Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבצע חדש של צ'מפיון: סיאט לאון החל מ-108,800 ש"ח

The Who
שימו לב! השרשור הזה בן 4849 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

וכן, מאז החלת המיסוי הירוק הרווליות של היבואנים עלתה מאד - רוב ההנחה מגיעה לכיסם של היבואנים ולא לכיסו של הצרכן הסופי.

אכן כך. לו רק היתה אכיפה נורמאלית במדינה, זה לא היה קורה, ועוד יבואנים היו מציעים רכבים במחירי סיאט. וכמובן גם צ'מפיון היו מציעים את יתר הרכבים במחירים נוחים יותר.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 166
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אכיפה במשמעותה הרחבה, היתה דואגת שהטבה שמיועדת להגיע לצרכן - תגיע אליו.

אלא מה, שאצלנו מתייחסים לכך שיש "שוק חופשי" של רכבים, שהוא כמובן לא אמיתי. נכון, יש הרבה היצע והרבה ביקוש, אבל עדיין השוק אינו חופשי במשמעותו הקלאסית. לא יהיה אף פעם יבוא מקביל אמיתי, ולא תהיה אף פעם הטבה שתגיע לצרכן - אלא אם יאכפו אותה ככזו.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המבצעים נהדרים, כנראה שההנחות באות על חשבון משהו...

הזמנתי איביזה חדשה בהרצליה לפני כ-5 שבועות בערך, במעמד ההזמנה לא החלטתי עוד איזה צבע אני רוצה (כי הצבע שרציתי כרגיל לא היה), אז שוריין צבע זהב מטאלי עד שאחליט.

3 ימים אחרי התקשרתי כדי לשנות את הצבע לאפור כהה, יומיים אחרי התקשרתי שוב לוודא שזוכרים ששיניתי את הצבע, אני זוכר שבשיחה נאמר לי שהשינוי בצבע יקח יותר זמן כי אין במלאי, והנציגה בעצמה אמרה ש"אם זה הצבע שאני רוצה אז מה זה לחכות שבועיים".

לפני כ-3-4 שבועות נאמר לי שהאוטו במלאי, שבוע אחרי שילמתי והיום התקשרו אליי שהאוטו הגיע, אני מגיע לקחת אותו היום ואחרי המתנה של 45 דקות מגלים לי רכב בצבע.... זהב מטאלי.

בחיי שהרבה זמן לא הייתי כזה מיואש, מנהל האולם אמור לחזור אליי לאחר שיבדוק מה קרה ומה ניתן לעשות, אפור כהה אין להם, ומדבריו בדקות שאחרי ה"תקרית" אני כבר רואה לאן כל העסק הזה הולך, כמובן שבכל הזמן הזה אני משלם על רכב שכור.

מה אני אגיד... חוויה.

אני כבר לא מופתע משום דבר בכל הנוגע לצ'מפיון. אל תוותר על פיצוי ו/או תביעה על עוגמת נפש.

Kia Niro, 1.6 (141), Hybrid Crossover, Rich Espresso, 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר לא מופתע משום דבר בכל הנוגע לצ'מפיון. אל תוותר על פיצוי ו/או תביעה על עוגמת נפש.

מקווה לא להגיע למצב שאני צריך לאיים בתביעה, בסה"כ רוצה את הרכב שלי, אני מאמין שגם בצ'מפיון יבינו שהם צריכים לקחת אחריות על הטעות שלהם, גם נציגת השירות וגם מנהל האולם ראו יחד איתי היום את מסמך שכתוב בו שהזמנתי את הרכב בצבע אפור, כמה מנותקים אפשר להיות?

הבעיה היחידה שלי היא שאני חושש שהרכב בצבע הזה או כל צבע נורמלי אחר (כל קשר בין היצע הצבעים שיש באינטרנט/על הקיר באולם לבין מה שקיים בפועל מקרי בהחלט) יגיע עוד מלא זמן, אם בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקווה לא להגיע למצב שאני צריך לאיים בתביעה, בסה"כ רוצה את הרכב שלי, אני מאמין שגם בצ'מפיון יבינו שהם צריכים לקחת אחריות על הטעות שלהם, גם נציגת השירות וגם מנהל האולם ראו יחד איתי היום את מסמך שכתוב בו שהזמנתי את הרכב בצבע אפור, כמה מנותקים אפשר להיות?

הבעיה היחידה שלי היא שאני חושש שהרכב בצבע הזה או כל צבע נורמלי אחר (כל קשר בין היצע הצבעים שיש באינטרנט/על הקיר באולם לבין מה שקיים בפועל מקרי בהחלט) יגיע עוד מלא זמן, אם בכלל.

אם זה לא גורם לך עוגמת נפש גדולה מידי, יכול להיות שזה ישחק לטובתך.

תנסה להוציא כמה שיותר הטבות, אם זו הנחה משמעותית על הרכב (5%+), אם זו מערכת מולטימדיה, ג'אנטים מיוחדים וכו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי הייתה בעיה דומה עם הזמנה של הליאון שלי לפני שנה +, רכב שהיה משוריין עבורי "ירד מהמלאי" יום לפני שבאתי לשלם, אחרי שהבטיחו לי שמרגע התשלום שבוע וחצי והרכב אצלי. מישהו מכר את הרכב יום קודם.

