Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם להונדה ג'אז יש מתחרות או מה כ"כ מיוחד בג'אז ?

dr-house
שימו לב! השרשור הזה בן 4779 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מדהים כיצד הבדל של 10 סמ"ק גורמים לי לוותר על רכב .

אני כידוע מחפש מנוע 1400 סמ"ק ומעלה

הונדה ג'אז שמגיעה עם 1340 סמ"ק נרשמת כ1400 לצורך חישובי פטור ממס

לעומתה,טויוטה ספייס וורסו המגיעה עם 1330 סמ"ק נרשמת כ 1300 :roll:

ועוד באותו עניין,

הפטור שלי הוא לרכב עד 1800 סמ"ק

בררתי בסוכנות סקודה ולהפתעתי הפטור על אוקטביה 1.8 די דומה לפטור שאקבל במידה וארכוש את הג'אז הרגילה.

האוקטביה יקרה ביותר מ10 אלף לעומת הג'אז,מה שהופך אותה ללא משתלמת מבחינתי :(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקטביה אומנם גדולה יותר. אך אם נניח כי המחיר באירופה, למשל בגרמניה, מהווה את ערכו האמתי של הרכב נעשה את השוואת המחירים.

אוקטביה 1.2 TSI - 16.940,00 € . (יש לקחת בחשבון כבניגוד לגרמניה הרכב בארץ מלא בהתקנות החפריות)

מקור: https://carconfig.skoda-auto.de/Default.aspx?checked=1

גאז' היברידי קומפורט: Preis: € 18.900,00. אלגנס: Preis: € 20.800,00 (אינני יודע איזו גרסה נמכרת בארץ. אך מה שחשוב הוא שכמעט כל ההתקנות נעשות ע"י היצרן וידו של החאפר המקומי כמעט ולא נוגעת ברכב)

מקור: http://www.honda.de/content/automobile/modelle_jazz_hybrid_technische_daten.php#breadcrumb

ולקינוח הספייס: בגרמניה הדגם הרלוונטי לנו הוא ידני

14.950,00 €

בד"כ השידרוג לאוטומט עולה 500-1000 €

מקור: http://www.toyota.de/cars/new_cars/verso-s/pricelist.aspx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לצאת מנקודת הנחה שהג'אז לא יותר טובה מהאחרות ,האם אפשר למצוא סופרמיני

או משפחתית קומפקטית

שתשמור על ערכה ועל הסחירות שלה בצורה טובה

תציג צריכת דלק פחותה מ10 ליטר ל100 ק"מ

ותהיה עם מנוע 1400 סמ"ק לפחות ?

אודה לכם אם תוכלו לענות השאלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אחזור לכותרת שלך:

המיוחד בג'אז במיקרה הפרטי שלך, שהרכב הזה מתאים בול לכל הדרישות שהצגת,

והחיסרון הבולט לאחרים (מחיר קניה מוגזם) במיקרה הפרטי שלך לא קיים.

כל רכב אחר יהיה נכות באחת מהדרישות (חיסכון\נפח מנוע\ סחירות).

שני רכבים אחרים עלו לי בראש - ניסאן נוט וסוזוקי SX4, אבל ניסאן כנראה יהיה פחות סחיר וקצת פחות חיסכוני,

SX4 פחות חיסכוני.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בטוח ב99% שנוכח המצב ביפן,רכבים המיוצרים בצורה כלשהי ישירה או עקיפה,מסוכנים לבריאות.

בימים כתיקונם,הייתי מתפשר על נוחות הנסיעה הבעייתית מאחורה ועל המנוע על מנת להנות מסחירות,ושמירת ערך במכירת הרכב

אבל המצב בו אנו נמצאים מעוד עדין .

לקיחת החלטות בחוסר וודאות היא הכי קשה,יש הלוקחים את הצד החיובי ומקווים לטוב ויש את אלה(ואני ביניהם) שלא מוכנים להסתכן כלל.

עניין נוסף הוא שהג'אז שתביא לחססכון משמעותי יותר בצריכת הדלק היא ההיברידית כי הרכב יבלה את מרבית חייו בעיר,עולה ב7 אלף

יותר מאשר הג'אז הרגילה.

כדי לרכוש את ההיברידת עליי לקחת הלוואה,השילוב של לקיחת הלוואה והפשרות שעליי לעשות באופן כללי על מנת לרכוש את הג'אז,הופכות את הרכישה ללא משתלמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בטוח ב99% שנוכח המצב ביפן,רכבים המיוצרים בצורה כלשהי ישירה או עקיפה,מסוכנים לבריאות.

בימים כתיקונם,הייתי מתפשר על נוחות הנסיעה הבעייתית מאחורה ועל המנוע על מנת להנות מסחירות,ושמירת ערך במכירת הרכב

אבל המצב בו אנו נמצאים מעוד עדין .

לקיחת החלטות בחוסר וודאות היא הכי קשה,יש הלוקחים את הצד החיובי ומקווים לטוב ויש את אלה(ואני ביניהם) שלא מוכנים להסתכן כלל.

