Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבצע חדש של צ'מפיון: סיאט לאון החל מ-108,800 ש"ח

The Who
שימו לב! השרשור הזה בן 4849 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

התיבה היא ידנית או DSG? האם יש מבצעים גם על הדגמים עם ה-DSG? והכי חשוב, מה המחירים? 8)

תתחדש ושבת שלום!

תיבה ידנית בלבד, כרגע אין מבצעים על תיבות הDSG יצאו כנראה בהמשך..

Audi A6 3.0T Quattro - לשייט ב260 קמ"ש :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 166
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תסלחו לי באם אני אגיב (אומנם עובד תחת סיאט אך כותב באתר לפני שחשבתי לעבוד בסיאט),

לגבי ה1.2 אז אני יכול להגיד שכאשר המנוע הגיע אז לקחתי לסיבוב את הפולו שהרגישה מגניב עם המנוע השקט והזריז הזה ,

לאחר מכן נהגתי באוקטביה (חירפן אותי המחשבה איך הרכב הכבד יותר יסע-הפתיע לטובה),כמובן המשכתי בשקודה ונהגתי בייטי ע המנוע הזה ,מגניב שאני הייתי שמח שה106 שלי תסע אותו דבר (מבחינת מנוע),

לגבי הבעיה שהייתה אז אישית בדקתי מול המנהל הטכני של סיאט ושקודה ונאמר לי כי "הבעיה כבר מאחורינו-שונתה התוכנה ונפתרה הבעיה".

לגבי סיאט ומבצעים אז לא אגיב מכיוון שזה לא מתפקידי ואני גם לא מקובעי ההחלטות אך אומר כי לפחות אני (אישית) שמח שסוף סוף דוחפים דגם אחר של סיאט בעיני הלאון נותנת יותר ומשלמים פחות ובגלל זה ההחדרה של הדגם עם מחירים שאני צחקתי כששמעתי .

לגבי רכב הדגמה (:-D) אז עדיין לא הגיע ויגיע עם המשלוח הראשון .

עומר,

לגבי שאלת התאריך עליה לכביש אז באם הרכב יעלה ב2010 לכביש אך נחשב כבר לדגם 2011 הוא ירשם על פי החוק כ2010

דדי

(גילוי נאות- אחראי רכבי הדגמה ונסיעות מבחן של חטיבת סיאט -רושם את דעתו בלבד ולא תחת המותג)

דדי,

מאמן נהיגה ספורטיבית ובטוחה - לחיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עומר,

לגבי שאלת התאריך עליה לכביש אז באם הרכב יעלה ב2010 לכביש אך נחשב כבר לדגם 2011 הוא ירשם על פי החוק כ2010

דדי

(גילוי נאות- אחראי רכבי הדגמה ונסיעות מבחן של חטיבת סיאט -רושם את דעתו בלבד ולא תחת המותג)

מה זה דגם 2011 שירשם כחוק ב- 2010?

יש הבדל בין הלאון הזאת לבין הלאון הקודמות שנמכרו בחודשים האחרונים בארץ? (כמובן חוץ מהמנוע+גיר שחדש בארץ)

אני אחדד...האם יש הבדל בין המשלוח הזה לבין לאון 1.2TSI ידניות שנמכרו נניח בספרד בחודשים האחרונים?

הניחוש המושכל שלי הוא שלא ולכן מדובר באותו רכב כמו שהיה עד עכשיו רק עם שילוב מנוע+גיר חדש לישראל. לכן, חלק מהרכבים בכפוף לזמן הגעת המשלוח ירשמו ב- 2010 וחלק ב- 2011. מדובר כמובן במועד עליה על הכביש ולא משהו שמסמל שינוי בדגם לעומת שנה קודמת.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עומר,

זה בדיוק מה שהוא כתב.

גם אם זה דגם 2011, אבל יעלה לכביש ב 30/12/2010 , אז שנת עליה לכביש תהיה 2010.

