Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת רכב מליסינג תפעולי - נהג יחיד?

andrey85
שימו לב! השרשור הזה בן 4385 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי

אני הולך לרכוש רכב מליסינג תפעולי, הוא טוען שהרכב היה אצל נהג יחיד לכן לא מוכן להוריד יותר מ 10% מהמחירון.

איך אפשר לאמת את הפרט הזה? ועד כמה זה גרוע ליסינג תפעולי? במידה והיתה התעללות ברכב האם בדיקה בקומפיוטסט תזהה את רוב הבעיות?

תודה

נ.ב

זהו רכב ראשוון שלי

20120407134826.jpg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, כלל האצבע ברכישת רכישת מליסינג הוא שלא משלמים שקל יותר ממה שהיית מקבל מחברת הביטוח אם היו גונבים לך את הרכב 10 דקות אחרי שקנית אותו.

אני לא יודע מה אחוז ההפחתה במחירון על רכב ליסינג (זה לא משנה כמה נהגים נהגו עליו), אבל המספר הזה הוא צריך להיות נק' המוצא להתמקחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיוון שיש לי ברוך השם מספר אצבעות אז אלה הם כללי:

אני לא נוגע ברכב ליסינג

חבר רוצה לנגוע

ליסינג מימוני נהג יחיד על שם בעל הרכב

ליסינג תפעולי נהג יחיד - קשה לבדוק אם זה נכון.

לכן הבודק המקצועי שלי אומר.

מחיר מחירון פחות 20% (יצחק מוריד 18% לליסינג תפעולי מרובה נהגים ).

ומכאן נתחיל להוריד גם על מה שעיני והמכשור שלי מוצאים כשלים.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

לעינין נהג יחיד אל תאמין אין דרך לבדוק ,תצמד למחירון הרכב ובהפחתה הקבועה במחירון לגבי רכב ליסינג,וקבע את המחיר שאתה רוצה לשלם אים אין פשרה מצד המוכר עבור לחברה אחרת ,יש מספיק רכבי ליסינג בשוק

אלי אמרן - שמאי רכב 054-6999223

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרכב מטופל על פי הספר, ז"א במוסך מורשה בלבד - ויש לך אינדיקציה אמיתית שמדובר בליסינג תפעולי נהג יחיד - אכן מורידים רק 10%.

אם כל אחד מהפרמטרים לא ידוע לא - מורידים 15-20%.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...
אם הרכב מטופל על פי הספר, ז"א במוסך מורשה בלבד - ויש לך אינדיקציה אמיתית שמדובר בליסינג תפעולי נהג יחיד - אכן מורידים רק 10%.

אם כל אחד מהפרמטרים לא ידוע לא - מורידים 15-20%.

איך ניתן לדעת האם מדובר בנהג יחיד ? (איזו אינדקציות ניתן לקבל ?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהנחה והרכב עבר השבחה, אין אינדיקציות.

אני קניתי רכב כזה, וברכב עוד היו פריטים אישיים של הנהג, דיבורית אישית פורקה ביום שהרכב סיים חוזה מול העיניים שלי.

לפעמים אפשר לראות חוזה חכירה, אם זה מול אדם פרטי.

לרוב לא תמצא כאלה דברים, וצריך להתמקח עד למקסימום, שהוא בין 15-20% פחות מהמחירון.

אגב - אני ממליץ לבדוק כל רכב לגופו. דווקא רכב השכרה עובר בדיקות יומיות, ומוחזר מדי יום-יומיים לסוכנות.

כל שריטה חדשה וכל פגם בפנים הרכב זה משהו שרואים ישר - ולפעמים הרכבים האלה מהשכרה נראים פשוט כמו חדשים, מקסימום תמצא איזה חור של סיגריה על המושב...ואם יש רישום השכרה אז אפשר להתמקח ביותר קלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. קנה רכב מחברה גדולה ומוכרת, שנותנת אחריות על מנוע וגיר, ויהיה לך עם מי לדבר אחרי שתעביר את הכסף.

2. ההפחתה לרכב ליסינג היא בין 5-17% (או 18%, מישהו פה ציין שראה בלוי יצחק).

3. "התעללות" אתה מאשר או מפריך בבדיקה מסודרת במכון רכב, ובמידה ונמצאו תקלות לא מהותיות (פגיעות שלדה, בעיות במנוע וגיר), החברה (חברה רצינית) תתקן את הריג'קטים לפני המכירה.

ענת

אוויס

הי

אני הולך לרכוש רכב מליסינג תפעולי, הוא טוען שהרכב היה אצל נהג יחיד לכן לא מוכן להוריד יותר מ 10% מהמחירון.

איך אפשר לאמת את הפרט הזה? ועד כמה זה גרוע ליסינג תפעולי? במידה והיתה התעללות ברכב האם בדיקה בקומפיוטסט תזהה את רוב הבעיות?

תודה

נ.ב

זהו רכב ראשוון שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקרא את הכתבה הזו:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4235665,00.html

אין אמונה באף אחד במיוחד לא בכסף.

