Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קרייזלר סיברינג

bbking59
שימו לב! השרשור הזה בן 4988 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חבר'ה

מתכנן לקנות קרייזלר סיברינג 2001. מבקש ממכם המלצות וכמה שיותר פרטים: צריכת דלק, בעיות נפוצות, עלות תיקונים וכו'.

תודה מראש לכל המגיבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו רכב מנהלים מפואר, נוח, סלון עור, סאן רוף ומנוע 2.7 204 כ"ס. הרכב מרגיש קצת כבד ,טוחן הרבה דלק 1\6 1\8. בכללי הרכב עצמו מפנק ויש לו עיצוב מרשים מבחוץ ובזה זה נגמר._בעיות בגיר האוטומטי שגיר כזה עולה 15,000 ש"ח,_בעיות חשמל,_חלקים בחברה יקרים מאוד מאוד שאני אפילו לא רוצה לרשום,_שוק של הרכב על הפנים. אם אתה קונה אוטו כזה זה חתונה קשה מאוד להיפטר מימנו אחרי זה וגם אם תמצא מישהו, הוא יקנה ממך במחיר נמוך בהרבה מהמחירון. לא מומלץ!:roll:

Renault Clio RSI 1.8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלחו אותי מהעבודה לפני מספר שנים לחודש לקנדה, ושם קיבלתי סיברינג מחברת השכרה. כמו שהבנתי, הוא נחשב שם רכב סטנדרטי ולא מהיקרים, רמה 2 משהו כמו מאזדה 3 או קורולה אצלנו. נהגתי בו בכל קנדה כולל נסיעה מטורונטו למונטריאול (בערך 600 ק"מ בכביש קרח) ופשוט נהניתי לנהוג בו: התאוצה שלו מדביקה אותך לכיסא, מגיב טוב, יציב וגם נראה טוב. מאוד נהניתי ממנו. אני לא יודע על מחיר חלפים, דלק או טיפולים, אבל אם היה לי כסף כזה היה קונה לעצמי. הבאסה שחזרתי לארץ ושם חיכתה לי דייהו לאנוס.... אני זוכר שבנסיעה הראשונה עליה אחרי שחזרתי לחצתי על הגז והרכב שאל מה אני רוצה ממנו וטיפס לו לאיטו במהירות (להגיע ל-100 קמ"ש במשהו כמו 20 שניות אולי יותר, עכשיו רציתי לבלום וגם לקח לי 20 שניות כולל הרמה של בלם היד ותפילה...).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נא לא לצטט הודעה קודמת.

כן לחזור מספינה אמריקאית V6 חזרה ליפנית\קוריאנית באמת חוויה לא נעימה... אתה לוחץ גז בעדינות ומחכה שהאוטו יזוז, ושלא לדבר על נוחות הישיבה :lol:

לפותח השרשור:

הסיברינג אכן רכב יפה ומפואר, התעניינתי בו בעצמי לפני כמה חודשים אבל באמת שמעתי על בעיות אמינות רציניות, מצד שני אותו דבר שמעתי מהרבה אנשים לגבי האימפלה לפני שקניתי כך שלדעתי הכי טוב אם תבדוק לעומק עם אנשים שמחזיקים את הרכב ושאתה יכול להאמין להם (כאלו שאומרים את האמת ולא חרטטנים...) ובגלל שמדובר באמריקאית, תעשה חיפוש בגוגל ותחפש reviews על הדגם הספיציפי הנ"ל, בד"כ תמצא אלפי חוות דעת עם פירוטים ספיציפיים של בעיות... אם לדוגמא תמצא שהרבה אנשים מזכירים את אותן הבעיות אז כנראה מדובר במחלות, ואם יש לזה תג מחיר גבוה, עדיף כנראה להתרחק מלכתחילה.

דוגמא לאתר טוב שנותן חוות דעת מעולות ומהרבה משתמשים:

http://www.edmunds.com/chrysler/sebring/2001/review.html

אל תתרגש מדעות שליליות כאן בפורומים, רוב האנשים לא מעריכים רכב אמריקאי... לגבי חלקים וחלפים אני יכול לומר לך שניתן להשיג ב ebay חלפים במחירים נמוכים משמעותית ממה שבארץ, למרות שלא בדקתי לגבי קרייזלרים ספציפית ואולי שווה לעשות חיפוש זריז ככה כי אחרי הכל הן יותר נדירות יחסית לשברולטים למשל, גם בארה"ב. צריכת דלק נראית פחות או יותר כמו של האימפלה, כך שאני מניח משהו כמו 7-7.5 עירוני ו 12-12.5 בינעירוני יהיה הגיוני, בנסיעה רגועה. קח בחשבון שזה V6 כך שאם אתה רגיל לרכבים קטנים יותר וזריזים יחסית, זו תהיה חוויה קצת שונה. בניגוד לרכבים קטנים, בנסיעה עירונית אין טעם ללחוץ הרבה כי אתה מהר מאוד תמצא את עצמך מהיר מידי למה שהתכוונת ותצטרך לבלום וזה לא נוח לנהוג ככה על רכב כזה (שלא לדבר על זה שאתה סתם גם תבזבז על הדרך דלק ותאכל את הברקסים מהר יותר)... השינויים אמורים להיות חדים פחות.

בהצלחה! :)

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4988 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...