Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם כדאי להחליף גולף 2003 בפולו 2010

ram4000
שימו לב! השרשור הזה בן 4974 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמה קילומטר נסעת על הגולף והאם היא עושה לך בעיות, אם אתה רואה איתה הרבה מוסך אז תחליף במידה ויש לך כסף, לדעתי הגולף דור 4 כמו שלך זה הגולף הכי יפה שהייתה אי פעם ובמידה והיא שמורה תישאר איתה.

"אין ייאוש בעולם כלל" :lol:

פעם הונדה - היום סיאט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלת שאלה ענקית - יש יותר מדי פרמטרים.

מה השיקולים שלך:

לשמור על המחיר?

לחסוך בדלק?

סתם להתחדש?

אתה מתלבט כי הפולו קטנה יותר?

הגולף מתחילה לעשות בעיות?

קמת בוקר בהיר אחד והחלטת שנמאס לך מהגולף?

אני חושב שהסיבה העיקרית שלא קיבלת תגובות היא ששאלת שאלה פתוחה מדי. זה כמו שאשאל אותך - "כדאי לטוס לחו"ל?"

מתי?

לכמה זמן?

לאיזו ארץ?

עם מי? וכו'....

תמקד ותן כמה שיותר פרטים...

Bimmer

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמממ, תראה הפולו עם המנוע הזה עולה בסביבות 115 אלף ש"ח כאשר הגולף עם מנוע 1.6 עולה באיזור ה-130 ועם מנוע 1400 TSI הגולף עולה לאיזור ה-150.

אתה בעצם נמצא באותה דילמה כמו אמי - ביצענו בירור והבנתי כי הגולף ממש עוד מעט צריכה להגיע עם המנוע של הפולו בו אתה מעוניין.

99% שהמנוע הזה יוזיל את הגולף, כששאלתי בכמה, אמרו לי שמחיר עדין אין אפילו לא בקירוב.

אגיד לך מה שאמרתי לאמא שלי:

• חכה לגולף עם ה-1200TSI, במידה והמחיר יתאים תעשה עליה סיבוב, ותבדוק שהיא נוחה ומספיק חזקה בשבילך (122 כ"ס צריכים למשוך בסדר גמור)
  • בנוסף, אני מציע שתתרשם מהמנוע הזה, הוא מוגדש, זאת חווית נהיגה אחרת שלא מתאימה לכולם, אולי לך זה לא מתאים?
  • אחרי שתראה את המחיר של הגולף עם המנוע הזה ו/או תעשה עליה סיבוב, יהיה לך הרבה יותר קל להחליט אם לקחת פולו או גולף.

נ.ב.

סגור על זה שלא מתאים לך ה-1600?

Bimmer

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכם.

ברשותי גולף מודל 2003 מנוע 2000

האם כדאי להחליף אותה בפולו 2010 (TSI) ?

תודה

האם כדאי להחליף את הרכב הקיים, ובאיזה רכב חדש? זו שאלה שרק אדם אחד יוכל לענות עליה - וזה אתה.

בכל זאת - בוא נעשה סדר בדברים. נסה לענות על השאלות ואז תוכל לשאול את השאלה בצורה יותר מדוייקת ולקבל החלטה מושכלת:

1. האם יש לך רכב המשביע את רצונך (נוחות, אמינות, עלויות אחזקה וכו)? האם יש סיבה להחליפו באחר (וכאן - התשובה "מתחשק לי" בהחלט לגיטימית).

2. האם אתה עומד בעלויות אחזקת הרכב הקיים?

3. האם יש בידך אמצעים למימון החלפת הרכב, ואם כן - כמה?

4. מה הדרישות שלך מהרכב החדש?

5. איזה דגמי רכב מתאימים לדרישותיך? זו השאלה הראשונה בה תוכל להוועץ בחברי הפורום.

רק כאשר תהיה בידך רשימת דגמי רכב המתאימים לצרכיך וליכולתך יהיה עליך לבדוק באיזה דגם "כדאי" להחליף את הרכב.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמממ, תראה הפולו עם המנוע הזה עולה בסביבות 115 אלף ש"ח כאשר הגולף עם מנוע 1.6 עולה באיזור ה-130 ועם מנוע 1400 TSI הגולף עולה לאיזור ה-150.

אתה בעצם נמצא באותה דילמה כמו אמי - ביצענו בירור והבנתי כי הגולף ממש עוד מעט צריכה להגיע עם המנוע של הפולו בו אתה מעוניין.

