Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה ברכישת רכב לנער

orn20101
שימו לב! השרשור הזה בן 4998 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום אני רוצה לקנות רכב במחיר של עד 15000.

נידלקתי על הפיגו 306 אבל איך שהוא ביעסו אותי ואמרו לי שזה אוטו שעושה בעיות ובלאגן וזה.אחרי זה אמרתי טוב נילך על הונדה סיויק אמרו לי לא זה כולם יד 10 לא כדאי!

בבקשה אני צריך המלצה על רכב שיענה לתנאים האלה:

1.לא קטן כמו ה-106

2.יפה עם פוטנציאל להיות חתיך:lol:

3.מנוע 1.400-1.800

תודה רבה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסכום שיש לך אתה יכול למצוא פגו 306 באזור שנת 2001

אין לי מושג מה חברים שלך אמרו לך, אבל זה אחלה רכב, ואם תמצא אחד כזה שמור עם ק"מ נמוך, אתה תהנה מרכב אמין שלא עושה לא בעיות ולא בלאגן אם מטופל כמו שצריך, בטיחותי (4 כריות אוויר) , זול לאחזקה, ומתאים לצעירים

אני אישית מעדיף את הפגו על הסיוויק בהתחשב ביחס התמורה למחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב כמו שלך עדיף פחות להתמקד על דגם מסויים, חפש רכב שטופל כמו שצריך לאורך השנים עם עדיפות לתיבה ידנית, יותר זול לאחזקה ותחסוך לך הרבה דלק.

לגבי ה306, רכבים רבים סבלו מתקלות קטנות ומרגיזות של חשמל ותיבות הילוכים אוטו' ששבקו חיים מוקדם מהצפוי, אם תמצא אחת שמורה עם תיבת הילוכים ידנית לך עליה, רכב נוח, מהנה לנהיגה ונותן תמורה טובה למחיר.

בהצלחה ואל תשכח בדיקה לפני קנייה!

היום: יונדאי טוסון 22' פרימיום 2.0 ליסינג/ הונדה סיוויק האצ'בק 16'

הקודם: אאוטלנדר פרימיום 20' (ליסינג זמני) / קיה פורטה 15'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שלרשימת ה-306 אפשר להוסיף את קסארה שזה פחות או יותר אותם מכלולים ובאותו מחיר.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שלרשימת ה-306 אפשר להוסיף את קסארה שזה פחות או יותר אותם מכלולים ובאותו מחיר.

אני מחפש רכב יפה אל תשכח שאני נער בן 17 היופי של הרכב מאוד חשוב לי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא תמצא את זה ב-15 אלף ש"ח. אולי בכפרים של בני דודינו, תוכל לקנות אחת "משופרת" אחרי תאונה, יד 16.

תהייה מציאותי ותגיד תודה שאתה לא נוסע בפיאט אונו כמו שאר החבר'ה בגיל שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4998 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...