Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבצע חדש של צ'מפיון: סיאט לאון החל מ-108,800 ש"ח

The Who
שימו לב! השרשור הזה בן 4849 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה נכון שהרווח הוא קטן לפי מה שאתה אומר אבל עדיין כשתרצה למכור את הרכב רוב הציבור ישאל אותך איזה שנה הרכב ולא מהו מועד עלייתו לכביש, לכן גם אם מ.עליה לכביש יהיה 31/12/2010 אנשים יסתכלו על הרכב בתור רכב שנת 2010 גם בעניין המחירון של הרכב.

מה שרוני מסביר לך זה שהחל משנת 2008 אתה לא מסתכל יותר על שנה אלא על חודש עלייה לכביש

תצטרך לשבור את הנורמה שאתה רגיל אליה לשנת ייצור, אין יותר לגבי רכבים חדשים

Confidence In Motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 166
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני כן מבין את זה וכן יוכל להסתכל על רכב כחודש עליה לכביש ולא שנת עליה, מה רק שרוב הציבור לא יעשה כמוני ולכן גם שאתה מפרסם את הרכב בלוח יד 2 למשל אתה מפרסם אותו תחת שנת 2010 ולא 2011, כמה שזה נראה חסר חשיבות בעוד 2-3 שנים כשתרצה למכור את הרכב בנאדם שמחפש לאון יעדיף רכב מ2011 ולא מ2010 אם המחיר בניהם הוא זהה.

Audi A6 3.0T Quattro - לשייט ב260 קמ"ש :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתה מפרסם את הרכב ביד2 אתה מוסיף גם "חודש עלייה לכביש". בדוק מודעות מ-2008-2009-2010 ותראה. נכון, יש גם לא מעט מודעות שלא הוסיפו, אבל במעמד המכירה, כששני הצדדים הולכים למחירון (לוי יצחק או יד2, לא משנה) ובודקים את המחירון של הרכב, הם מגלים שיש להם אפשרות בחירת חודש.

הבחירה הזו משנה את מחיר הרכב, ולכן רכב מ-2010 לא יהיה זהה במחירו לרכב מ-2011.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחירים העדכניים (פורסמו היום בעיתון):

1.2 ליטר, ידני - 108,800 ש"ח.

1.4 ליטר, ידני - 114,900 ש"ח.

1.8 ליטר, ידני, - 119,900 ש"ח.

1.8 ליטר, אוטומט - 129,900 ש"ח (DSG).

מאה הרוכשים הראשונים מקבלים מערכת מולטימדיה מתנה.

Kia Niro, 1.6 (141), Hybrid Crossover, Rich Espresso, 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקווה שאני לא בשוק אטומי אבל אם גירסת ה1.8 טורבו הידנית עולה 119.9K זאת פשוט העסקה הכי משתלמת שראיתי הרבה זמן ,פשוט אין מילים.

בן.

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחירים של היום חשבנו לקנות סיאט לאון חדשה עם הנחת עולה חדש..

צמפיון נותנים בין 2 (1.2 TSI )ל 5 (1.8 TSI) אלף הנחה על הרכב לעולה חדש :shock: את השאר הכסף הם לוקחים לעצמם, (בערך כ20K)

רק לסבר את האוזן - מדובר על מס קניה כולו (התשלום הוא במקום 120% מיסים רק 75%). פניתי למחלקת השיווק במשרדים של צ'מפיון, נאמר לי שיחזרו אליי - עבר כבר שבוע ויש שקט תעשייתי, ביררתי במכס האם הם רשאים לגזול הנחת עולה והתשובה הייתה שלצערם אין להם יד בנושא ועדיף לבצע יבוא אישי.

לכן בודקים את האפיק הזה גם...

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחירים העדכניים (פורסמו היום בעיתון):

1.8 ליטר, ידני, - 119,900 ש"ח.

באיזו רמת גימור ?מאובזרת עד התחת עם חישוקים,סאנרוף\בקרת שיוט וכו'? :)

מאה הרוכשים הראשונים מקבלים מערכת מולטימדיה מתנה. - יש דגם כלשהו שאפשר קישור? מעניין אם זו אותה אחת שהפליצו ב8000ש"ח באיביזה..

12345

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם באתר סיאט המחירים הללו מפורסמים, יש למישהו מושג עד מתי המבצע?

בן.

BENJ:

ROY:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האיבזור בעצם רגיל, הדבר היחידי שאין הוא באמת הגג שמש

מבצע מעולה.

בן

BENJ:

ROY:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באתר של סיאט בלאון--דגשים מופיע "ה -Leon מגיעה עם מערכת ניווט לוויני GPS בעלת מסך צבע חמישה אינטש, עם מפות באיכות גבוהה וכיוונון שמע מדויק לנהג. תוכל להפעיל את מערכת הניווט דרך מסך המגע המתקדם או דרך כפתורי הניווט על הגה הנהג.

מערכת הניווט של ה- Leon כוללת גם דיווחי תנועה עדכניים הממליצים לך על הדרך המהירה ביותר ליעד שלך."

מעניין למה הכוונה. זה נשמע כמו מערכת מקורית ולא איזה מערכת מולטימדיה זולה במבצע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תסתמך על האתר (חוץ ממחירי הדגם שמופיעים כעת), שום דבר בו כמעט לא מעודכן ולא מאפיין את המציאות.

אני כבר לא מדבר איתך על שגיאות הכתיב הרבות שהיו בו (הערתי את תשומת לב בעלי האתר, והם השכילו קצת לתקן זאת).

אם צ'מפיון היו מעלים אתר מעודכן כמו האתר של פולקסווגן, היה טוב, אבל זה מה שקורה כשמתייחסים למותג שהוא לא ספינת הדגל של היבואן.

הוא אומנם בעל אופי בינלאומי, אבל חסרים בו המון פרטים, עדכונים, השקעה ואכפתיות (או: זאת התוצאה של גוגל טרנסלייט).

Kia Niro, 1.6 (141), Hybrid Crossover, Rich Espresso, 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תסתמך על האתר (חוץ ממחירי הדגם שמופיעים כעת), שום דבר בו כמעט לא מעודכן ולא מאפיין את המציאות.

שזה קצת עצוב בעיניי: מצד אחד צ'מפיון טרחו עם החרטא של "I Like" בפייסבוק, כלומר הם מודעים לכך שחלק לא מבוטל של קהל היעד של סיאט בארץ הם "מדור האינטרנט", ומצד שני "הפרצוף" של סיאט ישראל באינטרנט פשוט מביש. לעדכן את האתר אפילו פעם בחודש אמור לעלות גרושים, בטח יחסית לעלות הפרסומות של סיאט. אז למה?

רכב ישראלי אולטימטיבי: קונטיינר של 'צים' על גלגלים נוצצים עם סלון עור 1+2+3, מסך "LCD 42 וטוסטר עם כניסת USB. מרווח, נוח, מאובזר, גבוה ופח עבה כמו במכוניות של פעם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שרציני ורוצה יותר מידע מוזמן להתקשר למשרדי סיאט ולשוחח עם מנהל המכירות הארצי(גל מזור) שאמר לי לפרסם כאן את מספרו אך מכיוון שזה פרסום אז אני לא יעשה זאת.

דדי,

מאמן נהיגה ספורטיבית ובטוחה - לחיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4849 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...