אני קניתי מאזדה 5 2008 עם 90000 ק"מ ליסינג מימוני ע"ש הגוף המממן אבל וזה אבל גדול:

הרכב של גיסי, רק הוא ואשתו נהגו עליו, כל הטיפולים נעשו במוסך מורשה שהוא שילם על כל טיפול וטיפול.

הוא רצה מחירון, סירבנו, הוא הלך לטרייד אין, שם שחטו אותו הרבה מעבר להפחתה "במחירון" , ואז הוא אמר לי שאם שוחטים אותו לפוחות שהמשפחה תהנה.

אל תשלם יותר ממה שטרייד אין ישלם לך על הרכב.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או כמו שסבי ז"ל נהג לומר למוכר במקרה כזה: אם זו סחורה כ"כ טובה למה לך למכור?, תשאיר לך את זה בשבילך. :-D

המגרשים של כל החברות מפוצצים ברכבים ללא דורש ,ומוצעים בכמעט 50% הנחה (לפי הפרסומים שלהם עצמם, אני לא מחפש כרגע, אז לא נכנסתי לסוכנויות לאחרונה).

תעשה עוד סיבוב, לבטח תמצא עסקה טובה יותר.

על איזה רכב מדובר?

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק מחברה מוכרת! חוץ מזה למה לך לקנות רכב מליסניג תפעולי, כשיש היום בלי סוף רכבים מליסינג פרטי,

יודע את ההבדל? בליסניג פרטי אתה קונה רכב חדש, 0 קילומטרים ומשלמם עליו בתשלומים.

רק השקט הנפשי שאתה קונה את הרכב ישירות מחברה מוכרת, ולא מאיזה חאפר (ובמדינתנו לא חסרים כאלו) שווה את זה בעיני.

אגב, השיטת תשלומים הזו לפעמים גם יוצאת יותר זולה מהמחירון, חבר שלי קנה ככה את היודנאי i20 מאלבר בסביבות ה1500 לחודש או משהו בסביבה, אל תתפוס אותי במחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בכוונתי לגדף את AVIS בשרשור הנ"ל אך לצערי הייתי עד לעסקה כשרה אך מסריחה של מכירת רכב שכזה.

למיטב ידיעתי הפחתה על נהג יחיד היא 8% וליסינג רגיל 22% אאל"ט (באזור ה-20% זה בטוח).

במידה והחברה טוענת שהרכב היה ברשות נהג יחיד, עליהם לספק מסמך חתום המאשר זאת. אין להאמין ללא מסמך מתאים (ואחרי המסמך הזה רדפתי לא מעט).

ומספר טיפים -

1. אין ג'יפ טוב יותר מרכב ליסינג.

2. אם האמור מעלה לא ברור - אינני מכיר אנשים רבים שמרחמים על רכבי הליסינג שלהם. את הרכבים שהיו ברשותי הבאתי לקצה גבול היכולת ומיציתי עד תום.

***אם עדיין חפצה נפשך ברכב מליסינג*** (האמור לעיל לא אומר שאין רכבים במצב טוב, שאין מציאות וכו'..)

3. קנה את הרכב שבאת לקנות (אם באת לראות מאזדה לדוגמה, אל תשתכנע לקנות שברולט לאחר המלצות הסוכן)

4. בדוק היטב את מחיר המחירון של הרכב שברצונך לרכוש והתמקח באגרסיביות, זה ישתלם לך.

5. אל תקנה חתול בשק - "יש לנו 20 דיהטסו סיריון במלאי, יביאו לך אחת מהן, המחיר לרכב הוא......." מחיר לרכב הוא מחיר לרכב ספציפי. אחרי בדיקות ואחרי שתראה אותו ותיווכח שאין לו מוכת פח, פגמים בסלון וכו' אפשר יהיה לדבר על מחיר.

6. הרכב נקי מתאונות - רכב נקי מתאונות כזה, אחרי ריתוך כנף משום מה, ומלא בלחיצות על הפח, עומד אצלי עכשיו מתחת לבית ואין אף אחד שמעוניין לרכוש אותו, ואם היו רואים אותו לפני העברות בעלות כל זה היה נחסך.

7. בדיקה במוכן שאתה בוחר ותיקון של כל ליקוי בטרם המסירה, כולל בדיקה חוזרת.

8. אתה לא מעביר בעלות עד שהרכב לא לשביעות רצונך. עדיף לשלם סכום זעום על ביטול העסקה מאשר להתקע עם רכב כזה.

9. קח בחשבון שמכירה עתידית של הרכב עלולה להיות בעייתית.

ואיך אומרים - חוקים אלו נכתבו בדם.

שוב - אינני פוסל קניה של רכבים מחברות ליסינג (שמעתי גם על חוויות מאוד חיוביות), אינני פוסל גם את AVIS, גם לא את הסניף הספציפי, כל שאני מנסה להגיד הוא שתלמד מטעויות וניסיון של אחרים ותהיה זהיר ותקיף בנוגע לאינטרסים שלך.

בהצלחה.

Live fast, die young - leave a better looking corpse

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4385 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...