Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבצע חדש של צ'מפיון: סיאט לאון החל מ-108,800 ש"ח

The Who
שימו לב! השרשור הזה בן 4839 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מניסיון, האוקטביה 1.2TSI מרגישה זריזה הרבה יותר מכל מה שהנתונים מספרים לנו על הנייר.

היא בהחלט זריזה (אך לא מהירה כמו ה-1.8TSI, למשל).

ולחכמולוג שענה לי - כן, "מניסיון".

17.8 הוא הנתון בקג"מ (ולא בניוטון מטר).

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 166
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

למי שאוהב לנהוג ומעדיף ידני, וגם מצוייד בזעטוטים, הרומסטר מתוחת הפנים כבר נמכרת עם אותו מנוע ב-95000 ש"ח עד סוף השנה (הנחה של 4000 ש"ח) ברמת גימור Style. משפחתית עם תמורה מדהימה לדעתי.

* גילו נאות - אני ממתין (בקוצר רוח...) לאחת כזו.

העניין הוא שרוב האנשים שקונים רכב חדש ומשקיעים 100k רוצים רכב עם עיצוב לא מכוער ולכן גם יעדיפו להשקיע עוד עשירייה וללכת על הליאון. אם עד עכשיו נהגת על פאביה סטיישן(גם ה-5 דלתות מכוערת לא פחות לדעתי שלא תחשוב שאני חלילה מפלה לרעה את הסטיישן מעצם היותה סטיישן) אז אני מאמין שעיצוב לא עומד בראש רשימת סדרי העדיפויות שלך.בכל אופן שיהיה מברוק על הסקודה החדשה.

turboy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-1.2 ליטר TSI נמכרת כעת ב-109 אלף שקל, כאשר יסתיים המבצע יהיה מחירה 115 אלף שקל.

ה-1.4 ליטר TSI (עם 122 כ"ס) נמכרת כעת ב-115 אלף שקל, כאשר יסתיים המבצע היא תעלה 125 אלף שקל.

ה-1.8 ליטר TSI DSG נמכרת עכשיו במחיר שיקר באלפי שקלים בודדים מגרסאות ה-1,600 סמ"ק האוטומטיות של מאזדה 3 או של טויוטה אוריס. יתרון הביצועים מוחלט, והאבזור שלה דומה. עסקה מעניינת מאוד.

נקווה שהמבצע הזה יעלה עוד כמה מכוניות ידניות על הכבישים בארץ, ועוד בקבוצת שוק שכבר כמעט שכחה לגמרי מה זה קלאץ'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, אבל גם סייגתי ואמרתי, אני אולי לא כמו רוב הנהגים.כנראה שלרוב הממוצע זה יספיק.מה גם שה DSG עם ההחלפות המהירות תורם להרגשה, וזה גם מתחבר לרוב שקונים רק אוטומט ויקנו את הרכב הנ"ל עם DSG ולא עם תיבה ידנית.

לרוב הממוצע (95% מהאוכלוסיה) מספיק 1.6 אוטומטי רגיל, שהוא עגלה מתה בכל מובן אפשרי. כן, גם ביונדאי i30 וגם בפולקסווגן עם DSG. אז ה-1.2TSI הזה הוא שינוי מרענן, גם אם לא "באמת" חזק.

ובנוגע למבצעים של סיאט - אי אפשר לומר שהם יעזרו לשוק היד שנייה של הרכב (שהוא ממילא בקרשים), אבל הם אכן מוכיחים שבתמחור נכון, עמישראל "אוכל" גם ידני...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיט עושים עבודה יפה בשינוי מאזן הכוחות בין רכבים אוטומטיים לידניים בארץ, הם שעו חייל בסגמנט הסופרמיני בו תיבה ידנית היא איכשהו מתקבלת על הדעת (צעירים בד"כ).

עכשיו יש ניסיון לעשות דבר דומה בסגמנט הקומפקטיות\משפחתיות וזה אתגר גדול יותר.

אגב, לפני מספר חודשים התבשרתי שגם מיצובישי מביאים לארץ את הלנסר 1.8 עם תיבת הילוכים ידנית, מדובר בדגם מאובזר שעולה 121K...כלומר 7K פחות מהדגם האוטומטי.

נימים יגידו איזה ביקוש יהיה לתיבה ידנית בסגמנט הזה.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאמין שעיצוב לא עומד בראש רשימת סדרי העדיפויות שלך.בכל אופן שיהיה מברוק על הסקודה החדשה.

על זה נאמר על טעם ועל ריח....

לדעתי העיצוב של הרומסטר מוצלח מאד, ומתיחת הפנים שיפרה אותו יותר.

לגבי מנוע ה-1.2, אני מציע לכל התאורטיקנים לערוך נסיעת מבחן באוקטביה ("משפחתית כבדה") - שום מכונית 1600 אוטמאטית לא מתקרבת לדבר הזה. רק להמחשה המנוע הזה מנפק מומנט גבוה יותר משל מנוע הסיוויק 1.8 בטווח סל"ד של 4100 - 1550. הכח תמיד זמין.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובנוגע למבצעים של סיאט - אי אפשר לומר שהם יעזרו לשוק היד שנייה של הרכב (שהוא ממילא בקרשים), אבל הם אכן מוכיחים שבתמחור נכון, עמישראל "אוכל" גם ידני...

