Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבצע חדש של צ'מפיון: סיאט לאון החל מ-108,800 ש"ח

The Who
שימו לב! השרשור הזה בן 4846 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם מתאים לך לבקר במוסך לעיתים קרובות, וגם אם לא, זו לא החלטה שלך. אתה לוקח מראש את האפשרות שעם סיאט קרוב לוודאי שתגיד למוסך, בדיוק כמו שאתה בטוח שעם רכב מתוצרת Y לא תגיע. שום דבר עצוב לא רובץ בקרבת סיאט, ההפך הוא הנכון. מספיק לראות את המבצעים שלהם בתקופה האחרונה, ואת כמות המכוניות שעלו על הכביש, כדי לראות איך סיאט חזרו בגדול לעסקים אחרי תקופת היובש AKA טולדו 5P\אלתיאה\קורדובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 166
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אם מתאים לך לבקר במוסך לעיתים קרובות, וגם אם לא, זו לא החלטה שלך.

זו כן החלטה שלי, יתכן לא בדיוק לגבי תדירות ההגעה למוסכים אלה לגבי לקיחת הסיכונים. למען ההגינות אני כן לקחתי סיכון ויש לי ברכב רכיב יקר ורגיש (הסוללה ההיברידית) אך יחד עם זאת יש לרכיב זה אבא ואימה למשך שנים רבות, מה שלא ניתן להגיד על מדגש הטורבו של VW.

אני באופן אישי שמח על כך שלאחרונה עלו סיאטים רבים על הכבישים. יותר נעים לעמוד בפקק ליד רכבים שעוצבו בטעם טוב, זריזים, לא מעקבים את הפקק וכו'. אך יחד עם זאת לא הייתי רוכש לעצמי אחד כזה אפילו בהנחה של 20 K ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקודת המוצא שלך לפיה הסיאט תתקלקל לפני הטויוטה נניח, אין לה על מה לסמוך. בדיוק כפי שההפך הוא נכון. אשר למבצע הזה, די אם תציצו בלוח יד שניה או אחרים ותחפשו לאון חדש יחסית, בן שנה או שנתיים ותרגישו את הגיחוך המתפשט למקרא המחירים המבוקשים שקרובים באופן מטריד למחירי המבצעים הללו, בכדי שתבינו עד כמה התרומה של המבצעים הללו, חדשות לבקרים, מאוד מפוקפקת בכל הנוגע לחיזוק תדמית המותג הזה. מכונית, למרות שאינה תכנית חסכון, נקנית גם ואולי בעיקר מתוך שיקול כלכלי, שגובר לעיתים על כל שיקול אחר. חוסר יציבות קיצוני במחיר, כמו שמשדרים המבצעים הללו, עלול בטווח הארוך להרחיק את הקונים הפוטנציאליים מהאוטו הזה שאף אחד לא יודע "כמה הוא יעלה מחר".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רועי, אני מסכים שיש לקוחות ואפילו לקוחות פוטנציאלים שנפגעים/יפגעו ואף לא יקנו יותר סיאט.

אם זאת, אני בטוח שסיאט ימכרו את כל ה500 יחידות שהם הוציאו, בדיוק כמו שהם מכרו מעל 1000 איביזות.

אם תבינו שזאת כמות של 5 שנים אחרונות ביחד תבינו שהם עשו עסקה טובה וגם הלקוחות שרכשו במחיר נמוך.

אותם 1500 שקנו במחיר מבצע נמוך יישארו לקוחות נאמנים מן הסתם.

ופה כנראה קבור הכלב.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול רק להצטרף לאישתך. העיצוב של רומסטר הינו נבון ופרקטי.

מה בדיוק הקשר בין עיצוב חיצוני למילים כמו "נבון","פרקטי"??

זאת דרך הפוליטקלי-קורקט לומר עיצוב לא יפה/לא מוצלח(זאת אם אני מתנסח ממש בעדינות).

הסקודה פרקטית אבל לטעמי העיצוב החיצוני שלה(כמו גם העיצוב של כל סקודה שיוצרה איי פעם) הוא כישלון.

מישהו יכול כבר לתת לי דוגמה אחת לאורך כל השנים של סקודה שיוצרה שעיצובה החיצוני היה יפה?

