותמצא את הלכה המבריקה של יעקובי. שליש ליטר ב 45₪ . ניירות ליטוש אפשר להזמין באינטרנט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בינתיים מצאתי לכה יאכט וורניש 3/4 ליטר ב 75 ש"ח וזה גם יקר ונראה לי שזאת כמות גדולה.

מה המחיר שלה ואיזה כמות מספיקה לשני פנסים?

עריכה אחרונה על ידי לאון
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעבור על כל השרשור תימצא אין סוף תשובות.

אוריין, הלכה יאכט ורניש?

וחובה עוד ניירות ליטוש.

השאלה איזה ניירות מתאימים לי ?

ומה שאני צריך לקנות זה נייר זכוכית ?

Peugeot 106 XS 1.4 96' -> Toyota RunX 1.6 03' -> Mazda 3 2.0 08'

HU: Pioneer AVH-8650BT | Amp: Rainbow iPaul 4.300 Skull Edition | Component: Soon | Sub.W: Morel Primo 124

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 221 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...