רוני

המבצעים יעזרו לשוק של סיאט בטווח הארוך. לאון זו דוגמא לרכב שאין לו שוק, פרט לכמה עשרות אולי מאות מכוניות בודדת שנמכרות בשנה.

רוב האנשים לא חושבים על סיאט כאופצית קניה, "כניסה לשוק" ותודעה משפרת את המוניטין כחדש וכמשומש.

כיום כל שוק המשומשות של מכוניות בנות 3-4 ב"קרשים" עקב מבצעי מימון ואחריות שמבצעות חברות הליסניג.

אורן

Citroen Cactus Pure Tech 110 S&S manual gear 2017

Subaru XV 1.6 Lineartronic Auto 2015

[h=2][/h]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הגיוני שרכב שמחיר המחירון שלו 149900 ימכר ב130000 אלף.

או שסיאט רמאים או שיש אנשים בפורום שלא אומרים אמת מסיבה כל שהיא ?

אני מדבר על 1.8 TSI DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הגיוני שרכב שמחיר המחירון שלו 149900 ימכר ב130000 אלף.

או שסיאט רמאים או שיש אנשים בפורום שלא אומרים אמת מסיבה כל שהיא ?

אני מדבר על 1.8 TSI DSG

מאוד הגיוני. בעבר ראינו גם הורדות מחירים של כ-100 K ש"ח שזה היה בערך שליש המחיר ולא 12% כמו במקרה הנוכחי. בכלל, המעקב לאחר מדניות התמחור של צ'מפיון מצביע על מדיניות מחירי החדרה נמוכים, וזה למשל הפוך למדניות התמחור של הונדה.

השאלה שיכולה להתריד היא מהי העמידות של מנועי הטורבו ברכבים שממילא ידועים כבעייתים. האים יתכן המצב שבו לאחר שנים המנועים האטמוספריים יהיהו מבוקשים ויקרים יותר בשוק יד 2 (ראה לדוגמה וולוו, כאשר שם דיגמי הטורבו ספגים ירידת ערך קטסטרופלית תרתי משמע).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל זאת הרכבים נמכרו לפני שבועים ב139 אלף , לא נראה לי הגיוני שכל שבוע יורידו את המחיר.

אנשים לא יקנו אצלהם יותר זה יצור משבר אמון רציני .

לגבי המנוע 1.8 זה מנוע ותיק ולא חדש נחשב לאמין .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המבצעים יעזרו לשוק של סיאט בטווח הארוך. רוב האנשים לא חושבים על סיאט כאופצית קניה, "כניסה לשוק" ותודעה משפרת את המוניטין כחדש וכמשומש.

התודעה היחידה שמבצע כזה יוצר היא ש"סיאט קונים רק במבצע". איזה אדם שפוי בנפשו ישלם את המחיר המלא? ובמילים אחרות,

ברגע שהמבצע ייגמר, גם הלקוחות ייגמרו. עד למבצע הבא. ואני לא רוצה לחשוב בכלל מה חושבים מעט האומללים שלפני חודש

קנו לאון במחיר המלא, ומה זה יעשה לערך של המכונית שלהם. לא צריך להרחיק יותר מאשר לוולוו, כדי לדעת בדיוק מה מבצע כזה גורם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל זאת הרכבים נמכרו לפני שבועים ב139 אלף , לא נראה לי הגיוני שכל שבוע יורידו את המחיר.

אנשים לא יקנו אצלהם יותר זה יצור משבר אמון רציני .

לגבי המנוע 1.8 זה מנוע ותיק ולא חדש נחשב לאמין .

זו מדיניות התמחור של צ'מפיון. הפורום מלא בתלונות נוסח "קניתי את האיביזה במחיר X ולמחרת כבר היה X-Y". חמורות יותר התלונות נוסח "קניתי את איביזה וזו לא מפסיקה להתקלקל מיומה הראשון ובצ'מפיון מנפנפים אותי ובכלל צריך להיות קומבינטור לא קטן ע"מ להתעסק איתם"

אז אפשר לזרוק רפש כזה או אחר על היפניות והמומנט הנחות, ואיבזור החסר, אך דבר אחד ברור: הסיכויים לשקט נפשי גם מבחינת האמינות ושירות, וגם שמירת הערך שם טובים יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תהיה בטוח. אני נוסע על ה 1.8T ידנית.

ה 1.2T יהיה כבד מאד על האוטו הזה במיוחד עם מזגן.

אני לא בטוח שהייתי רץ לקנות אותו, עדיף 1.2T על האיביזה / פביה / פולו, יותר קטן יותר זריז.

ה-1.2TSI מרגיש זריז על אוקטביה, הכבדה מהלאון, כך שהיא זריזה ממנה לא פחות. מבצע טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמתם לב שהמבצעים של סיאט הולכים ומשתפרים? לי זה יוצר תחושה שלא כדאי לקנות עכשיו כי בחודש הבא יהיה מבצע יותר משתלם. כלקוח של סיאט שרכש איביזה 1.6 ידנית (לא זו שנמכרה במבצע האחרון אלא עם 6 כריות אוויר ומערכת שמע מקורית) זה מעלה לי קצת עצבים כי יכלתי לרכוש לאון במחיר שלא רחוק מהמחיר ששילמתי על האיביזה שלי. רק העתיד יראה אם המחירים הזולים ירימו את סיאט או שאולי משבר האמון אצל הלקוחות יפיל אותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4839 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...