Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבצע חדש של צ'מפיון: סיאט לאון החל מ-108,800 ש"ח

The Who
שימו לב! השרשור הזה בן 4838 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 166
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

nepet, תקן אותי אם אני טועה, 1.2T אמור להיות שווה בביצועיו ל-1.6 אטמוספירי, פחות או יותר.

אגב, נאמר לי שבמבצע הנ"ל מוצע גם דגם ה-1.4T, אם כי לא נמסר לי המחיר (אני מאמין שיותר מ-108,800 ש"ח).

בכל אופן, אם צ'מפיון מנסים להחדיר לשוק הישראלי את המנועים הללו במחירים כאלה... כנו"ן (כולי נפעם ונרגש).

אתה טועה ואני אתקן אותך.

ה-1.2TSI חזק הרבה יותר מה-1.6ל' הוותיק. אמנם ההספק זהה אך נתון המומנט גבוה ב-40% ומושג בסל"ד נמוך הרבה יותר! הTSI גם חסכונית משמעותית מה-1.6ל'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם זה היה עולה לך 108K?:wink:

לא, כי הרכב כבד, באותה מידה שלא הייתי קונה אוקטביה 1.2T או יותר גרוע אם היו מציעים פסאט או סופרב עם מנוע חלש.

אתה קונה רכב שמתיימר להיות ספורטיבי, ומלביש עליו מנוע חלש, לדעתי לא כיף, אבל אולי אני לא קנה מידה ורוב הישראלים כן ייקנו.

nepet, תקן אותי אם אני טועה, 1.2T אמור להיות שווה בביצועיו ל-1.6 אטמוספירי, פחות או

לא יודע, לא נהגתי על 1600, ישבתי פעם אחת ליד הנהג כשחשבתי לקנות אחת כזו משומשת, אבל בגלל שהיו לה רק 5 הילוכים המנוע רעש וגעש (8V). פה מדובר במנוע יותר מודרני + ששה הילוכים ידניים שאמורים לעשות לו יותר "נעים בגב".

יכול להיות ש 1.4T זו פשרה פחות כואבת, אבל לדעתי ה 1.8T עושה לו רק טוב. (במיוחד עם מזגן דולק).

אתה מוזמן לבדוק אם אני טועה, תזמין נסיעת מבחן ותגיד לי אם יש או אין הבדל משמעותי.

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחכה ליום שיעשו משהו דומה לדגמים הספורטיבים שלהם!

הם כבר עשו זאת: במבצע "72 שעות" האחרון.

רכב ישראלי אולטימטיבי: קונטיינר של 'צים' על גלגלים נוצצים עם סלון עור 1+2+3, מסך "LCD 42 וטוסטר עם כניסת USB. מרווח, נוח, מאובזר, גבוה ופח עבה כמו במכוניות של פעם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השוואת נתוני הנייר בין הדגם ה"ישן" 1.6 ידני לדגם 1.2 TSI ידני :

1.6 - 102 כ"ס ב - 5,600 סל"ד, מומנט - 14.8 קג"מ ב - 3,800 סל"ד, 184 קמ"ש , 11.7 שנ', 80-120 בהילוך חמישי - 14.3 שניות. צריכת דלק ממוצעת - 7.5 ליטר ל- 100 ק"מ.

1.2 - 105 כ"ס ב - 5,000 סל"ד , מומנט 17.8 קג"מ בטווח 1,550-4,100 סל"ד (!) , 187 קמ"ש , 10.9 שנ' , 80 - 120 בהילוך חמישי - 13.6 שניות. צריכת דלק ממוצעת 5.7 ליטר ל - 100 ק"מ.

מסקנה : שיפור בכל הפרמטרים באחוזים לא מבוטלים , והמחיר 109K במקום 125K שהיה מחירון לליאון 1.6 .

על פניו נראה מבצע ראוי ביותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, כי הרכב כבד, באותה מידה שלא הייתי קונה אוקטביה 1.2T או יותר גרוע אם היו מציעים פסאט או סופרב עם מנוע חלש.

בכלל נהגת באוקטביה עם 1.2TSI? אני בספק רב.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכלל נהגת באוקטביה עם 1.2TSI? אני בספק רב.

לא, אבל גם סייגתי ואמרתי, אני אולי לא כמו רוב הנהגים.כנראה שלרוב הממוצע זה יספיק.מה גם שה DSG עם ההחלפות המהירות תורם להרגשה, וזה גם מתחבר לרוב שקונים רק אוטומט ויקנו את הרכב הנ"ל עם DSG ולא עם תיבה ידנית.

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, אבל גם סייגתי ואמרתי, אני אולי לא כמו רוב הנהגים.כנראה שלרוב הממוצע זה יספיק.מה גם שה DSG עם ההחלפות המהירות תורם להרגשה, וזה גם מתחבר לרוב שקונים רק אוטומט ויקנו את הרכב הנ"ל עם DSG ולא עם תיבה ידנית.

הם לא יקנו את הלאון עם תיבת DSG משום שגרסא זו יקרה משמעותית (130K לעומת 108K) ולא מצדיקה את תוספת המחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה מסתייג ? נראה שהכל עדיף , לא ?

לפי הנתונים הראשוניים הכל בסדר גמור , וממש אטרקטיבי.

אולם , מניסיון חיים וסקפטיות טבעית , אני מציע לצרכן פוטנציאלי לבדוק היטב מה מקבלים.

גם אם מדובר באותה גרסא , סטיילנס למשל , עדיין יכולים להיות הבדלי מפרט טכני נוספים או איבזור שונה בין דגם 1.6 ל 1.2.

ייתכן כמובן שההבדל יהיה לטובת החדשה , פשוט לשאול ולהשוות בדיוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שאוהב לנהוג ומעדיף ידני, וגם מצוייד בזאטוטים, הרומסטר מתוחת הפנים כבר נמכרת עם אותו מנוע ב-95000 ש"ח עד סוף השנה (הנחה של 4000 ש"ח) ברמת גימור Style. משפחתית עם תמורה מדהימה לדעתי.

* גילו נאות - אני ממתין (בקוצר רוח...) לאחת כזו.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבצע אטרקטיבי מאוד.

אני לא חושב שהרכב ירגיש כבד, הוא פשוט לא ירגיש זריז יותר מדי- שווה נסיעת מבחן.

יש לציין כי סיאט וגם סקודה משחררים לשוק מבצעים חסרי תקדים שלא נכללים במכירה קיבוצית כלשהי.

אני מפרגן להם.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4838 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...