המשמעות הייתה שאני צריך לחכות לאניה עם הרכב הבא בתור שזהה לנתונים שלי, אני הייתי חד משמעי, אמרתי להם שיש בלובינסקי סיטרואן ידנית, או שאני קונה ליאון ידנית מצ'מפיון או מזמין בלובינסקי.

חזרו אלי מהסוכנות של צ'מפיון אחרי חצי שעה ואמרו לי שאני מקבל רכב שכור לכל התקופה עד שיגיע הרכב שהזמנתי.

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכן, מאז החלת המיסוי הירוק הרווליות של היבואנים עלתה מאד - רוב ההנחה מגיעה לכיסם של היבואנים ולא לכיסו של הצרכן הסופי.

נהגתי לחשוב באותה הצורה. אך כאשר יצא ליהחשף לנתוני האמת בזכות המכר שמעורב בתחום, שיניתי את דעתי. ההנחה במס הולכת לכיסו של היצרן יותר מאשר היבואן. היצרן והיבואן קובעים בש"פ מה יהיה המחיר הסופי לצרכן מתוך שיקולים שונים ומשונים ובהתאם לכך - מה יהיהו שולי הרווח ליבואן. למעשה היבואנים הרבה פחות עצמאים מאשר נהוג לחשוב. וכך ישנם המקרים של רכבים לא ממש "נקיים" אשר חוטפים את מלאו המס ועדיין נצמד להם מחירון מאוד אטרקטיבי. וישנם מקרים הפוכים. הרבה כמובן תלוי במיתוג, השיווק לליסינג, וכדומה.

וכך יוצא שהיעלות המיסוי הירוק כתמריץ להורדת המזהמים הינה כמעט אפסית. התוצאה הנראת לעין היא למעשה הפחתה בגביית המסים על חשבון העלת מחירי FOB. אילו היו באמת ובתמים רוצים לשפר את מצב הסביבה - היו צריכים להזרים תמריצים ישירות לצרכנים, כפי שהדבר נעשה למשל באנגליה. אבל עם היחס המזלזל והמשפיל לאזרחים אשר נהוג אצל הרשויות הישראליות דבר כזה לא היה עובר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחשבו על זה, במחיר של 120 אלף ש''ח קונים את גרסת ה1.8TSI, שידרוג תוכנה + החלפת ג'אנטים ל17 וצמיגים + קפיצים או אפילו קויילאוברים יוצא בערך 10K, ב130 אלף מקבלים אוטו נוח בעל 200 כ''ס יחסית חסכוני ויודע להפתיע.

שאני חושב על זה, אני ממש רוצה לקנות אחת כזאת ולבצע את זה, פשוט לא רואה אוטו שמתקרב לביצועים בטווח המחירים האלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי הייתה בעיה דומה עם הזמנה של הליאון שלי לפני שנה +, רכב שהיה משוריין עבורי "ירד מהמלאי" יום לפני שבאתי לשלם, אחרי שהבטיחו לי שמרגע התשלום שבוע וחצי והרכב אצלי. מישהו מכר את הרכב יום קודם.

המשמעות הייתה שאני צריך לחכות לאניה עם הרכב הבא בתור שזהה לנתונים שלי, אני הייתי חד משמעי, אמרתי להם שיש בלובינסקי סיטרואן ידנית, או שאני קונה ליאון ידנית מצ'מפיון או מזמין בלובינסקי.

חזרו אלי מהסוכנות של צ'מפיון אחרי חצי שעה ואמרו לי שאני מקבל רכב שכור לכל התקופה עד שיגיע הרכב שהזמנתי.

הציעו לי גם רכב שכור (אחרי שרדפתי אחריהם כדי שיחזרו אלי כמובן) עד שיגיע הרכב, את האפשרות "לאיים" בביטול העסקה אין לי ממש כי כבר שילמתי.

אבל היי, מי לא נהנה לחכות 3 ומשהו חודשים לאוטו חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...
איזה מערכת מולטימדיה? מקורית (SMS) או עוד פעם איזה בולשיט סיני?

מה רע ברדיו דיסק המקורי?

לא מקורית, מדובר בחיקוי של המקורית שיש בVW.

לידידה יש את 1.8TSI מהמבצע הזה, המערכת מרגישה ונשמעת זולה לעומת המקורית שקיימת לדוגמה בגולף.

מה גם שהכל נעשה בהתקנה מקומית של צ'מפיון, וכל המשתמע מכך..

Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers

:-):arrow::idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מקורית, מדובר בחיקוי של המקורית שיש בVW.

לידידה יש את 1.8TSI מהמבצע הזה, המערכת מרגישה ונשמעת זולה לעומת המקורית שקיימת לדוגמה בגולף.

מה גם שהכל נעשה בהתקנה מקומית של צ'מפיון, וכל המשתמע מכך..

בטח אתה חושב שהמערכת המקורית היא לא סינית ומותקנת בגרמניה?

אז שלא זו תוספת שמיוצרת גם כן בסין ( בעצם מה לא היום ) ומותקנת בארץ אם אתה מזמין אותה.

המערכת מצויינת ונראת מצויין הבעיה שהרמקולים המקוריים לא כל כך איכותיים !!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4849 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...