אם יעלה לכביש באמצע ינואר, אז שנת עליה לכביש תהיה 2011.

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הבדל בין הלאון הזאת לבין הלאון הקודמות שנמכרו בחודשים האחרונים בארץ? (כמובן חוץ מהמנוע+גיר שחדש בארץ)

כנראה שכן, כנראה רק באבזור. למשל, לפי מיטב ידיעתי, הרדיו דיסק הסטנדרטי קצת שונה: יותר מרובע ועם מסך LCD עם תאורת רקע במקום המסך "האדום" שאנו רגילים עליו. לא יודע לומר אם בכל דגמי לאון או לא.

לצערי, גם (לפחות חלק מ-) הנציגים באולמות סיאט מאוד מבולבלים לגבי האבזור של הרכבים שבמשלוח נובמבר.

רכב ישראלי אולטימטיבי: קונטיינר של 'צים' על גלגלים נוצצים עם סלון עור 1+2+3, מסך "LCD 42 וטוסטר עם כניסת USB. מרווח, נוח, מאובזר, גבוה ופח עבה כמו במכוניות של פעם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

solo-fr, נציגי סיאט היו גם מבולבלים מבחינת האיבזור במבצע של האיביזה SC במחיר 88,800 ש"ח לפני מספר חודשים.

למשל, בתחילה נאמר לי שיהיו בלמי דיסק גם מאחור וגם מלפנים. יומיים לפני קבלת הרכב, נאמר לי שמאחור יהיו בלמי תוף, וצבע הדשבורד יהיה לבן. בכלל, ציפיתי לקצת יותר רצינות מבחינת הידע שהם היו אמורים להפגין בכל מה שקשור לרשימת האיבזור של האיביזה SC 1.4. לא היה להם קטלוג שכזה לספק עבורי, והם הסתמכו על קטלוג של דגם ה-1.6 ליטר, שהוצא לאור בכלל עוד בתחילת שנת 2009, כשהאיביזה SC הוצגה לראשונה בישראל, ובכלל לא היה רלוונטי לדגם ה-1.4.

אני באופן אישי לא הייתי קטנוני עד כדי עשיית דרמה, אך אני מניח שישנם לקוחות שהדבר כן הציק להם וכן העירו בנושא. ורק מן הסיבה הזאת, ראוי שנציגי סיאט בישראל יפגינו קצת יותר ידע באשר למבצעים העתידיים שהם מקיימים לדגמיהם. כן, גם אם מדובר "רק" בבלמי תוף, צבע דשבורד או סוג מערכת שמע.

Kia Niro, 1.6 (141), Hybrid Crossover, Rich Espresso, 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

The Who, Fitch:

מסכים עם שניכם. הדרך הכי טובה שמצאתי להתמודד עם עוותי תרבות הצריכה הישראלית היא "להצביע ברגליים".

לצערי, לא תמיד זה ישים: צריך לנהוג במשהו... :wink:

רכב ישראלי אולטימטיבי: קונטיינר של 'צים' על גלגלים נוצצים עם סלון עור 1+2+3, מסך "LCD 42 וטוסטר עם כניסת USB. מרווח, נוח, מאובזר, גבוה ופח עבה כמו במכוניות של פעם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי, גם (לפחות חלק מ-) הנציגים באולמות סיאט מאוד מבולבלים לגבי האבזור של הרכבים שבמשלוח נובמבר.

ממש, אף אחד לא יודע להגיד לך בדיוק מה האבזור שיגיע עם הרכב, הם אומרים דבר כזה: "האבזור שיהיה ב1.2TSI זהה למה שיש היום ב1.8TSI"

dkny2 כתב:

עומר,

אני לא מבין, היום באאודי שברשותי רשום שנת יצור 2007, ת.בעלות 30.09.06.

השאלה שלי אם אתה רוכש רכב במבצע שלהם הרי שמועד העליה לכביש יהיה שנת 2010 האם שנת היצור שרשומה ברישיון תיהיה 2010/2011?