99% שהמנוע הזה יוזיל את הגולף, כששאלתי בכמה, אמרו לי שמחיר עדין אין אפילו לא בקירוב.

אגיד לך מה שאמרתי לאמא שלי:

• חכה לגולף עם ה-1200TSI, במידה והמחיר יתאים תעשה עליה סיבוב, ותבדוק שהיא נוחה ומספיק חזקה בשבילך (122 כ"ס צריכים למשוך בסדר גמור)
  • בנוסף, אני מציע שתתרשם מהמנוע הזה, הוא מוגדש, זאת חווית נהיגה אחרת שלא מתאימה לכולם, אולי לך זה לא מתאים?
  • אחרי שתראה את המחיר של הגולף עם המנוע הזה ו/או תעשה עליה סיבוב, יהיה לך הרבה יותר קל להחליט אם לקחת פולו או גולף.

נ.ב.

סגור על זה שלא מתאים לך ה-1600?

מדובר על 1.2 TSI עם 105 כוחות סוס ולא 122 ששייכים למנוע ה-1.4 ליטר.

שבת שלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר על 1.2 TSI עם 105 כוחות סוס ולא 122 ששייכים למנוע ה-1.4 ליטר.

שבת שלום.

צודק לא שמתי לב, תודה על התיקון

1.2TSI הם בעלי 105 כ"ס.

1.4TSI הם בעלי 122 כ"ס.

לפותח השרשור, העובדה שהרכב אמור לסחוב בלי בעיה נשארת בעינה - רק התבלבלתי במספרים.

Bimmer

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתן סקירה קצרה.

הגולף בגרסת קומפורט ליין מנוע 2 ליטר, מרגישה יותר מרווחת בפנים מהפולו והרבה יותר כבדה. איכות החומרים טובה ורכב בן 10 הרגיש יחסית מוצק.

הפולו TSI שהוריי קיבלו מרגישה קצת יותר קטנה מהגולף 2001 אבל הרבה יותר קלילה, רכב מאוד כיפי, איכותי לפחות כמו הגולף ומנוע חסכוני.

אם אתה שואל אותי אז הפולו 2010 יכולה להחליף את הגולף בצורה מצוינת. ממליץ לגשת ולעשות נסיעת מבחן.

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתן סקירה קצרה.

הגולף בגרסת קומפורט ליין מנוע 2 ליטר, מרגישה יותר מרווחת בפנים מהפולו והרבה יותר כבדה. איכות החומרים טובה ורכב בן 10 הרגיש יחסית מוצק.

הפולו TSI שהוריי קיבלו מרגישה קצת יותר קטנה מהגולף 2001 אבל הרבה יותר קלילה, רכב מאוד כיפי, איכותי לפחות כמו הגולף ומנוע חסכוני.

אם אתה שואל אותי אז הפולו 2010 יכולה להחליף את הגולף בצורה מצוינת. ממליץ לגשת ולעשות נסיעת מבחן.

לגבי המנוע 1.2TSI הוא עושה 1-10.5 ממוצע.

אל תצפה לניסים ונפלאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תצפה לניסים ונפלאות.

עם רגל כבדה על הגז אתה צודק, הבעיה שבמנוע 2 ליטר של גולף זאת צריכת דלק רגילה.

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תצפה לניסים ונפלאות.

איכזבת אותי ממש - ציפיתי שהרכב יעשה כמו ה-1400 16V המאוד חסכוניים של פולקסוואגן, יש לי חבר שעושה משהו כמו 700 ק"מ עם הגולף שלו (55 ליטר לא לשכוח) ויש לה 1400. אגב, היא נוסעת מדהים.

אוףףףףףף!

Bimmer

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איכזבת אותי ממש - ציפיתי שהרכב יעשה כמו ה-1400 16V המאוד חסכוניים של פולקסוואגן, יש לי חבר שעושה משהו כמו 700 ק"מ עם הגולף שלו (55 ליטר לא לשכוח) ויש לה 1400. אגב, היא נוסעת מדהים.

אוףףףףףף!

האוטו בפקקים של העיר עושה 1.10

אם אתה נוסע המון בדרכים בין עירוניות זה יכול לקפוץ ל 1.14

הכל תלוי באופי הנהיגה. אם אתה נוהג הרבה בעיר תצפה לצריכת דלק של מנוע 1.6 רגיל.

אבל מבחינת מנוע הוא מרגיש יותר "בריא" וחזק ממנוע 1.6 ושלא נדבר על 1.4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4974 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...