Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה למדפסת שחור/לבן (לעסק).

EYAL-Y
שימו לב! השרשור הזה בן 4992 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני רוצה להחליף את המדפסת בעסק (סמסונג 1640 ), עשיתי חיפוש ולא מצאתי תשובה ,

דרישות : איכות הדפסה גבוהה (אני רוצה איכות הדפסה יותר טובה ממדפסות פשוטות שעולות 350 ש"ח ) ,

טונר חליפי במחיר סביר , הקצבתי עד 1,000 ש"ח , זה מחיר סביר ? לא צריך סורק ולא פקס ,

אז חשבתי על HP P2035 כי אהבתי את ההדפסה (מאוד ברורה ואיכותית ) , אייל .

יש הצעות אחרות ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2 אנשים שמדפיסים בין 700 ל500 הדפסות בחודש , המהירות לא חשובה אבל חשובה האיכות של ההדפסה ומחיר סביר ( חשבתי על לייזר כי אני לא חושב שאפשר לחסוך עם דיו , אבל תתקן אותי אם טעיתי ) ,אייל .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא טועה, אבל אני מאמין שהדגם שבחרת הוא די ישן.

האמת שאין הרבה מה לחדש במדפסות לייזר שחורות, בדר"כ הן גם עם אותה רזולוציה של 600*600.

תכנס לאופיס דיפו ותראה מה יש לסמסונג להציע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי באופיס דיפו וזה מה שהציעו לי , ואמרו לי שסמסונג עושים גם לXEROX את המדפסות , ובגלל שאני מחליף מדפסת סמסונג 1640 אני רוצה לנסות חברה אחרת

samsung-ml-3471nd-1-india.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקרון, זה נכון.

הרבה דגמים של סמסונג מקבילים מאוד לאלו של זירוקס, רק שהמדפסות של האחרונה יקרים יותר בכמה מאות שקלים.

לפי מה שאני זוכר, ל- BROTHER יש גם דגם של מדפסת רשת רגילה/אלחוטית ואפילו עם הדפסה דו צדדי מובנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז יש דגם מומלץ של חברת BROTHER ? חשוב שההדפסה תהיה איכותית , אני לא מרוצה מהסמסונג שלי עכשיו והבנתי מהבחור באופיס דיפו שכל המדפסות לייזר שעולות 300-400 שקל , הם בערך באותה איכות בינונית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

אין לי הרבה מה להוסיף מלבד מניסיוני המועט עם מדפסות, אני חפשתי מדפסת לייזר לעסק במשך תקופה בתקציב גבוהה ובאותו הזמן השתמשתי במדפסת דיו ישנה, אז הבנתי שהדרישות שלי כעת הם לא גבוהות שמצדיקות רכישת מדפסת יקרה.

בררתי לגבי מדפסות לייזר תקציביות יותר ובסוף בחרתי בBROTHER HL2035.

מאז שרכשתי אותה אני נהנה מאד ממנה, הדפסה מהירה ונוחה, התקנה קלה ודרייברים שלא יגרמו לך למרוט שערות בכיוונים והגדרות.

חסרונות שאני שמתי לב אליהם בינתיים: בהדפסה של כמות רבה של דפים בו זמנית (עשרות דפים בהדפסה אחת) היא נוטה להתחמם ולעגל מעט דפים, לא קריטי אבל שתדע. עניין נוסף הוא החיווי שלה, אין לה מסך שמראה על תקלות, אלא נוריות חיווי על תקלות שונות. מאז שרכשתי אותה הנורית היחידה שהייתה לי זה ERROR בגלל שנגמרו לי הדפים. יתרון חשוב הוא עלות זולה של טונר ותוף.

הייתי שמח לעזור יותר אך מדפסות זה לא התחום החזק שלי.

ארז.

לתמיכה טכנית וייעוץ בחומרה ומחשבים פנו בה"פ.

החלפת מסכים לניידים בעלות ללא תחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא טועה, אבל אני מאמין שהדגם שבחרת הוא די ישן.

האמת שאין הרבה מה לחדש במדפסות לייזר שחורות, בדר"כ הן גם עם אותה רזולוציה של 600*600.

תכנס לאופיס דיפו ותראה מה יש לסמסונג להציע.

מה לגבי ה 2055 ? כתוב באתר של HP שזה מתאים לארגונים קטנים אז כדאי להתאמץ ? כי ראיתי את ה2035 והאיכות טובה,

זה לא 600 על 600 dpi כי אמרו לי שיש שם fastresolution שמעלה ל1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פספסתי, תודה על הציטוט, אופיר.

ההמלצה שלי היא המדפסת הבאה: http://www.officedepot.co.il/catalog/catalogSku.do;jsessionid=0000C5EfBRWu7MQ4rbGRu81gi2U:12bbi68k5?id=4170718&pr=QJ5&N=2%2031521%2030224&sgID=10

אני מאוד אוהב את היתרון של האלחוטיות. במידה וזה לא מדבר אלייך, ישנו אותו הדגם ב-100 ש"ח פחות, ללא הכרטיס האלחוטי.

Brother בלייזר מאוד אמינות ואפילו לי יש אחת בבית (2030).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...