כי אם זה 2010 כדאי לחכות עוד חודשיים ולהרוויח שנה במחירון הרכב ברגע של מכירת הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין, היום באאודי שברשותי רשום שנת יצור 2007, ת.בעלות 30.09.06.

השאלה שלי אם אתה רוכש רכב במבצע שלהם הרי שמועד העליה לכביש יהיה שנת 2010 האם שנת היצור שרשומה ברישיון תיהיה 2010/2011?

כי אם זה 2010 כדאי לחכות עוד חודשיים ולהרוויח שנה במחירון הרכב ברגע של מכירת הרכב.

החל מאפריל 2008 אין יותר שנה ברישיון הרכב, רק חודש עלייה לכביש. ההבדל בין דצמבר 2010 לינואר 2011 הוא חודש אחד בלבד ותו לא. ה"רווח" שלך בקניית "2011" הוא פסיכולוגי בלבד (ואינני טוען שאין לכך השפעה במכירה - עדיין יש, אם כי זה יורד לאט לאט כשהציבור מפנים את ההבדל).

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקריאת התגובות שרשמת אני מבין שחבר שלך עובד בסוכנות סיאט, אז למה שלא תשאל את החבר מסיאט כמו שהוזכר פה?

הייתי עושה את זה ידידי אבל הוא פשוט בחו"ל באיזה חופשה שזכה בה דרך העבודה.

החל מאפריל 2008 אין יותר שנה ברישיון הרכב, רק חודש עלייה לכביש. ההבדל בין דצמבר 2010 לינואר 2011 הוא חודש אחד בלבד ותו לא. ה"רווח" שלך בקניית "2011" הוא פסיכולוגי בלבד (ואינני טוען שאין לכך השפעה במכירה - עדיין יש, אם כי זה יורד לאט לאט כשהציבור מפנים את ההבדל).

רוני

זה נכון שהרווח הוא קטן לפי מה שאתה אומר אבל עדיין כשתרצה למכור את הרכב רוב הציבור ישאל אותך איזה שנה הרכב ולא מהו מועד עלייתו לכביש, לכן גם אם מ.עליה לכביש יהיה 31/12/2010 אנשים יסתכלו על הרכב בתור רכב שנת 2010 גם בעניין המחירון של הרכב.

האם האיבזור הולך באמת להשתנות ?

מישהו יודע אולי כמה עולה מערכת מולטימדיה עם GPS ללאון ?

אם אתה מזמין דרך הסוכנות זה עניין של 7K-8K ש"ח תוספת, אגב בEBAY אותה מערכת בדיוק (מקורית לLEON) עולה 549$ כולל משלוח, פחות מ1/4 מחיר וההתקנה היא מאוד פשוטה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נכון שהרווח הוא קטן לפי מה שאתה אומר אבל עדיין כשתרצה למכור את הרכב רוב הציבור ישאל אותך איזה שנה הרכב ולא מהו מועד עלייתו לכביש, לכן גם אם מ.עליה לכביש יהיה 31/12/2010 אנשים יסתכלו על הרכב בתור רכב שנת 2010 גם בעניין המחירון של הרכב.

גם מחירון הרכב של לוי יצחק ויד2 מתעדכן בתדירות חודשית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למשל, לפי מיטב ידיעתי, הרדיו דיסק הסטנדרטי קצת שונה: יותר מרובע ועם מסך LCD עם תאורת רקע במקום המסך "האדום" שאנו רגילים עליו.

הבהרה בעקבות שאלה בה"פ: בדגמי לאון הרגילים לא מדובר ב-Seat Media System עם מסך מגע צבעוני, אלא סתם מסך LCD שחור/לבן קטן עם תאורת רקע, נראה כמו RCD-310 המוכרת מ-VW.

ה-SMS כנראה עדיין זמינה בקופרות והזמנות מיוחדות, אך ללא GPS מקורי (לפי מיטב המסורת של צ'מפיון).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4849 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...