אומנם היופי הוא בעיני המתבונן מצד שני כמה גברים אוהבים את מראה האישה השמנה?

אני בטוח על כך שיש קונצנזוס על כך שהעיצובים של סקודה משעממים,בנאליים וסתמיים ופשוט לא מוצלחים.

turboy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המילים עיצוב וקונצנזוס הם כמעט אוקסימורון. אני נוטה להסכים אתך לגבי עיצוב הסקודות, למעט היטי והרומסטר, כשלראשונה פרופורציות מצוינות ומראה מאוד יעיל ונאה, למרות קופסתיותו ולשניה עיצוב נועז עם חיבור בלתי אפשרי בין סגנונות שמהווה כמעט מטרד לעין ובזה יחודו. יחד עם זאת זה הטעם הפרטי שלי ואני מאמין שיש כאלו, לרבות אתה, שרואים את הדברים באופן שונה, בין לחיוב ובין שלא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המבצע נראה ממש מעניין אני כניראה יקפוץ בהמשך שבוע הבא לסיאט למרות שלא חשבתי שבשנים הקרובות אני יגיע למצב שאני מוציא רכב מהחברה .

אין כזה דבר גנוב , יש כזה דבר נפל בטעות מהמשאית לידיים הלא נכונות ! D:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המבצע הזה מוגדר כ"מבצע" אך בפועל הוא לא, מי שחושב שהוא רוכש וקיבל הנחה במחיר הרי שזה שקר אחד גדול כי ביום שהוא ירצה למכור את הרכב הוא לא ימכור אותו במחיר המחירון אלא ברבה פחות מפני שסביר להניח שיהיה מבצע על סיאט חדשה באותו הזמן :-), לכן אל תתלהבו יותר מדי למרות שעל פניו המחיר נראה אטרקטיבי אך המותג לא כל כך!

אני רכשתי איביזה חדשה לפני המבצעים וכך אני חש, במבט לאחור לא הייתי רוכש סיאט, התחושה היא של זלזול בלקוחות הקיימים, מזל שלא קניתי לאון .

בקיצור ב" מינימרקט שאולי " לא יוצאים בכל כך הרבה מבצעים כמו בסיאט, אולי עוד חודשיים יהיה משהו יותר מעניין :wink:.

לכל המביאים דוגמאות כגון: מבצעי ח"בר" וכדומה, יש בידיכם טעות חמורה, מבצע "חבר" נועד לקהל מצומצם ולא פתוח ולכן אין מה להשוות לבין המבצעים שמתקימים בסיאט. "חבר" לא שובר את השוק אך מבצע המוני כן שובר את השוק !

"אין ייאוש בעולם כלל" :lol:

פעם הונדה - היום סיאט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יקבל מחירון?

ועוד 7 שנים?

לא חייבים למכור אחרי חודשיים, כמו חבר'ה האיביזות 88אלףש"ח (שהיו עוד את ההזויים שביקשו את מחיר המחירון - 112K).

אני אגב, לא קונה, מחכה למבצע הבא.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יקבל מחירון?

ועוד 7 שנים?

לא חייבים למכור אחרי חודשיים, כמו חבר'ה האיביזות 88אלףש"ח (שהיו עוד את ההזויים שביקשו את מחיר המחירון - 112K).

אני אגב, לא קונה, מחכה למבצע הבא.

לא חייבים למכור אחרי חודשיים אבל אחרי שנתיים - שלוש?

אני חושב שזה מרסק את המשומשות, בנוגע לאלו שניסו למכור איביזה 1.4 ב112K אלה באמת חיים בסרט:-P

"אין ייאוש בעולם כלל" :lol:

פעם הונדה - היום סיאט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"מאיר" נותנים הנחות גדולות על הונדה ועדיין זה רכב עם מחירון ברזל, העובדה שסיאט מתרסקת במחירון היא בעיקר קהל היעד והמוניטין (הלא נכון בכלל).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעוד שלוש שנים מי יזכור את המבצע ?

גם אם תצטרך להוריד במחיר אז הלקוח קנה אותו יותר בזול מלכתחילה.

גם על סקודה פולסוואגן פיגו סיטרואן סובארו גייפ קריזלר הונדה וולבו היו מבצעים .

פשוט צמפיון עשו יותר רעש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4846 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...