Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבצע חדש של צ'מפיון: סיאט לאון החל מ-108,800 ש"ח

The Who
שימו לב! השרשור הזה בן 4849 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 166
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

במחירים של היום חשבנו לקנות סיאט לאון חדשה עם הנחת עולה חדש..

צמפיון נותנים בין 2 (1.2 TSI )ל 5 (1.8 TSI) אלף הנחה על הרכב לעולה חדש :shock: את השאר הכסף הם לוקחים לעצמם, (בערך כ20K)

רק לסבר את האוזן - מדובר על מס קניה כולו (התשלום הוא במקום 120% מיסים רק 75%). פניתי למחלקת השיווק במשרדים של צ'מפיון, נאמר לי שיחזרו אליי - עבר כבר שבוע ויש שקט תעשייתי, ביררתי במכס האם הם רשאים לגזול הנחת עולה והתשובה הייתה שלצערם אין להם יד בנושא ועדיף לבצע יבוא אישי.

לכן בודקים את האפיק הזה גם...

אתה מתאר משהו מאוד מוזר ולדעתי לא הבנת נכון.

פטור חלקי ממס קניה עבור בעל פטור (עולה חדש, תושב חוזר, תייר) אינו קשור ליבואן אלא רק לבעל הפטור מול רשויות המס בישראל. אתה יכול לבחור לשחרר את הרכב בעצמך מהמכס ולקבל את מלוא ההטבה המגיעה לך בהתאם לדגם, לכן לא ברור לי איך יבואן יכול לקחת לעצמו חלק מההטבה.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על ה FR והקופרה אין מבצע..למרות שאפשר לקבל מחיר טוב בהתאם למו"מ..

והלאון כרגע מגיעה עם מערכת מולטימדיה..לא כמו בתמונה העליונה

איזה מערכת מולטימדיה? מקורית (SMS) או עוד פעם איזה בולשיט סיני?

מה רע ברדיו דיסק המקורי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתאר משהו מאוד מוזר ולדעתי לא הבנת נכון.

פטור חלקי ממס קניה עבור בעל פטור (עולה חדש, תושב חוזר, תייר) אינו קשור ליבואן אלא רק לבעל הפטור מול רשויות המס בישראל. אתה יכול לבחור לשחרר את הרכב בעצמך מהמכס ולקבל את מלוא ההטבה המגיעה לך בהתאם לדגם, לכן לא ברור לי איך יבואן יכול לקחת לעצמו חלק מההטבה.

לפי בדיקה שביצעתי - אני לא יודע על איזה נוהל אתה מדבר (אשמח לפירוט),

לשם השוואה,

SX4 בגרסה המפוארת במקום 111,900 רק 101,400 (10% הנחה)

מאזדה 3 נפח 2 ליטר, במקום 136000 רק 117,000 (15% הנחה)

פולו TSI במקום 112900 רק 110,400 (2% הנחה)

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא נוהל, זה חוק.

אדם רשאי לשחרר את הרכב בעצמו מהמכס, ובכך לשלם ליבואן רק את החלק היחסי.

מה שקספר פה לא אמר זה שהיבואן ינפח את המחיר לפני מכס בשני המקרים, ככה שהוא ירוויח יותר על עולה.

בגלל שהמחיר של היבואן הינו נקוב ללא ביסוס באחוזים, המחיר של הרכב לפני מכס לעולה, והמחיר של רכב לפני מכס לאדם רגיל, יהיו שונים.

להם הטיעונים שלהם. השוני במחיר בין המזדה לפולו לדעתי מתבסס בהנחה הניתנת על רכב חסכוני וירוק יותר, ובכך שצמפיון פשוט מרוויחים פחות על הפולו מאשר דלק מוטורס על המזדה.

יש חשיבות לקבוצת הזיהום שהרכב נמצא בו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המבצעים נהדרים, כנראה שההנחות באות על חשבון משהו...

הזמנתי איביזה חדשה בהרצליה לפני כ-5 שבועות בערך, במעמד ההזמנה לא החלטתי עוד איזה צבע אני רוצה (כי הצבע שרציתי כרגיל לא היה), אז שוריין צבע זהב מטאלי עד שאחליט.

3 ימים אחרי התקשרתי כדי לשנות את הצבע לאפור כהה, יומיים אחרי התקשרתי שוב לוודא שזוכרים ששיניתי את הצבע, אני זוכר שבשיחה נאמר לי שהשינוי בצבע יקח יותר זמן כי אין במלאי, והנציגה בעצמה אמרה ש"אם זה הצבע שאני רוצה אז מה זה לחכות שבועיים".

לפני כ-3-4 שבועות נאמר לי שהאוטו במלאי, שבוע אחרי שילמתי והיום התקשרו אליי שהאוטו הגיע, אני מגיע לקחת אותו היום ואחרי המתנה של 45 דקות מגלים לי רכב בצבע.... זהב מטאלי.

בחיי שהרבה זמן לא הייתי כזה מיואש, מנהל האולם אמור לחזור אליי לאחר שיבדוק מה קרה ומה ניתן לעשות, אפור כהה אין להם, ומדבריו בדקות שאחרי ה"תקרית" אני כבר רואה לאן כל העסק הזה הולך, כמובן שבכל הזמן הזה אני משלם על רכב שכור.

מה אני אגיד... חוויה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה"מיסוי הירוק" הרג למעשה את ההנחה במס לעולים חדשים.

עולה חדש משלם 50% מס קניה.

מכיון שההטבה של המיסוי נקובה בסכום, נוצר מצב בו ברכבים "ירוקים" המס המלא הינו קרוב מאד ל-50%.

מכיון שמנועי TSI הם מנועים ירוקים והציון הירוק של הרכב נמוך גם ההטבה הירוקה שהרכב מקבל גבוהה.

וכן, מאז החלת המיסוי הירוק הרווליות של היבואנים עלתה מאד - רוב ההנחה מגיעה לכיסם של היבואנים ולא לכיסו של הצרכן הסופי.

לפי בדיקה שביצעתי - אני לא יודע על איזה נוהל אתה מדבר (אשמח לפירוט),

לשם השוואה,

SX4 בגרסה המפוארת במקום 111,900 רק 101,400 (10% הנחה)

מאזדה 3 נפח 2 ליטר, במקום 136000 רק 117,000 (15% הנחה)

פולו TSI במקום 112900 רק 110,400 (2% הנחה)

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4849 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...