Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בדרך לישראל: דודג' דוראנגו

dkn1
שימו לב! השרשור הזה בן 4968 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היה לי כזה מהשכרה בארה"ב כשלושה ימים, הרכב טוחן דלק בלי שום פרופורציה ובאופן כללי אין בו שומדבר חוץ מלהיות מסיבי ו"פוזאיסטי" (לפחות לאדם הממוצע).

אני אישית ממש לא רציתי לקחת אותו אך שתי בחורות שהיו איתי התעקשו על SUV ואמרתי נזרום עם זה, עזבו שאני התכוונתי בכלל לRAV4 תמים ואיכשהוא נפלנו על הטנק מרכבה סימן 4 הזה.

ממש לא נהניתי ממנו והן בכלל פחדו לנהוג בו, לאחר השוק בצריכת דלק החלפתי מיד לניסן אלטימה *היברדית* שלאחר מכן הצילה אותנו ביוסימיטי כאשר גיליתי שאין תחנות דלק בתוך הפארק!

סלחו לי אך לדעתי הלנד קרוזר עדיף עשרות מונים על פני ערימת הפח הזאת בכל מובן.

מצטער שאני הורס חגיגות, הדבר היחיד החיובי שאני רואה בגי'פ הזה הוא שמגדילים את מגוון הרכבים בכבישים שלנו, לצערי הייתי רוצה דווקא לראות מגוון מקטגוריית אחרת.

מאוד מעניין אותי לראות במפרט בארץ את הצריכת דלק שיפרסמו,

בארה"ב בנסיעה ממש מנהלתית הוא עשה לי 4 ק"מ לליטר ולמזלי מחירי הדלק בארה"ב זולים משמעותית מהמחירים בארץ,

לדעתי רוב האנשים שייקנו בארץ את הגי'פ הזה יימכרו אותו במהרה לאחר שיגלו כמה פעמים הם מבלים בתחנת דלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני שכרתי כזה בארה"ב.

צריכת דלק גבוהה. (מנוע 4.7 למיטב זכרוני)

איכות פלסטיקה נמוכה.

הרכב צפוף ביחס לגודלו החיצוני.

ממש לא מה שהייתם מצפים מכזה רכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי כזה מהשכרה בארה"ב כשלושה ימים, הרכב טוחן דלק בלי שום פרופורציה ובאופן כללי אין בו שומדבר חוץ מלהיות מסיבי ו"פוזאיסטי" (לפחות לאדם הממוצע).

ממש לא נהניתי ממנו והן בכלל פחדו לנהוג בו, לאחר השוק בצריכת דלק החלפתי מיד...סלחו לי אך לדעתי הלנד קרוזר עדיף עשרות מונים על פני ערימת הפח הזאת בכל מובן....בארה"ב בנסיעה ממש מנהלתית הוא עשה לי 4 ק"מ לליטר ולמזלי מחירי הדלק בארה"ב זולים משמעותית מהמחירים בארץ.

גם אני שכרתי כזה בארה"ב.

צריכת דלק גבוהה. (מנוע 4.7 למיטב זכרוני)

איכות פלסטיקה נמוכה.

הרכב צפוף ביחס לגודלו החיצוני.

ממש לא מה שהייתם מצפים מכזה רכב.

בקיצור, אין חדש בתעשיית הרכב האמריקאית! :lol:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור, אין חדש בתעשיית הרכב האמריקאית! :lol:

וכל זה בהינף קולמוס,ככה בקלות, איך אומר בגירה ? בקיצור ...

לפעמים אני תוהה מאין הידע והתעוזה הזו ? לזלזל כך בתעשיית הרכב האמריקאית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוך השם יש הרבה ידע ולא מעט תעוזה ואני מוכן בשימחה להכנס איתך לדיון תרבותי וענייני על תעשיית הרכב האמריקאית.

בא נעשה תרגיל קצר, נקטלג את כל יצרניות הרכב העולמיות לאסיאתיות, אירופאיות ואמריקאיות.

אז אם ניקח בחשבון איכות המוצר הכוללת (תכנון, עיצוב, ייצור, איכות הרכבה, אמינות וכו'), ריווחיות של החברה, חדשנות, פיתוח מערכות וכו'.

באיזה מקום היית ממקם את האמריקאים, ראשון? שני? אולי רחמנה ליצלן שלישי ואחרון?

מכל יצרניות הרכב העולמיות, כמה אתה מכיר שפנו בעשור האחרון לממשלה שלהן שתציל אותן וכמה מתוכן אמריקאיות?

תציע רכב אחד אמריקאי שאתה חושב שהוא הטוב ביותר בקטגוריה שלו (אולי חוץ ממגה-טנדרים) ונתקדם משם.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וגם אז, הVXR של הולדן/ווקסהול מוגדרות כיותר כיפיות.

אגב, המאסל העדכני הכי מגניב זה הצ'לאנג'ר החדשה.

אגב, לשים את הדורנגו בפורום שטח מקביל ללשים את ציפי שביט בפורום דוגמניות על... אין שום קשר בין זה לזה.

Mazda diesel rat in the making

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4968 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...