עניין נוסף הוא שהג'אז שתביא לחססכון משמעותי יותר בצריכת הדלק היא ההיברידית כי הרכב יבלה את מרבית חייו בעיר,עולה ב7 אלף

יותר מאשר הג'אז הרגילה.

כדי לרכוש את ההיברידת עליי לקחת הלוואה,השילוב של לקיחת הלוואה והפשרות שעליי לעשות באופן כללי על מנת לרכוש את הג'אז,הופכות את הרכישה ללא משתלמת.

במקרה שלך היא עולה יותר כיוון שאתה משתמש בפטור ממיסים, והמיסים על רכבים היברידיים הוא פשוט נמוך יותר.

נכון שההיברידית היא חסכונית מהרגילה אך במקרה הספציפי של הג'אז גם הרגילה היא מאוד חסכונית.

Confidence In Motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. מדוע אתה חושב כך?

2ץ האם אתה בטוח שההונדה הזו מיצרת ביפן ולא בתאילנד או אנגליה?

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוסע כחודש על טויוטה ספייס ורסו.

רכב מרווח מאד, פרקטי,די חסכוני ומאד מאד מפתיע לטובה.

מספר המשתמשים המחוברים הרב ביותר אי פעם היה :-D1963 1/4/08 ב- 17:54.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביצעתי נסיעת מבחן בספייס וורסו רכב מדהים אך עם רעשי מנוע בלתי נסבלים ולכן ירד מהפרק, אני מחפש רכב להורי,

כרגע אנחנוו מחכים לנסיעת מבחן בג'אז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשוב מאוד שתעשו את נסיעת המבחן על הג'אז,המנוע בג'אז גם הוא לא חף מרעשים.

תקרא בקארטיוב,התרשמות כותב המאמר שאני מניח שהוא כתב רכב מקצועי די דומים להתרשמות שלי לאחר נסיעת המבחן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתפלא, בכל רכב אתה יכול למצוא משהו שלא מוצא חן בעיניך. לא משנה המחיר. אני מסכים שצריך למצוא התאמה מקסימלית, אבל היא לא בהכרח מושלמת.

לפי מה שהבנתי דרישות הביטוח הלאומי הן לפי נפח מנוע, כשנפח גדול יותר משמעו יותר קצבה. כמובן שזה הדבר המטומטם ביותר ששמעתי השבוע, ומזכיר לי קצת את מדיניות המיסוי לפני 20 שנה, כש-1.3 היה עדיף על 1.6. מישהו צריך להעיר את החבר'ה שם ולספר להם שאלו שנות ה-2000 והיום יש מנועי 1.2 מקבילים ל-1.6. בקיצור - הם צריכים למצוא שיטה אחרת לקביעת האחוזים.

לנו אין אפשרות לדעת מה בדיוק מתאים לך מבחינת עלות ופטור, אז אולי פשוט תכתוב כאן את כל האפשרויות שלך, וננסה לכוון משם?

עלויות אחזקה - כנראה שכן.

סחירות ושמירת ערך - כנראה שלא.

המנוע של הפיאסטה לא חזק יותר משל הג'אז. הבידוד לא רע. התיבה שם בסדר גמור, אבל העברת ההילוכים מורגשת - זו לא תיבה רציפה כמו של הג'אז, בה אין העברת הילוכים כלל.

רוני

ובכן רוני, במחירון האחרון של לוי יצחק ישנה הפתעה: פיאסטה 2010 שווה 1K יותר ממאזדה 2 מקבילה (שמחירה היה ונותר זהה כחדשה - 105.5K). במילים אחרות נכון לעכשיו פיאסטה שומרת על ערכה יותר ממאזדה, ובמושגים מקומיים זה אומר שיש לה שמירת ערך טובה מאוד 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובכן רוני, במחירון האחרון של לוי יצחק ישנה הפתעה: פיאסטה 2010 שווה 1K יותר ממאזדה 2 מקבילה (שמחירה היה ונותר זהה כחדשה - 105.5K). במילים אחרות נכון לעכשיו פיאסטה שומרת על ערכה יותר ממאזדה, ובמושגים מקומיים זה אומר שיש לה שמירת ערך טובה מאוד 8)

כבעלים של הפיאסטה החדשה כבר כחצי שנה, אלה חדשות מצויינות! למען האמת במעמד קניית הרכב אפילו לא חשבתי ללכת לבדוק את המאזדה 2. אז גם לא היו ג'אז היברידית או טויוטה ורסו. אפילו שמחירן של שתיהן הוא מעל התקציב שהיה ברשותי אז.

על הפיסאטה אני יכול לומר רק מילים טובות. היא חסכונית יחסית ל1.4 אוטומטית, נוחה, בטוחה עד עכשיו גם אמינה לחלוטין, לאחר קצת מעל חצי שנה וכמעט 15K. מקווה מאוד שגם שומרת על ערכה. לא סתם היא אחת המכונית הפופולריות באירופה בסגמנט שלה.

הייתה ברשותי גם ג'אז ידנית 2003, שהחסרון הבולט שלה היה נוחות לוקה בחסר. מעבר לכך הרכב היה גם אמין וגם חסכוני להפליא! אבל מחירה של אחת חדשה ואוטומטית היה שערורייתי בהחלט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4779 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...